|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Okretanje bebe u položaj za porod
12.10.2009 17:31:00   
Sagem
Počela sam mog user posted image osjećati opet po cijelom trbuhu. Mislim da se vratio u poprečni položaj. Vidjet ćemo sutra, sutra nam je pregled i dva tjedna do termina user posted image

(Odgovor članu bublesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Okretanje bebe u položaj za porod
14.10.2009 10:51:15   
Mucasta
Bila sam na pregledu u ponedjeljak. I dobro sam ja to osjetila, stvarno se moja mačka okrenula naglavce i dobro je nasjela glavicom na cerviks. user posted image    Sad smo trudni 35+3 i ima već 3000 g.
Za 10 dana idem na pregled u Varaždin i onda smo čekamo sretni trenutak.


_____________________________

E - 23.01.2008.
L - 05.11.2009.

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Okretanje bebe u položaj za porod
16.10.2009 8:21:04   
sarica
Evo i ja bila na pregledu 14.10. i bebica nije više poprečno nego se lijepo nasadila dolje glavicom,i to pošteno.
Doktor je razmišlja čak da ostanem u bolnici jer sam dolje "puno mekana" i bebica je pravo nasjela.Cerviks je skroz skraćen tako da moram strogo mirovati,doslovno 24 sata ležati u kući i moram piti tablete Partusisten i ormidol.Također imam i neke gljivice pa mi je dao Rojazol vaginalete.Sada sam u 31 tjednu pa se nadam da ćemo nas dvije sve do uspjeti lijepo izgurati premda je vjerujte stvarno užasno ovako samo ležati i ništa ne raditi. Cure pozdrav, idem jer i sjediti ne smijem puno.

(Odgovor članu Mucasta)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Okretanje bebe u položaj za porod
16.10.2009 14:27:37   
daniela 31
Moja ljubav se okrenula oko 32 tjedna, al sam ipak završila na carskom.



_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu bublesa)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!