|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:04:35   
Candy
Evo me natrag,malo sam se ištekala na kratko da se mogu uljuljati u krevetac i tipkati,pa sam kablove rastezala po sobi user posted image ...A sad mi je taman fino user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:05:49   
ninolina
Evo me natrag,malo sam se ištekala na kratko da se mogu uljuljati u krevetac i tipkati,pa sam kablove rastezala po sobi user posted image ...A sad mi je taman fino user posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 77
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 23:08:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:09:31   
mama mery
user posted image

evo ostavljam ga vama na milost i nemilostuser posted image user posted image
ja idem spavati laku nocuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:10:03   
pepeljuga
Ej cvrci jel vece bolja nego jutro....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:11:09   
Ninaa
O pa večeras se jede i pije, vidim da je moje omiljeno piće već tu pa da se i ja prištekam. Ja sam umorna ko pas, kak ste vi, dječica?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 81
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 23:12:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:13:07   
Candy
Bok martina,posluži se samo...mama mery,laka ti noć,potrudit' ćemo se da nam bude gospodin na usluzi user posted image ...

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:14:42   
zaba
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: zaba

cvrči,ne prepisuj user posted image


Pih,da bar mogu prepisati,mi ih moramo kupitiuser posted image

Zeta ne vodite? Kako li će Luca preživjeti vikend bez dragoga?user posted image

Smijem se ,al i mene to čeka.
Bumbi gdje si pobjegla?
a jesi me nasmijala do suza,ne vodimo zeta,još ne.user posted image Već večeras se sređivala za ponedjeljak,mali Vito iskače iz paštete,luda sam od njenog prenemaganja.Vito je moj muž i mi se ženimo u ponedjeljak.Ja ću roditi bebu.Majke ti mile!


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:16:08   
pepeljuga
Vece Martina a mama mery laka ti noc....cuvat cemo ti konobarauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ma decki spavaju,recimo da je sve ok osim sto su u fazi međusobnog maltretiranja a ja vec ludi,stariji samo vice mama a mladji place,uglavnom shou po cile dane.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:17:11   
ninolina
a jesi me nasmijala do suza,ne vodimo zeta,još ne.user posted image Već večeras se sređivala za ponedjeljak,mali Vito iskače iz paštete,luda sam od njenog prenemaganja.Vito je moj muž i mi se ženimo u ponedjeljak.Ja ću roditi bebu.Majke ti mile!

aahhhha tako i moja, a joj a kaj nas tek čekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:17:16   
pepeljuga
Ajme Zaba pa vi onda uskoro i pirujeteuser posted image user posted image user posted image
Kako su mi slatki tako mali i zaljubljeni....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 23:18:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:19:04   
ninolina

user posted image user posted image user posted image Ne mogu vjerovati!!! Dobro se ta zatreskala!user posted image Pazi na kozmetičku torbicu da ti šminka ne počne nestajatiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:19:41   
zaba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ajme Zaba pa vi onda uskoro i pirujeteuser posted image user posted image user posted image
Kako su mi slatki tako mali i zaljubljeni....user posted image
što da sad kažem? Ta kao da ima 24,a ne 4,ima ninolina pravo,što će biti za koju godinu?Ludu će me voditi...Martina,curka je šečerko!


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:20:06   
Ninaa
Znači vito je broj 1 u Lucijinom životu. Moja curka super, danas je ujutro imala manevre i deračila se,ali se popodne naspavala pa je bila dobra.Malo bile u šetnji i tak. SAd spava ali je već dva puta plakala u snu, ma izludili nas budu ti zubi, tak sve nervozno trlja i grize a to nikak da probije van. Ja sam umorna, narintala sam se danas dok sam sve pospremila, a kad legnem uopće nemrem zaspati nemam pojma kaj je to već par noći se prevrćem do pol dva, koma!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:21:39   
buduća mamica
dobra večer cure
user posted image za novi birc, moram primjetiti da su nam konobari sve zgodniji user posted image

ja sam vas samo došla pozdraviti

idem spavati, jedva gledam, laka vam noć
pišemo se sutra user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:22:12   
Ninaa
Hvala zaba, strašna je jučer išli u shoping cijelo popodne se samo smijala i razgledala ko prava ženska, tata je nosil, a mama birala, nije ni gladna bila. Inače doma stalno nekaj bi jela. Svaki dan je sve zanimljivija. Ah to i mene čeka.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   [Obrisani korisnik]
17.10.2009 23:22:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:22:57   
Ninaa
B. mamice laku noć lijepo spavaj i pomazi curku od nas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:23:06   
ninolina
što da sad kažem? Ta kao da ima 24,a ne 4,ima ninolina pravo,što će biti za koju godinu?Ludu će me voditi...Martina,curka je šečerko!

moja ima Luku u vrtiću kojem već smišlja kaj će za božić pokloniti, svako valentinovo, rođendan pokloni. On njoj buketiće i špangice, ona njemu bombonjeru milka srce i autiće.... Sad je za rođendan dobila šalicu žutu a na njoj oslikane trapke na jednoj nogavici piše Iva na drugoj Luka...user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj si ta mama isto misli user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:23:51   
zaba
IZVORNA PORUKA: ninolina


user posted image user posted image user posted image Ne mogu vjerovati!!! Dobro se ta zatreskala!user posted image Pazi na kozmetičku torbicu da ti šminka ne počne nestajatiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

onda će on izgledati user posted image i bježat će kad me vidi user posted image user posted image ,a Lucija user posted image .Tata po običaju user posted image user posted image ,a na kraju ću ja završitiuser posted image .


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:25:20   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Zaba zoveš i nas u svatove?

Pepeljugo-podsjećam te da ništa ne vidimo iz t vog tickerauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a nikako uvatit vrimena,ako ce neko umisto mene slobodnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:26:51   
trudnica87
zaba,moja mama je 67 godiste a sad koje si ti neznam??user posted image

_____________________________

24.10.2009. u 16:00 stigao nam je nas andel - Patricia

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: C.B: Enterprise
17.10.2009 23:28:14   
zaba
ko nam je otišao spavati,mama merry i buduća mamica?A gdje su sad ostale,halo...samo ninolina,martina,cvrčak,pepeljuga i ja deremo noćnu?! 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!