|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: grčevi
2.5.2009 20:54:02   
jadran
to sam skužila i lagano joj ljuljuškam nogice i kao da je malo mirnija... imale smo već par kriza s dojenjem al se nedamo.. prebrodit ćemo mi i to...user posted image ma kako teško bilo..

_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: grčevi
2.5.2009 20:56:50   
dominik
IZVORNA PORUKA: jadran

to sam skužila i lagano joj ljuljuškam nogice i kao da je malo mirnija... imale smo već par kriza s dojenjem al se nedamo.. prebrodit ćemo mi i to...user posted image ma kako teško bilo..


e da bas to...vjeruj mi probala i dojenje i flasice i nema razlike sto se grceva tice tako da cica naprijed i kazem ti tjedan dva i bit cete prave...ja krizala dane do 3.mj zivota user posted image

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: grčevi
2.5.2009 20:59:00   
jadran
i ja ih brojim polako..user posted image  i sporo idu...

_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: grčevi
2.5.2009 21:02:18   
dominik
kad prodju djete se promjeni skroz...meni dora sama zaspi...po sat dva moze biti u baby gimu...ma druga beba...sretno user posted image

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: grčevi
30.8.2009 9:57:30   
angelica
mi smo imali neke odlične kapi Babynos za grčeve. Kupili u ljekarni i nakon 5 minuta kada bi ih popio prestao se grčiti

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: grčevi
5.11.2009 15:10:22   
trudnica87
koristimo kapi za grceve samo navecer,a ona ima grceve i preko dana.dali ja smijem piti hipov caj od komoraca za grceve da ih ona nemauser posted image ....dojim ju.oprostite sto nema upitnika drzim patriciu na rukamauser posted image user posted image

_____________________________

24.10.2009. u 16:00 stigao nam je nas andel - Patricia

(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: grčevi
5.11.2009 15:34:35   
natalijax
sad će te mene popljuvat,ja sam prestala koristit d3kapi,nemislim ih koristit jedno vrijeme,moj mališa je od njih imao grćeve,od kad ih nekoristim nema deranja i plakanja,samo ponovna stenjanja ko na početku kad kaka,dam mu sab simplex kapi,on samo prdi od njih,možda i te kapi djeluju pa ih nema,nisam pametna žao mi ga je bilo gledat kako se place i kako ga to boli,nekad i razmišljam,možda griješim što ih nedajem više,ali me zanima gdje su te kapi bile dok smo mi bile bebe,dok su bili naši roditelji bebe,nemoguće da se je organizamdanašnjih beba promjenio i da nije kao od onih beba koje su rođene prije 30godina,Malo sam pričala sa nekim roditeljima koji imaju djecu od 5,6 godina,isto poslije grčeva nisu davali te kapi,i kažu sa kostima je sve u redu,Moje iskreno mišljenje je da netko silno bere novce na tim kapima,možda se varam al eto prihvaćam svačije mišljenje

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: grčevi
5.11.2009 15:39:22   
Monica
Ja mislim da je bitno da djeci dajemo kapi 3d pogotovo sada kada je zima inema sunca ipak bolje da nego ne,nisam čula da je netko imao grčeve od njih ali tvoje dijete tvoj izbor


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: grčevi
5.11.2009 15:47:37   
natalijax
monika je,ali nisam rekla da ima svatko dijete grceve od njih,nije svatko dijete isto,ali opet kažem ko i doktoru kad on kaže nemoguće,ako je majka sa djetetom 24 sata i zna reakciju djeteta prije i poslije kapi,nemože nitko reći da je onda nemoguće,kada je muž išao u ljekarnu kupiti nesto da protiv grceva,i spomenuo d3kapi i rekao da ima grceve,one samo pognu glavu koda se boje reć,da bi nakon samo par dana žena u ljekarni otvoreno priznala da neka djeca znaju imat grceve  od njih,a ako imalo nisam u pravu nerazumijem zbog cega je moje dijete ponovo u normali od kada nedajem te d3kapi

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: grčevi
5.11.2009 15:56:16   
Monica
Nisam ti ja mislila ništa loše reći samo sam napisala svoje mišljenje
to si tražila...a ti naravno napravi po svome


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: grčevi
5.11.2009 15:57:30   
mišica 666
d3 kapi su jako važne za razvoj kostiju i bolje da pretrpiš malo grčeve nego da ti dijete ima problema s kostima ili pokušaj uzeti od drugog proizvođaća možda mu više pašu.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: grčevi
5.11.2009 16:01:14   
Marta j
IZVORNA PORUKA: mišica 666

d3 kapi su jako važne za razvoj kostiju i bolje da pretrpiš malo grčeve nego da ti dijete ima problema s kostima ili pokušaj uzeti od drugog proizvođaća možda mu više pašu.


Potpuno se slazem i mom nisu u pocetku pasale al se nakon par dana navikao i dajem mu ih skoro svaki dan osim ako kojim slucajem nezaboravim.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: grčevi
5.11.2009 16:02:53   
Marta j
IZVORNA PORUKA: trudnica87

koristimo kapi za grceve samo navecer,a ona ima grceve i preko dana.dali ja smijem piti hipov caj od komoraca za grceve da ih ona nemauser posted image ....dojim ju.oprostite sto nema upitnika drzim patriciu na rukamauser posted image user posted image


Ti mozes piti caj i mislim ako ti ima malo jace grceve da bi bilo dobro da kupis sirup za grceve nas je spasio.

A nama je pedicka rekla kapi za grceve da mu dajem ujutro i navece.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: grčevi
5.11.2009 18:55:38   
natalijax
ma neljutim se ja žene,nikaj ak mislite,neznam jel bi bilo dobro da mu te kapi dam u mljeku

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: grčevi
5.11.2009 19:02:29   
mišica 666
ja sam mojoj maloj davala u mlijeku pa mislim da možeš.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: grčevi
5.11.2009 20:40:01   
MaTana
Nato, nitko te nece popljuvati, ali mislim da je jako vazno da mu davas d3 kapi, one su jako vazne i za kosti (bez njih je nemoguca apsorpcija kalcija - sto dovodi do rahitisa) pogotova zimi, ja sam mojoj ljeti bila prestala davati i sada opet pocela, ali d vitamin ti je jako vazan i za imunitet organizma zato bi mu ja davala kapi... Daj mu ih ili u mlijeko ili u caj - ali ne u cijelu bocu nego u zlicicu ukapaj malo mlijeka ili caja i na to dodaj kapi...
Neznam koliko ti je dr preporucila kapi dnevno - to se razlikuje od regije do regije...i cak od dr do dr.
Pokusaj svaki dan povecavati dozu...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: grčevi
5.11.2009 21:23:15   
natalijax
3 kapi

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: grčevi
5.11.2009 21:43:51   
katy mama
ja svom malenom dajem po 3 kapi,zlicicom zajedno sa svojim mlijekom!a s grcevima hvala
Bogu nemamo problema,imali smo jedan i to jer sam jela grah dan prije,malo ali eto utjecalo je

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: grčevi
5.11.2009 23:38:14   
MaTana
IZVORNA PORUKA: natalijax

3 kapi

Pokusaj mu dati u malu zlicicu sa mlijekom 2 dana po 1 kap, pa 2 dana 2 kapi i onda nastavi sa 3 kapi pa tako cijelu zimu...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: grčevi
6.11.2009 6:37:22   
tita
Sto se tiče tih D3 kapi ,nama je patronažna rekla da dajem najbolje ujutro jer neka djeca znaju imati grčeve!Ja osobno nisam zadovoljna stim kapima...Mi se isto borimo sa grčevima,ali se nadam da pošto imamo 3mj.da če uskoro sve proci.Čak mi se čini da mu se od kad dajem te kapi pojavljuju neki prištiči.Mi svako toliko napravimo stanku i dajemo uvijek po 2 kapi.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: grčevi
12.11.2009 12:24:30   
martina87
ja jos nedajem d3 kapi.ali joj dajem sab simplex kapi za grceve.teta u ljekarnoj je reka 2 puta po 3 kapi,a na njima pise 15 kapi.kakva su vasa iskustva....neznam sto da radimuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: grčevi
12.11.2009 13:15:13   
martina87
user posted image user posted image user posted image user posted image niko mi nemoze pomoci??????

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: grčevi
12.11.2009 13:31:57   
Marta j
Tri kapiuser posted image

Neznam ja sam davala 15kapi i to kako je imao jake grceve dr rekla 15ujutro,15navece i tako sam davala al sam kada mu je proslo mjesec dana kupila sirup za grceve i on nas je spasio.

A da kupis sirup


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: grčevi
12.11.2009 13:33:27   
dominik
ja sam ih stavljala u svaki obrokminimalno 10 kapi napocetku a kasnije 15 kak pise

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: grčevi
12.11.2009 13:33:36   
Marta j
Evo procitaj

Kolike, odnosno izrazito bolni grčevi u trbuhu su vrlo česta pojava kod malog djeteta. Manifestiraju se kod djece od prvog do čak šestog mjesca starosti. Pojavljuju se svakodnevno, iznenada bez do sada utvrđenog razloga i nakon prestanka ne ostavljaju nikakve posljedice. Karakterizira ih snažan, neprekidan plač i vriska djeteta uz bolne izraze lica i savijene nožice u podignutom oložaju. Često se još javljaju kao popratne pojave adutost trbuha, pljuvanje, glasna peristaltika crijeva, te vjetrovi. Spomenuti problemi se javljaju i po nekoliko puta dnevno, a mogu trajati satima. Bitno je naglasati da poslije kolika beba izgleda zdravo. Jednako često se javljaju i kod dojene i umjetno hranjene djece, stoga je promjena prehrane pogrešan pristup za riješavanje tog problema.

S pojavom Nurse Harvey’s međunarodno priznatog i vodećeg sirupa protiv grčeva stvari su se uvelike promijenile.   Proizvod Nurse Harvey’s je poznati engleski sirup protiv (kolika) grčeva na prirodnoj bazi. Pažljivo odobrane, njegove komponente svojim zajedničkim djelovanjem vrlo efikasno i brzo uklanjaju neželjene probleme kao što su bolni grčevi, želučane tegobe, napuhanost i vjetrovi. Koristeći Nurse Harvey’s sirup omogućit ćete svom djetetu neophodan i bezbrižan san.   Zašto baš Nurse Harvey's? Jer je Nurse Harvey’s sirup zbog svojih blagotvornih svojstava provjereno jedno od svjetski napriznatijih sredstava protiv trbušnih tegoba kod male djece. Preko 100 milijuna prodanih bočica širom svijeta, certifikati i tradicija starija od 100 godina govore da je riječ o dokazano kvalitetnom proizvodu !   Svojstva i uporaba Nurse Harvey’s sirup je prijatnog okusa i potpuno neškodljiv za bebu. Djetetu se daje nakon navršenih mjesec dana starosti kada se najčešće i javljaju kolike. Daje se na žličicu za vrijeme samog jela, odnosno dojenja ili neposredno nakon. Poslije konzumacije vrlo efikasno uklanja grčeve u trbuhu naših najdražih, a što ih često spriječava da mirno zaspe.   deklaracija i uputstvo za uporabu   Doziranje: za bebe od 1 do 6 mjeseci - 5 ml (1 čajna žličica)
za bebe od 6 do 12 mjeseci - 10 ml (2 čajne žličice)   Uporaba:           Za vrijeme ili odmah nakon hranjenja dajte bebi
jednu dozu. Ne davati više od 6 puta u 24 sata! Preporučene dnevne doze ne smiju se prekoračiti. Nurse Harvey's nježno uklanja problem grčeva!
Dodatak prehrani nije nadomjestak ili zamjena uravnoteženoj prehrani. Napomena: Ukoliko se problem s grčevima nastavi ili se kod bebe javi neočekivana reakcija, javite se svome liječniku! Ovaj proizvod ne bi smjeli koristit dijabetičari!   Sastojci:            ulje kima, ulje kopra, saharoza (14,5g),
natrij bikarbonat (1%), E215, E217, E219
 
PROIZVOD NIJE NAMIJENJEN DJECI
ISPOD 1 MJESECA STAROSTI
DRŽATI U KUTIJI NA TEMPERATURI ISPOD 25°C
LAGANA PROMJENA BOJE TEKUĆINE
JE BEZOPASNA
DRŽATI DALJE OD DOHVATA DJECE!
PROIZVEDENO ZA: Harvey Scruton Ltd., York, YO1 6JR, UK Nakon otvaranja proizvod iskoristiti u roku 4 tjedna! Klasa: UP/I 541-02/04-01/281, Urbroj: 534-07-01/04-7, 19. studeni 2004. PAKIRANJE: 145 ml


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!