|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF
9.2.2009 9:17:20   
madamchitj
I tako jutros sam malo prokrvarila, sasvim malo....user posted image i mislim da je to to..... ne znam kaj bi rekla.... tužna sam i rezočarana i imam osjećaj da sam sebe izneverila... 

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: IVF
9.2.2009 9:38:42   
mariola
E draga, nemaš šta osjećat da si se iznevjerila.Pa zašto? Možda je lažna menstruacija. Budi optimistična. A ako je prava moraš skupit snagu za sljedeći pokušaj. Ne možemo protiv sebe, ni protiv prirode, na nama je da čekamo. Na žalost ne možemo utjecati na to. Al možemo vjerovat da ćemo uspjeti.

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: IVF
9.2.2009 9:46:34   
mamika

IZVORNA PORUKA: mariola

E draga, nemaš šta osjećat da si se iznevjerila.Pa zašto? Možda je lažna menstruacija. Budi optimistična. A ako je prava moraš skupit snagu za sljedeći pokušaj. Ne možemo protiv sebe, ni protiv prirode, na nama je da čekamo. Na žalost ne možemo utjecati na to. Al možemo vjerovat da ćemo uspjeti.

U potpunosti  potpisujem.


_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: IVF
9.2.2009 10:45:24   
madamchitj
Da znam da ne možemo uticati, ali nekako se osećam poraženo... ali sve je to život. I moram skupiti snagu da to upravo tako i shvatim. Čovjek se stalno priprema kako će reagirati ako nešto ne bude kako je zamislio, ali kada se to desi jednostavno te udari. Ne morem si pomagati. Ne morem uticati. I upravu ste... trebam verovati.

Hval vam na podršci

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: IVF
9.2.2009 11:18:36   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: madamchitj

I tako jutros sam malo prokrvarila, sasvim malo....user posted image i mislim da je to to..... ne znam kaj bi rekla.... tužna sam i rezočarana i imam osjećaj da sam sebe izneverila... 


I u ranoj trudnoci su cesta lagana krvarenja...daj napravi testic da budes sigurna


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: IVF
9.2.2009 11:38:28   
madamchitj
Kod kuće imam samo onaj klasični baby test, a test iz krvi će mi raditi tek 16.02. Ovde gde sam ja nema privatnih laboratorija da bi to sama uradila. Misliš da bi mi test trudnoće pomoću urina može dati u ovom momentu pouzdan odgovor. Rekla si da je najranije za beta test 12.02.. Uhhhhhhhh...............

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: IVF
9.2.2009 11:41:26   
ninolina
Ja sam u trećoj trudnoći prokrrvarila. Napravi testić

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: IVF
9.2.2009 20:30:31   
madamchitj
testić napravila i pokazao - , ali jos imam nade jer još je stanje ne promenjeno. verujem da bi ovo moglo biti samo prolazno... videćemo sutra user posted image



(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: IVF
9.2.2009 20:35:07   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: madamchitj

testić napravila i pokazao - , ali jos imam nade jer još je stanje ne promenjeno. verujem da bi ovo moglo biti samo prolazno... videćemo sutra user posted image





Rano je jos....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: IVF
9.2.2009 20:49:53   
madamchitj
 
Rano je jos....

[/quote]


rano je.....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: IVF
10.2.2009 7:07:01   
pilek
ja sam 3 dan od embriotransfera radila kucni test i bio pozitivan(nisam uopce krvarila) ali je dr i sam rekao da to ne mora nista znaciti i da pricekam do datuma kad mi je on odredio da radim test

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: IVF
10.2.2009 9:21:04   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: pilek

ja sam 3 dan od embriotransfera radila kucni test i bio pozitivan(nisam uopce krvarila) ali je dr i sam rekao da to ne mora nista znaciti i da pricekam do datuma kad mi je on odredio da radim test


Pa to je super...znaci da se implatiralo odmah user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: IVF
10.2.2009 10:06:54   
madamchitj
user posted image pa to je fantastično!!!!!!!!!!!!!!user posted image

Meni na žalost ovoga puta nije uspelo.... ali držim glavu gore! Sledeći put hoće!!! Mora!!!!

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: IVF
10.2.2009 10:15:13   
pilek
tako je samo pozitivno naprijeduser posted image

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: IVF
10.2.2009 17:53:31   
madamchitj
Da li neko zna kolika pauza treba da postoji izmedju pokušaja IVF. Ja sam začela 23.12. i trebala sam test na trudnoću raditi 16.02. Pošto izgleda da nije uspeo embriotransfer, kada ću opet moći da uđem u sledeći krug? Negde sam pročitala da pauza treba da bude 3 meseca!!!!!!!!!! Da li je to istina?

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: IVF
10.2.2009 17:56:36   
tikica_69
Ako si bila na stimuliranom onda najmanje 3 mjeseca, a ako ides na prirodnjake onda mozes ici iz mjeseca u mjesec. Ja sam vrtila prirodnjake 9, 10 i 11. mjesec za redom. Svaki put smo dobili jajnu stanicu, svaki put oplodjena ICSI metodom, ali nikako da se primi.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: IVF
10.2.2009 18:01:25   
madamchitj
da bila sam na stimuliranom!!!! nisu mi ni dali drugu opciju!!! A kada bi sada htela na prirodni, da li bi isto čekala 3 meseca od danas ili bi mogla već sledeći mesec da uradim prirodno!!! A uuuuuuuuuuuu... pa to nisam znala da tako ide. user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: IVF
10.2.2009 18:03:16   
Candy
madamchitj,draga,želim ti od srca da uskoro ugledaš plusić,bez obzira što kažeš da si radila test...Možda je ipak rano,kako kaže Tikica user posted image ...Ja zaista ne znam ništa o tome pa ti ne mogu pomoći user posted image ...
Samo da s vama podijelim informaciju da sam danas bila kod ginekologa i prvi put sam dobila uputnice za MPO user posted image (Color doppler i pregled),još moramo po uputnicu za spermiogram...
Nas tri (Tikica,madamchitj i ja) sve očekujemo taj 16.02.pa da vidimo što će napraviti za nas user posted image ...
Sretno cure user posted image ...



_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: IVF
10.2.2009 18:04:27   
Lady3
Svima vam želim da ugledate taj mali plusić..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: IVF
10.2.2009 18:06:55   
madamchitj
hvala vam cure.... i ja isto to želim svima onima koje to žele... user posted image . Draga Candy ja sam već pomalo izgubila nadu da je ovaj put to prava stavr. U savkom slučaju ujutro ću pozvati doktora da mu objasnim situaciju i da vidimo šta da radimo. Od sveg srca vam želim da vam je taj 16.02. srećan dan....

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: IVF
10.2.2009 18:09:03   
tikica_69
Odomori bar mjesec dana da ti hormoni izadju iz tebe, pa onda odi u prirodnjak.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu madamchitj)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: IVF
10.2.2009 18:09:43   
Candy
Hvala ti Lady,trebati će nam vaša podrška user posted image ...
Ginekolog mi je danas rekao da se trebam psihički dobro pripremiti,da nije lagano,da je skupo (Gonali...),i rekao je da je najčešće spermiogram taj koji je loš user posted image ,a ne problem u žena...Iako,to su statistike...Ne mora značiti da je kod nas to tako,vidjeti ćemo u ponedjeljak...
Još je rekao da će se prvo ići najvjerojatnije na inseminaciju...
Cure,strah me ...već me sad panika počela loviti user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: IVF
10.2.2009 18:11:10   
tikica_69
Candy, pa napokon ides po svog bebeka....cemu strah i panika user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: IVF
10.2.2009 18:12:17   
madamchitj
Draga Candy, samo bez straha i sa čvrstim vjerovanjem u cilj i rezultat. To ti jedino mogu reći. Da je lako, nije... ali da vredi... o tome ti ne moram govoriti. Bićeš ti dobro....ja ti držim fige user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: IVF
10.2.2009 18:13:34   
madamchitj
da uradiću tako.... malo ću da odmorim, pa krećem opet po svoju bebicu. Hvala ti Tikice na savetima...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!