|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: jao koje tete
28.9.2009 21:58:16   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Viky

IZVORNA PORUKA: FIONA

mislim da nema mjestu vređanja ako se spomene da ima neodgovornih odgajatelja bez imalo grižnje savjesti!...





Fi,ja se kao odg ne vrijeđam i za razliku od ane112,ja sam vidjela loše odgajatelje koji nisu za taj posao...
meni samo smeta kad neki ljudi pričaju i prepričavaju priče i na osnovu toga imenuju sve odg pogrdnim riječima...
to nije fer  i to moraš sama priznati...

cure,samo iznosimo svoje mišljenje...nema ljutnje...normalno je da svako brani svoju struku...



MA BAŠ TO...SVATKO KAŽE SVOJE...KAO I SVAKA PROFESIJA IMA SVEGA....OVO JE POSEBNO PO TOME KAJ SU NAM DJEČICA SVE I NA NJIH SMO OSJETLJIVI...ZAKLJUČCI NA TEMU NEČIJE PRIČE SU MI TOTALNO BEZ RAZLOGA...
Ima roditelja koji su toliko negativni da i pozitivne stvari tumače na takav način...radila sam sa djecom u školama i vrtiću i isto tako znam...ja sam čak u jednom gradu otkazala svoje grupe jel se nisam želela prepucavati sa prepotnentnim roditeljima...ali opet ponavljam i reči ću na glas...mojoj maloj ako nešto naprave nažao tipa da zbog nemara razbije glavu ili nebrige dobije upalu pluća a ja slučajno saznam da je tako bolje da ih nema...jako sam agresivna osoba i ne bu završilo lijepim razgovoom...ali opet to je ako!!!...kao što sam rekla prema prvim kontaktima mislim da bu zver imala super tete!

i još jednom....skidam kapu  jel za to treba puno živaca, ljubavi, strpljenja i volje...a nažalost od puno ljudi sam čula da nekada nije tako user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: jao koje tete
28.9.2009 22:00:31   
anne
Ajde da i ja napišem nešto.
I ja sam kao odgojitelj svašta vidjela i svašta su mi kolegice savjetovale. Bolje da i ne pišem.
Ne biraš tko će biti odgojitelj tvojem djetetu. Ako su sitnice u pitanju pokušajte to riještiti razgovor ako ne reči ravnatelju.
Uvjeti za tete u vrtićima uglavnom nisu dobri, kako su cure i napisale, ali barem većina koje sam vidjela svoj posao radi brižno i sa puno ljubavi.
A za ostale, neka odu što prije u mirovinu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: jao koje tete
28.9.2009 22:03:22   
dominik
I ja sam kao odgojitelj svašta vidjela i svašta su mi kolegice savjetovale. Bolje da i ne pišem.


iskreno posteno i svaka cast ane

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: jao koje tete
29.9.2009 12:41:17   
ana112
draga fiona jedna majka je nazvala odgajatelje kretenušama,i na to sam imala potrebu odreagirati,jer se dešavalo često da nastrada odg.ni kriv ni dužan zbog nečijeg rekla kazala,puno puta su to bile odg. koje osobno poznajem i znam da su divni odgajatelji,a ako se mi između sebe ne podržimo tko će.ne vrijeđam se ja osobno ali svoju struku ću uvijek podržati a one što kažu da nas dobrih odg.se može na prste nabrojati njima ću uvijek rado odgovoriti.

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: jao koje tete
29.9.2009 14:57:31   
tikica_69
http://www.24sata.hr/news/dvije-curice-same-odlutale-iz-vrtica-i-vratile-se-kuci/137807/  A kakve su tek ovo tete user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ana112)
Neposredna veza do poruke: 55
   [Obrisani korisnik]
29.9.2009 15:15:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: jao koje tete
1.10.2009 0:27:17   
Krky
Drage curke, sjetih se danas kolegice koja je vodila curicu svojoj kući preko noći jer su je roditelji zaboravili, a nigdje ih nije mogla "dobiti" i to joj je bilo jedino rješenje, sjetila sam se i druge koja je svako malo tuširala i čisto oblačila zapuštenu djevojčicu, dvije koje su kupovale kremice i vlažne maramice, cedevitu i gel za hlađenje (od svojih novaca), onih koje su na adaptacijama ostajale puno duže od svog radnog vremena jer su bebe neutješno plakale, a jedna ih nije mogla utješiti  i uspavati, i one koja je plakala sa malenim kojem su se roditelji rastajali i svađali ,a on je bio premali da razumije što se oko njega događa, da ne pričam da je bilo i onih koje su se našle u situacijama da moraju branit i zastupat malene pred njihovim vlastitim roditeljima. Da vas malo ohrabrim, većina nas je ipak poput ovih i svoj posao radimo zato što ga doista volimo.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ana112)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: jao koje tete
1.10.2009 6:47:12   
Manda
Ajme sad sam tete počela paziti pažljivije... I moram reći s jednom nisam zadovoljna, makar sam do sad šutjela. Ona je tak ko mrtvo puhalo... svaki put kaže dijete je super jela, a kad snimim jelovnik uvjerena sam da nije jer ne jedemo svinjetinu, pa kako onda? I tako svaki put. Druga teta iskreno veli, dijete nije jelo, i to mi je ok, jer znam kako ću dalje. Pa u tome je b it, da si predajemo djecu, zar ne? I u zadnje vrijeme, dijete redovito dolazi upišano i u obleki druge djece, mada ja šaljem po 2-3 rezerva dijela. I to se uvijek dešava u smjeni te druge tete. I sad ne znam kak da se postavim?! Kad ju pitaš, ona je neodređena....

_____________________________

Najljepsi zvuk je tapa tapa tap kad moje dijete trci po stanu..

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: jao koje tete
1.10.2009 8:02:32   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Krky

Drage curke, sjetih se danas kolegice koja je vodila curicu svojoj kući preko noći jer su je roditelji zaboravili, a nigdje ih nije mogla "dobiti" i to joj je bilo jedino rješenje, sjetila sam se i druge koja je svako malo tuširala i čisto oblačila zapuštenu djevojčicu, dvije koje su kupovale kremice i vlažne maramice, cedevitu i gel za hlađenje (od svojih novaca), onih koje su na adaptacijama ostajale puno duže od svog radnog vremena jer su bebe neutješno plakale, a jedna ih nije mogla utješiti  i uspavati, i one koja je plakala sa malenim kojem su se roditelji rastajali i svađali ,a on je bio premali da razumije što se oko njega događa, da ne pričam da je bilo i onih koje su se našle u situacijama da moraju branit i zastupat malene pred njihovim vlastitim roditeljima. Da vas malo ohrabrim, većina nas je ipak poput ovih i svoj posao radimo zato što ga doista volimo.


Ajme, rasplakala sam se user posted image
Naravno, ne ovisi o tome koje smo struke nego koliki smo altruisti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisani korisnik]
1.10.2009 8:06:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: jao koje tete
2.10.2009 8:05:54   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69

http://www.24sata.hr/news/dvije-curice-same-odlutale-iz-vrtica-i-vratile-se-kuci/137807/  A kakve su tek ovo tete user posted image


A ovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.24sata.hr/news/teta-u-vrticu-silovala-30-beba-i-dijelila--slike-na-webu/138253/

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: jao koje tete
2.10.2009 8:15:03   
Krky
Zvonki, dobro da si me upozorila pa da ne čitam takve strahote...prestrašno, užasno...nema dovoljne kazne za tako nešto

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 62
   [Obrisani korisnik]
2.10.2009 8:24:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: jao koje tete
2.10.2009 10:07:12   
njanja
IZVORNA PORUKA: inna

Neki dan mi pričala mi mama kako se vozila u tramvaju i do nje su bile dvije ženske koje rade kao odgajateljice u vrtiću. Kaže da se zgrozila jer je jedna rekla kako joj je opet gužva jer ima puno klinaca, na što je druga prokomentirala da ona to riješava po kratkom postupku. Napravi propuh i drugi dan pola djece nema jer zarade upalu uha ili prehladu.
 ako je to istina, to nisu tete, to je gamad, nemam ništa drugo da kažem

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: jao koje tete
2.10.2009 10:09:35   
anaxx
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: inna

Neki dan mi pričala mi mama kako se vozila u tramvaju i do nje su bile dvije ženske koje rade kao odgajateljice u vrtiću. Kaže da se zgrozila jer je jedna rekla kako joj je opet gužva jer ima puno klinaca, na što je druga prokomentirala da ona to riješava po kratkom postupku. Napravi propuh i drugi dan pola djece nema jer zarade upalu uha ili prehladu.
 ako je to istina, to nisu tete, to je gamad, nemam ništa drugo da kažem


njanja, potpisujem, ali kad malo razmislim i u našem vrtiću je često propuh, sve je otvoreno, vrata za van i za na terasu na suprotnoj strani....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: jao koje tete
2.10.2009 11:16:27   
Krky
Ovo sam i ja doživjela, s tim da je teta sjedila na stolčiću na terasi - i pušila. (Zato shvatite moju radost što sam ih ispisala čim sam zatrudnila i sad mogu bit s njima do škole, posao nek pričeka, muž nek radi, a "teta" nek ode što prije u mirovinu)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: jao koje tete
2.10.2009 12:59:47   
njanja
IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: inna

Neki dan mi pričala mi mama kako se vozila u tramvaju i do nje su bile dvije ženske koje rade kao odgajateljice u vrtiću. Kaže da se zgrozila jer je jedna rekla kako joj je opet gužva jer ima puno klinaca, na što je druga prokomentirala da ona to riješava po kratkom postupku. Napravi propuh i drugi dan pola djece nema jer zarade upalu uha ili prehladu.
 ako je to istina, to nisu tete, to je gamad, nemam ništa drugo da kažem


njanja, potpisujem, ali kad malo razmislim i u našem vrtiću je često propuh, sve je otvoreno, vrata za van i za na terasu na suprotnoj strani....
 ali željeti da se dijete razboli????namjerno to raditi i biti svjestan da će dijete biti bolesno....HITLERKE jedne

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: jao koje tete
2.10.2009 23:25:24   
Viky
ja bi donjela neki zaključak...

u svakom poslu ima ljudi koji nesavjesno i loše obavljaju posao.Razumijem da je posao odgajatelja na udaru jer se bave sa vašom  djecom...Takve odg treba kazniti i maknuti iz struke...To su zločini nad djecom...
Svakom se može dogoditi da mu djeca pokušaju pobjeći.ali pravi odg stalno broji djecu i reagira u pravo vrijeme...

Ali,samo vas molim da ne zaboravite da ipak ima savjesnih i požrtvovanih odg koji se istinski brinu za vašu djecu...odg koji ponekad poduzimaju nemoguče misije kako bi zaštitili djecu,odg koji zapuštenu djecu kupaju,štite i ponekad ih vode i kući kad roditelji na njih zaborave...vjerujte,ima svega i ja sam se osobno nagledala svega...

svatko ima svoju priču...ima vas zaista sa strašnim situacijama.Razumijem vašu ogorčenost...ali...
smeta me unaprijed osuđivanje vas koji nemate nikakva iskustva ili ih imate,ali pozitivna...

nismo sve kretenuše...


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: jao koje tete
3.10.2009 14:49:51   
njanja
IZVORNA PORUKA: Viky

ja bi donjela neki zaključak...

u svakom poslu ima ljudi koji nesavjesno i loše obavljaju posao.Razumijem da je posao odgajatelja na udaru jer se bave sa vašom  djecom...Takve odg treba kazniti i maknuti iz struke...To su zločini nad djecom...
Svakom se može dogoditi da mu djeca pokušaju pobjeći.ali pravi odg stalno broji djecu i reagira u pravo vrijeme...

Ali,samo vas molim da ne zaboravite da ipak ima savjesnih i požrtvovanih odg koji se istinski brinu za vašu djecu...odg koji ponekad poduzimaju nemoguče misije kako bi zaštitili djecu,odg koji zapuštenu djecu kupaju,štite i ponekad ih vode i kući kad roditelji na njih zaborave...vjerujte,ima svega i ja sam se osobno nagledala svega...

svatko ima svoju priču...ima vas zaista sa strašnim situacijama.Razumijem vašu ogorčenost...ali...
smeta me unaprijed osuđivanje vas koji nemate nikakva iskustva ili ih imate,ali pozitivna...

nismo sve kretenuše...

 u potpunosti se slažem...često kažem da ima i čistačica koje izvrsno rade svoj posao, a ima i doktora koji ga ne rade. sve je stvar čovjeka, a ne struke.ovo nikako nije (makar s moje strane) bio napad na struku, nego na ove 2 hitlerke koje više neću ni komentirati.... ali oni koji donose zaključke o struci na temelju 2-3 loša primjera, nisu ništa bolji od tih loših primjera... ja sam osudila ovu situaciju, nikako tete u vrtiću.... na kraju krajeva, jana dajem s punim povjerenjem tetama....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!