|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 17:33:22   
Njofra
e jbg.. Milla user posted image , pa nije to tak loše, mislim to kaj veliš zavaravanje gledajući twilight, samo zasitit ćeš se pa će proći a onda ispočetka.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 18:09:35   
Bebys
zene su suho zlato...one nose tri ugla ili coska u kuci a muskarac samo jedan ili cak niti jedan...zove se novac...a neka niti to....
user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 18:25:48   
dominik
kod nas slicna situacija jedno vrijeme bila...onda sam isplakala i kad je dosao pitala ga...jesmo li frendovi ili muz i zena...je li on ovakav brak imao u planu...na kraju krajeva ako on mene ne moze utjesiti ili pokusati razumjeti i biti pravi muz da onda ja takav brak ne zelim...rekla sam sve sta zelim i neka on meni kaze sta on zeli...nije savrseno ali polako korak po korak i bit ce bolje...mora

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 18:32:05   
MILLA
IZVORNA PORUKA: Njofra

e jbg.. Milla user posted image , pa nije to tak loše, mislim to kaj veliš zavaravanje gledajući twilight, samo zasitit ćeš se pa će proći a onda ispočetka.


da...do 3. nastavka....user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 19:11:52   
osobno
teško je razlučit kad se potužiti a kad šutit jer ispadaš smiješna...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 19:14:26   
tikica_69
Ja obicno ishisteriziram pa dobijem punu paznju user posted image
No, ne pali kod svih muzeva, pa ne preporucam osim ako nije iskusana metoda.
Osobno, mozda samo smireni i iskreni razgovor pomogne i bas te iznenadi njegova reakcija u pozitivnom smislu. Sretno! user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 19:57:02   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: MILLA

da...na kraju umjesto princa,dobimo konja!user posted image ..... ah da...današnja moderna bajka za zavaravanje je twilight! 2 sata sam bila vesela i sad opet...tapija!  i što se volimo mučiti sa bajkama..ne odustajemo...još sam si kulturno kupila dvd filma twilight..da me totalno ubije u pojam!!user posted image

jao milla daj mi sprzi pleaseeeeeee user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:00:15   
osobno
ha, i ja bi rado nekad histerizirala, ali u životu sam imala toliko puno histerije, da mi je i previše..a imala bi razloga svako malo doživit mini živčani slom. Ugl, sad je otiša s Lukom u dućan, ja se idem dooobro otuširat, oprat kosu, a ko zna, mooožda se i uspijem počešljat, pa ću bit bolje, bar fizički...tješi me šta se bliže blagdani, on radi još tri tjedna pa odmor do iza tri kralja...nadam se da će tad sve bit puno bolje, mada ću vam se tad žalit kako neću nikad dočekat kraj trudnoće i tako...ali trpite me, plizzzzz...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:02:08   
osobno
mene uvik pokosi richard gere u zgodnoj ženi...vječito sam si zamišljala da ću jednom bit ka julia...(pritom ne mislim na prostitutkuuser posted image user posted image )...a od julie imam samo ovu živicu od kose...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:03:23   
CallamityJane
ne sekiraj se  draga, bice bolje makar ga vidis navece..
ja sam skoro cjelu trudnocu sama, samcata bez ikoga svog a i tudjega provela a jos morala strogo mirovati, tako da uvijek pomisli da moze od zla biti gore ali se ne miri ni sa tim zlom nego ga pokusaj isterati na dobro, ok?
a kada budes dolazila na kontrolu, javi se obavezno..user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:05:00   
MILLA
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: MILLA

da...na kraju umjesto princa,dobimo konja!user posted image ..... ah da...današnja moderna bajka za zavaravanje je twilight! 2 sata sam bila vesela i sad opet...tapija!  i što se volimo mučiti sa bajkama..ne odustajemo...još sam si kulturno kupila dvd filma twilight..da me totalno ubije u pojam!!user posted image

jao milla daj mi sprzi pleaseeeeeee user posted image


nečeš vjerovat...tu kod mene u kiosku tisak ga ima za 49knuser posted image ...nevjerojatno!! a ja taman 10 min. prije  nego mi zafalile cigare kopam inter. di da naručim,kad ono...ima još 2...hihi. a na inter. tisak je nedostupan-jedino taj-sve rasprodano

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:08:13   
CallamityJane
ja nisam naucila da dajem novce za filmove, meni to sve muz skine sa neta ali ovaj je zasticen, vec ga je skinuo ali ne mozes ga prziti ni gledati user posted image
izgleda moram pocekati jos neko vrijeme da bih ga pogledala... user posted image
da mi bi bar knjigu.....

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:11:50   
MILLA
mislim na twilight onaj prvi dio...ima ga u tisku ali ovaj što je sad u kinima new moon se ne može pržit,ima neku zaštitu...al zato ja bila u kinu i vidjela sve na veelikkom ekranu!!  da vidiš bicepse ... možda bolje bez tm da gledaš....mene moj udavi od komentara pa sam si lijepo išla sa curamauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 20:14:38   
CallamityJane
onaj prvi imamo gore u njemackoj, iskreno da ti kazem i zaboravila sam o cemu se radi user posted image
a drugi znam da ima zastitu, tako da cemo sacekati da ga pirat srede user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 23:09:03   
malizia
ja sam cijelu jedan dio trudnoće provela na antidepresivima, hormoni divljali, čim sam rodila sve se vratilo u normalu!
Mužu se povjeri, ozbiljno.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: čudan osjećaj
26.11.2009 23:55:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mariachi

draga moja, mislim da je krajnje vrijeme da pokažeš svojem mužu kako se osjećaš i da mu daš do znanja da je on otac vaše djece i da bi se oko njih trebao malo pozabaviti. Kad ti prigovori nešto u vezi djeteta a ti se draga malko presavini i kaži jao, boli me, bojim se da ne rodim ranije, daj ga malo uzmi, poigraj se s njim...
razmazila si muža, ne dijete, dijete je još premalo da bi bilo razmaženo.
a to što on radi... rade i drugi, a radiš i ti - 24h dnevno na istom radnom mjestu. Imaš pravo na malo pažnje i poštovanja!



Bas tako user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: čudan osjećaj
27.11.2009 17:01:17   
lavica81
potpisujem

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: Mariachi

draga moja, mislim da je krajnje vrijeme da pokažeš svojem mužu kako se osjećaš i da mu daš do znanja da je on otac vaše djece i da bi se oko njih trebao malo pozabaviti. Kad ti prigovori nešto u vezi djeteta a ti se draga malko presavini i kaži jao, boli me, bojim se da ne rodim ranije, daj ga malo uzmi, poigraj se s njim...
razmazila si muža, ne dijete, dijete je još premalo da bi bilo razmaženo.
a to što on radi... rade i drugi, a radiš i ti - 24h dnevno na istom radnom mjestu. Imaš pravo na malo pažnje i poštovanja!



Bas tako user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: čudan osjećaj
27.11.2009 19:49:54   
Zvonki
Nekada, iako se nama ruši cijeli svijet oni pojma nemaju što se događa. Sigurna sam da te voli, ali vrijeme je za razgovor. Kada ostanete sami, reci mu sve. Za sve svoje strahove. On možda niti ne zna što se događa u tvojoj glavi. Sve mu reci a onda ćeš nam reći što je dalje bilo. user posted image

Sve smo mi, htjele priznati ili ne osjetile taj čudni osjećaj da gledamo osobu pored sebe i pitamo se što mi tu radimo? Tko je čovjek pored mene? Zašto? Gdje? Tko? A onda stresemo glavu, vratimo se u stvarnost i sjetimo se kako volimo kako nas gleda, kako ostavlja otvorenu pastu i mlijeko izvan frižidera...
Ako nam je do nekoga stalo, onda ćemo se svim silama truditi naći rješenje problema koji narušava našu idilu. Ako nije, ostavit ćemo stvari da se gomilaju, dok jednoga dana hrpa jednostavno ne padne...Na oboje...

< Poruku je uredio Zvonki -- 27.11.2009 19:51:31 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: čudan osjećaj
27.11.2009 20:42:46   
Marta j
Vjeruj mi nisi sama ima nas jos,moj radi skoro pa stalno cak i subote i nedjelje a kada neradi onda ima nesto drugo nekada ga i nevidim dok dode s posla ja spavam ujutro u 5.30 ide na posao i dode u 3 doma spava i ide na trecu smjenuuser posted image user posted image   ja da nemam Mate nebi imala s kime pricati.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!