|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 9:45:47   
Renata RR
Obožavatelji glazbene megazvijezde legendarnog Tošeta Proeskog, ne samo u Makedoniji, već cijelog Balkana, odlučili su da obilježe 5. listopad, dan kada je njihov miljenik prije dvije godine imao svoj poslednji i najuspješniji koncert u Skoplju – na Gradskom stadionu.


Svi koji volimo Tošeta možemo doprinijeti tako što ćemo napisati po neku riječ ovdje! 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 9:50:48   
m600
zauvijek ćeš  ostati u user posted image kao odličan pjevač i dobra osoba
počivao u miruuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 9:53:43   
tikica_69
Najbolji pjevac na ovim prostorima, a sto je najbitnije prekrasna osoba koja ce zauvijek ostati ikona Balkana.Pokoj mu dusi i vjecni mir!  user posted image  

< Poruku je uredio tikica_69 -- 5.10.2009 9:54:00 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 9:55:58   
dominik
dosao je na ovaj svijet samo dan nakon mene, a otisao na onaj puno puno prerano...zao mi je sto sam ga pocela slusati tek nakon njegove smrti iz znatizelje zasto su svi ludi za njim...jedna pjesma koja me uvijek rasplace

http://www.youtube.com/watch?v=kFPebe7Tgg0

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 9:58:39   
Thea
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPHqL4

Bila sam na poslu kad sam čula vijest o smrti i moram priznati da me je pogodilo toliko da taj dan nisam normalno funkcionirala.user posted image
Bio je super pjevač i mogao je još puno postići u životu,ali Bog je imao neki razlog što ga je uzeo k sebi...
Toše je naš anđeo divnog lica i glas i njegove pjesme će ostati zauvijek...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 10:04:27   
tiha
zauvijek ce mi ostati u user posted image kao predivna osoba i kao najbolji pjevac...user posted image

pokoj mu dusi i vjecni mir!




http://www.youtube.com/watch?v=kk6AMWlip_0&feature=related


< Poruku je uredio tiha -- 5.10.2009 10:05:00 >


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
5.10.2009 10:22:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 10:54:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nisam ga slušala,ali pogodila me vijest o njegovoj smrti. Uvijek je tužno kada umiru mladi ljudi..


ni ja, ali ova pjesma me danas rasplakala:
http://www.ringeraja.hr/forum/tt.asp?forumid=148
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 11:20:24   
anaxx
http://www.youtube.com/watch?v=_f8fLNzZ6kM&NR=1

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 11:22:47   
ejmama
Taj mjesec i godinu ću uvijek pamtiti, nažalost. Njegove pjesme više ne mogu slušati jer me uvijek podsijete na meni dragu osobu koju sam tada izgubila mog najdražeg tatu, posebno ova zadnja pjesma "igra bez granica" i onaj stih ... da te bar mogu poljubiti...

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 11:28:38   
FIONA
da je ostao živ ne bi uspio reči toliko riječi kao sada kao legenda...vjerojatno bi ga progutale šund zvijezdice sa trenutnim hitovima koji bitno da se rimuju i da se šljokice sjaje...
on je za mene koja ne slušam tu vrstu glazbe ostavio trag koji ću pamtiti dok sam živa...a to je dirnuti u srce da bar nekada znam da postoji u ova tužna, tmurna i čudna vremena....

glas slavuja, oči sokola, sloboda dupina i srce anđela...Toše je zvijezdica koja će još dugo sjajiti u našim mislima dok mmljamo riječi pjesama poput ove...

http://www.youtube.com/watch?v=R_zK6mfGReY

http://www.youtube.com/watch?v=JlAHryAfyZ4&feature=related
al ste me sad rastužili sa ovim....aaahahhhhhh....user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio FIONA -- 5.10.2009 11:33:19 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 12:38:16   
BUMBIKA
zauvijek ce mi ostati u user posted image kao predivna osoba i kao najbolji pjevac...user posted image

pokoj mu dusi i vjecni mir!


Potpisujem!


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 13:03:54   
Lady3
Šta reći..prekrasna i plemenita osoba  prekrasnoga glasa...user posted image On je bio naš anđeo na zemlji..Naša zvijezda koja se ni nj.smrću nikada neće ugasiti..on živi kroz svoje pjesme koje svi rado slušamo..Toše je bio anđeo prekrasne duše i dobroga srca..user posted image Nj.smrću mnogi su dobroga izgubili...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 13:25:59   
Anoniman
prekrasna osoba, prelepog glasa i jos boljih pesama... ne postoje reci kojima bi se on mogao opisati, i to zaista mislim... user posted image user posted image nedostaje jako... user posted image user posted image

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 14:27:04   
lee
sječam se kao danas kad je očuha nazvao inžinjer iz skoplja i rekao mu znaš nema više Tošeta.svi smo u uredu zaplakali.voljela sam ga jer je imao prekrasne pjesme i glas slavuja.neka ga andjeli čuvaju.



user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 14:38:28   
Zvonki
Ostat će u srcima svih svojih obožavatelja. Čini mi se da je bio dobra i topla osoba

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 14:39:37   
kitty
ovaj svijet je previse iskvaren i nedostojan nekog kao sto je on,sigurna sam da je sretan tamo gdje je sad i da svojim predivnim  glasom pjeva andjelimauser posted image
nama ostaju njegove pjesme da u njima uzivamo i sjecanje na dobra djela koja je ucinio da idemo njegovim stopama


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 21:12:26   
zaba
IZVORNA PORUKA: ejmama

Taj mjesec i godinu ću uvijek pamtiti, nažalost. Njegove pjesme više ne mogu slušati jer me uvijek podsijete na meni dragu osobu koju sam tada izgubila mog najdražeg tatu, posebno ova zadnja pjesma "igra bez granica" i onaj stih ... da te bar mogu poljubiti...
draga ejmana,moj tata je umro iste godine,02.11.,znači 2 tjedna poslije Toše.Sjećam se da smo sjedili u kuhinji kad je zvala mama i rekla,šokirala sam se i plakala,a tata me pitao kako ću žaliti i plakati kad on umre.Da te bar mogu poljubiti,kavu ti skuhati...user posted image Najbolji pjevač ikad rođen na ovim prostorima,a usuđujem se reći i šire.Glas koji te natjera da staneš i slušaš,zaplešeš,rasplačeš se.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 22:03:54   
Ninaa
meni je bio jako drag i simpatičan, nisam ga baš pretjerano slušala, više sad kad ga nema. maleni čovjek velikog glasa i srca. počivaj u miru Toše!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 22:06:12   
Viky
IZVORNA PORUKA: zaba

IZVORNA PORUKA: ejmama

Taj mjesec i godinu ću uvijek pamtiti, nažalost. Njegove pjesme više ne mogu slušati jer me uvijek podsijete na meni dragu osobu koju sam tada izgubila mog najdražeg tatu, posebno ova zadnja pjesma "igra bez granica" i onaj stih ... da te bar mogu poljubiti...
draga ejmana,moj tata je umro iste godine,02.11.,znači 2 tjedna poslije Toše.Sjećam se da smo sjedili u kuhinji kad je zvala mama i rekla,šokirala sam se i plakala,a tata me pitao kako ću žaliti i plakati kad on umre.Da te bar mogu poljubiti,kavu ti skuhati...user posted image Najbolji pjevač ikad rođen na ovim prostorima,a usuđujem se reći i šire.Glas koji te natjera da staneš i slušaš,zaplešeš,rasplačeš se.



drage moje,sva sam se naježila...moja mama je umrla dva dana nakon njegove smrti...
sjećam se kako je,onako slomljena od bolesti spomenula njegovu smrt i i zaplakala...user posted image user posted image

svi smo ga voljeli zbog negovog prekrasnog glasa i zbog svoje humanosti...
Uvijek će biti u našim srcima...jako nam nedostaje...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Toše u srcu Ringeraje
5.10.2009 22:29:06   
mariola
IZVORNA PORUKA: zaba

Glas koji te natjera da staneš i slušaš,zaplešeš,rasplačeš se.



slažem se s ovim...
sjećam se i ja kad mi je mm došao  u kancelariju i rekao da je umro...nisam mu povjerovala...nisam htjela vjerovati...sve dok nisam čula na radijuuser posted image user posted image user posted image
Plakala sam i bila očajna kao da sam izgubila blisku osobu, i još danima poslije kad sam ga gledala na televizijiuser posted image user posted image user posted image
Obožavam njegove pjesme.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Toše u srcu Ringeraje
6.10.2009 10:37:34   
Kika83
http://www.youtube.com/watch?v=RnMOooNbh4U
- Ova pjesma mi je najdraža kao i Igra bez granica. Ma ustvari sve njegove pjesme su mi super.
Sledila sam se kad sam čula na radiu da je poginuo, danima sam bila tužna i slušala njegove pjesme koje i dan danas slušam.
Uvijek če mi ostati u srcu, bio je predivna osoba i pjevač, svaka mu čast user posted image

< Poruku je uredio Kika83 -- 6.10.2009 10:38:57 >

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Toše u srcu Ringeraje
8.10.2009 18:01:02   
buduća mamica
slušam ga od kraja 2003., kada nitko nije znao tko je taj momak anđeoskog glasa, na dan kada je otišao...ne mogu ja ovo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!