|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 16:55:36   
ELISABETH
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ajde iskreno - jel ona normalna????????


Nije normalna! U pravu si kad kriviš struku jer su stvarno zakazali. Ja sam završila i pedagogiju  i jedna od prvih stvari koje sam primjetila da puno pedagoga zapravo nisu pedagozi.
Još jednom ti kažem, strašno mi je žao što ste imali loše iskustvo s učiteljima...


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 16:57:28   
sanjarica
uh,,mislim da je uvredljivo staviti pod opciju djece s posebnim potrebama ovu temu.ja sam osobno ljevak i naucuila sam slova i pisati sa 4.5 godine.u biblioteci sam dizala i citala najvise knjiga.posve normalno obavljam sve funkcije kao ljevak.cak stavise dokauzano je da su djeca i uopce ljevaci brzi,inteligentniji i spretniji.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 16:59:05   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: troubled


što kažeš da zabranimo ljevoruke učiteljice jer mogu zbuniti većinu?


 A sto ti kazes da vas posaljemo ponovno u skolu i da ucite na mom primjeru jer ih je vecina ovdje podbacila?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 16:59:27   
ELISABETH
Još jedna stvar, svaki problem se može riješiti ako netko ima sluha. Mislim da nisu bili u pravu kada su rekli da je to tvoj problem i da ga ti moraš riješiti, stručna služba u suradnji s učiteljima treba riješiti eventualne probleme koje učenici imaju, tako to barem kod nas funkcionira.

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:01:34   
tikica_69
Ma da....a nije uvrijedljivo da ti dijete maltretiraju 5 godina.Ma o cem uopce ovdje raspravljamo.... Moje dijete je kreten, a vi prosvjetni radnici ste uz politicare zvijezde ove drzave.Moje dijete se uopce nakon ovakve torture ne osjeca inteligentno, cak stovise, morala sam s njime psihologu kako bi se lijecio od nasih vrhunskih prosvjetara koji su mu nabili kompleks "ti si zaostao i ti si glup jer nisi kao ostali".

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:02:21   
sanjarica
i tikice,ja mislim da si ti naisla na lose doktore jer ih ima hvala bogu..kao iz svih bransi ljudi..a to znam jer je i mene neuroperdic kad se rodilab eba 1 preplasila,tipa,dijete ti ne vidi,ne cuje..bla bla.jadna ja sta sve prodjoh.pa razumijem te u neku ruku.na svu srecu krive dijagnoze i neznanje tzv doktora...

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:03:25   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ma da....a nije uvrijedljivo da ti dijete maltretiraju 5 godina.Ma o cem uopce ovdje raspravljamo.... Moje dijete je kreten, a vi prosvjetni radnici ste uz politicare zvijezde ove drzave.Moje dijete se uopce nakon ovakve torture ne osjeca inteligentno, cak stovise, morala sam s njime psihologu kako bi se lijecio od nasih vrhunskih prosvjetara koji su mu nabili kompleks "ti si zaostao i ti si glup jer nisi kao ostali".
 nemam vise bas nista nadodati na ovu temu....  FJ, daj molim te premjesti ovu temu tamo gdje spada....

< Poruku je uredio tikica_69 -- 13.9.2009 17:05:23 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:09:39   
ELISABETH
Ne tvrdim da smo savršeni,ali ima dobrih i loših učitelja, nismo svi isti i ne obavljamo svi jednako kvalitetno svoj posao. Isto tako ima dobrih i loših liječnika, frizera i trgovaca.

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:24:50   
Thea
Joj tikice znam kako je tvom Dominiku..Ja sam počela pisati sa lijevom rukom da bi me moja baka(koja ima sina ljevaka) silila da pišem s desnom,a i u tome imala podršku moje učiteljice jer ona nije znala kako raditit s "takvim" djetetom....Istina je da ima dobrih učitelja,ali ja kao majka dvoje školaraca koji idu u školu koja ima 40-tak učitelja mogu izdvojiti možda 2-3 koji se trude oko djece i imaju volju sve pokazati i objasniti,a ostali svoj posao rade preko k****.oprostite na izrazu.........

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:29:05   
ivanaa
gluposti,nije to da je tikica imala peh pa nabasala na krive,i moj mali ima problema sa pedagoskom strukom....cim naides na imali problem odma vidis kako su nesposobni,rade sam sta moraju i sa djecom koja od prve sve savladaju bez vece pomoci.slazem se da ljevorukost nije posebna potreba al djete ima problem i to je posebna potreba.cinjenica je da skolstvo nis ne radi kak treba,sam ofrllje

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:34:44   
troubled
žao mi je što si se sad i ti razljutila...već sam rekla da mi je žao što su se koplja struke slomila na dominiku...no, poznavajući situaciju, čitanjem na forumu, tu se ne radi samo o ljevorukosti...
a ova tema je otišla debelo off topic...
samo sam se osvrula na to da ljevorukost nije problem...i nije!
slažem se sa sanjaricom da je uvredljivo da je tema smještena pod djecu s posebnim potrebama...
i slažem se s elizabeth i s ostalima da ima svakakvih učitelja...(ne, ona iz matematike nije normalna...)
ali i dalje tvrdim da su većina odlični stručnjaci koji s ljubavlju i požrtvovnošću rade svoj posao...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:39:54   
troubled

IZVORNA PORUKA: ivanaa

cim naides na imali problem odma vidis kako su nesposobni,rade sam sta moraju i sa djecom koja od prve sve savladaju bez vece pomoci..cinjenica je da skolstvo nis ne radi kak treba,sam ofrllje


osjećam se osobno prozvana...nepravedno generaliziraš...
ja sam s temom završila.

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:41:00   
tikica_69
http://www.ringeraja.hr/ankete.asp?id=356 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:41:43   
sanjarica
IZVORNA PORUKA: ivanaa

gluposti,nije to da je tikica imala peh pa nabasala na krive,i moj mali ima problema sa pedagoskom strukom....cim naides na imali problem odma vidis kako su nesposobni,rade sam sta moraju i sa djecom koja od prve sve savladaju bez vece pomoci.slazem se da ljevorukost nije posebna potreba al djete ima problem i to je posebna potreba.cinjenica je da skolstvo nis ne radi kak treba,sam ofrllje
a i kad nema nekog problema danjasnji nazovi radnici ga sami naprave.muka mi je kad dodjem na salter a ona nesposobna da radi,il na kasu a ne zna na tastaturu kucati..a sta onda ocekivat od danasnjih doktora,magistara.pa ljudi moji,nema se tu sta recido juce najgori djaci danas su u svemu prvaci,stela gura i para vrti gdje burgija nece.zato je kod nas u bih,kod vas u hr sve apa trapa.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:42:44   
sanjarica
naravno,cast izuzecima.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:44:38   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: troubled


IZVORNA PORUKA: ivanaa

cim naides na imali problem odma vidis kako su nesposobni,rade sam sta moraju i sa djecom koja od prve sve savladaju bez vece pomoci..cinjenica je da skolstvo nis ne radi kak treba,sam ofrllje


osjećam se osobno prozvana...nepravedno generaliziraš...
ja sam s temom završila.
 Ja ne generaliziram. Navela sam sasvim konkretan primjer i statisticki 1 od 5 pedagoga nesto vrijedi. U mom primjeru. Iskreno se nadam da drugi nemaju takav primjer, ali neka me razuvjere cinjenicom a ne laprdanjima.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:49:28   
ivanaa
ne osjecam se da krivo mislim,u 34 godine zivota nisam naisla na profesora kojem bi mogla odati pocast,kad se to dogodi prestati cu generalizirati..bilo bi mi drago da se to dogodi.nazalost to se sada lomi i na ledima mog djeteta.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 17:57:09   
tikica_69
Srecom pa i anketa pokazuje stvarno stanje stvari u nasem odgojno-obrazovnom sustavu...zao mi je sto nema vise komentara.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:00:04   
ivanaa
ne kuzim zakaj nije pravilno napisala temu??pomozimo ljevacima da nauci pisati?pa nije htjela napravit desnjaka od njega,vec ga nauciti pisati.tak i ja mogu otvorit temu..naucimo desnjake pravilno pisati

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:02:06   
ivanaa
i tema je ok smjestena,ak joj mali nezna pisati do 7 razreda onda je djete s posebnom potrebom pisao on lijevom ili desnom rukom..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:04:40   
sanjarica
jeste ivana,al nisu svi ljevaci s posebnim potrebama.ne kuzis.

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:05:37   
tikica_69
pa ako te tvoji ucitelji takvog naprave, onda na zalost jesi.....od mojega su napravili bas to, dijete sa posebnim potrebama...a sve je krenulo sa ljevorukoscu

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:10:55   
zg_cinik

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Srecom pa i anketa pokazuje stvarno stanje stvari u nasem odgojno-obrazovnom sustavu...zao mi je sto nema vise komentara.....


anketa...user posted image
pravo stanje stvari...user posted image
na 9 glasova...user posted image

ak su to činjenice...
onda Ti stvarno činjenice ni netreb pokazivati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:11:59   
tikica_69
Kada mu nisu uspjeli pomoci da pravilno pise, onda je bilo - poslali smo ga logopedu (skolskom). Onda je u roku keks dobio dijagnozu dislalija i disgrafija. Pa s tom dijagnozom uciteljima, no, ni to nije pomoglo da ga stave bar na lijevu stranu klupe. Sjedi na desnoj strani (uz dislaliju i disgrafiju), dijete do njega ga gura - moje dijete ispada sporo, lijeno, glupo. Ponovo ga salju logopedu (Suvag). Sad vec imamo i dijagnozu poremecaj paznje i ADHD jer je smjernica bila papirologija od skolskog logopeda, ne vlastiti zakljucak.Poremecaj paznje i ADHD se moze dijagnosticirati nakon najmanje 6 mjeseci rada s djetetom.Mrak! Ponovo nosim papire u skolu, ponovo objasnjavam uciteljima da ih molim da mi djete sjedi u prvim redovima i na lijevoj strani klupe. Nista! Svi gluhi!Hajmo, tko je kriv?Moje dijete sto ima tu dijagnozu ili sto je ljevoruko? Ucitelj/ica koja mu nije olaksala prve dane skole i ljevorukost.Da jest, vjerojatno nikad ne bi imao ni jedno od ovih dijagnoza jer ni jednu u stvarnosti ni nema. Samo na papiru i po meni su sve izmisljene. Gdje da svrstam svoje dijete? Pod nekoga sa posebnim potrebama ili pod gresku nesposobnih pedagoga?Hvala na odgovoru!

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pomozite svojim ljevacima da nauče pravil...
13.9.2009 18:12:28   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: zg_cinik


IZVORNA PORUKA: tikica_69

Srecom pa i anketa pokazuje stvarno stanje stvari u nasem odgojno-obrazovnom sustavu...zao mi je sto nema vise komentara.....


anketa...user posted image
pravo stanje stvari...user posted image
na 9 glasova...user posted image

ak su to činjenice...
onda Ti stvarno činjenice ni netreb pokazivati...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 Da zena se ne zna sama obraniti pa je pozvala muzjaka...ha-ha-ha Samo sam cekala....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!