|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:34:04   
piggy
IZVORNA PORUKA: tiha

ima da ludujem kad mi obuku onu kosulju s povezanim rukavima i ubace me u sobu sa strunjacama po zidu!!!!!



o draga da ti samo vidiš kak je tamo ne bi poželila biti ni 5 min.
ja sam bila teti u posjeti sa njenim mužem i tamo ti je par žena na hodniku navalilo na njega i sve su vikale da je njihov muž,a kak se tek krade,užas

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:36:56   
tiha
joj neka fala moj bratic malo malo tamo zavrsi! prestrasno uvijek ga moraju vezati katastrofa .....nakljukaju ih tabletama da nisu nicega svjesni i onda im dode da skacu kroz prozor. moj bratic probo skocit a naravno resetke na prozoru pa malo usput zavrsio i na traumi!!!!!!!! a da nepricam da je uz tablete pio i alkohol pa je dobio sizofreniju! uzas! sta hoce mora dobit ili je gotovo nek mu se maknu svi ispred ociju! ima 28 god....strasno

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:41:18   
piggy
stvarno je to grozno gledati,psiha je jako čudnauser posted image user posted image user posted image user posted image
nedaj Bože nikome!
ajmo mi na kifle posred čela,ovo me bedira

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:42:24   
tiha
s koliko velikom kiflom da te gadam?

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:43:53   
piggy
pa nemoj baš s prevelikom,pa ja imam samo 50 kg s krevetomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:45:09   
tiha
sta se brines neznam ja gadat dobro promasit cu te iz prve garantuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:45:37   
piggy
pošto nemam Fionine kiflice možemo se gađati i sa ovomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image još ti se i belji

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:46:55   
piggy
Fiona nemoj misliti da bi se gađala sa tvojim kiflicama,vjeruj mi da bi ih pojela prije nago kaj bi nekog gađala

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:48:12   
tiha
sad se jos i kifla belji

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:49:06   
tiha
strasno!!!!!!!!! mi bi fiona prvo pojele pa bi se onda gadale s kiflama...hmm user posted image  maznuli bi mi vec nekome kifluuuuuuuuuu

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:49:29   
piggy
to bumo ciniku uz kavicu poslužileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:50:26   
piggy
draga moja ostale smo sameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:51:34   
tiha
sta se brines nismo same mia je s nama sad se probudila ljuti se nest ah ti zubi

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:53:25   
piggy
pazi ti molim te šta mi piše u horoskopu
"Nije važno koliko posla danas trebate napraviti na dobrom ste putu da odustane od svega i pronađete neku ispriku za ljenčarenje. "user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
šta si ti po horoskopu?

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 0:54:42   
tiha
blizanac

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:01:19   
piggy
ovo ti je dnevni
Teško vam se usredotočiti na posao jer cijelo vrijeme razmišljate o ljubavi i stvarima koje vas muče. Jednostavnije bi vam bilo ukoliko biste mogli ostati na površini i ne analizirati probleme, te prihvatiti situaciju kakva jest, bez pokušaja pronalaska dubljeg značenja i odgovora.
 
ovo ti je tjedni:
Bit ćete dosta osjetljivi, ali istovremeno vaši osjećaji će biti toliko očiti da će ih biti gotovo nemoguće skriti.
Male sitnice mogu vas dosta isprovocirati i izazvati velike rasprave i svađe. Pokušajte zbog toga ne uzimati ništa previše ozbiljno.
Ono što vam se bude činilo kao velika stvar kroz neko vrijeme će ishlapiti pa je bolje ne obraćati pozornost na to i ne kvariti bespotrebno raspoloženje.
Manja privlačnost može vam se pričiniti kao ljubav, te uništiti ono što ste graditi već neko vrijeme ukoliko se prepustite osjećaju.
Vaš sretni dan je petak.
 
a ovo ti je godišnji:
2008. godina će za blizance biti jedna prilično osjećajna godina, zapravo godina uzburkanih osjećaja. Bit će tu i nostalgije i ljubavi, ali i suosjećanja. Neće svi biti pozitivni, ali blizancima će u 2008. od velike koristi u svladavanju negativnih svari biti prošla iskustva.
Slijedeće godine će blizancima često trebati odmor, predah od svega, nekakav lijek za dušu. I potrudite se to sebi priuštiti. Svako malo će osjetiti olakšanje, pa opet napetost, pa opet olakšanje. Pokušajte svaki dan gledati odvojeno, i svaki put se iznova s problemom suočiti sa svom snagom. Nemojte se ustručavati iskoristiti sve svoje kapacitete.

Glavno je da vi vjerujete u sebe i svoje sposobnosti. I potrudite se u svakom slučaju zadržati zdrav razum. Nemojte se ustručavati ponekad pitati za pomoć, pogotovo obitelj.


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:01:43   
tiha
jezik me boli od pjevanjauser posted image  al spava! sinoc je tako 4 sata kao spava ja ju spustim ona vristi uzmem ju ugrize me i tako u krug!  zubi zubi zlocesti zubi! ali sva sreca prolazno je

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:02:32   
piggy
moj mm je blizanac,svekrva i šogorica,zato se ja i ti kužimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:03:23   
piggy
baš mi je žao tih klinaca kad im počnu rasti zubići

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:03:50   
tiha
zanimljivo ima nesto istine nemos vjerovati

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:05:42   
tiha
prva dva nismo ni znali kad su probili a ovo...dobro nju to drzi 2-3 dana zadnji put je bilo 10-ak dana ali 4 su odjednom probila

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:06:41   
piggy
i meni se neki put neke stvari poklope sa horoskopom,iako ti ja to ne čitam,sad sam se sjetila pa reko da baš vidim kaj mi se pišeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vidiš da nam je sretan dan petak,znači da ga moramo iskoristiti za neku akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:06:49   
tiha
mi smo ti pola moje rodbine blizanci...cak i seka i nisa ali mi imamo 6 mj 12 dana za redom rodendaneeeeeeeeee

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:07:59   
tiha
uf koje akcije mm radi nocnu pa spava cijeli dan pa ide na trening pa opet radit i sve u krugggggggggg.....

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: Caffe bar "Đuro"
16.9.2008 1:08:31   
piggy
ja znam da kad su meni umnjaci rasli boljela me samo glava,tak da nisam ni skužila,al zato su moje neke cure poludjele od bolova,čak su naotekle.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!