|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje su? Zna li netko?
28.4.2010 21:51:32   
curice
uživaj tiki

a  već dugo nisam srela ivu-pivu,božicu,ni lilivane opet nema,gdje je piggy,spužvasta,tiha i mnoge drugeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 101
   [Obrisani korisnik]
28.4.2010 22:00:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gdje su? Zna li netko?
28.4.2010 22:15:53   
Ninaa
Ja te se isto često sjetim ipak si ti naša carica. Uživaj i nadam se da će sve biti dobro s kralježnicom i da će tvoja Laurica ipak doći. Pusa

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gdje su? Zna li netko?
29.4.2010 10:52:32   
Bebys
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ekipa bok,   Evo nije me bilo neko vrijeme, a ni nece me ni biti bas precesto ni ubuduce, no nisam vas zaboravila. Samo imam neke druge prioritete u zivotu i sada se njima vise bavim. Puno toga se izdogadjalo od mojeg zadnjeg posjeta RR pocetkom ozujka. Trebalo mi je vremena da poslozim hrpu kockica u glavi i eto, polako sve dolazi na svoje mjesto i moram vam priznati da sam odlicno. Bas onako super i neopterecena nicime. Bila sam krsna kuma maloj Miji, bila sam pozvana kod ministra Milinovica u kabinet, sklopila sasvim slucajno i nepredvidivo divno prijateljstvo i simpatican dogovor sa dr. Lucingerom sa Vuk Vrhovca, Dodo mi je imao Krizmu, napisala sam dvije prekrasne price koje ce izaci u sklopu knjige o neplodnosti krajem godine, ugledala sam napokon i pozitivnu betu, no nazalost nisku, dijagnosticiran mi je rani pobacaj iliti biokemijska trudnoca i sad cekam da procurim, pa nikako da krene. No, sve 5. Jaka sam i neustrasiva. user posted image Zavrsila sam sa cak 40 terapija za kraljeznicu, kicma je sad ok, ali su mi nasli probleme sa zivcanim zavrsecima i refleksima desne strane tijela pa moram jos na neku EMNG pretragu kako bi otklonili neke vece probleme. Decki su dobro....stiscemo ih sad u skoli maksimalno jer imamo prve upise ovo ljeto. Pozdravlja vas cijela moja femili i mozete me kontaktirati na mail tko zeli jer njega redovno provjeravam. I ne zaboravite organizirati i pozvati nas na kakvu rostiljadu prije godisnjih. user posted image
Candy radi jako puno, jedva sirota stigne i spavati i ona vas sve puno, puno pozdavlja.Hvala svima koji me se sjetite i tu i tamo posaljete kakav mailic. user posted image
Pusa i ostajte mi dobro! user posted image



neka si ti nama dobro i neka si se javila...

drago mi je da ide sve na bolje...
p.s
doci ces ti nama s vremena na vrime...user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gdje su? Zna li netko?
29.4.2010 12:05:01   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Candy radi jako puno, jedva sirota stigne i spavati i ona vas sve puno, puno pozdavlja.


Joj, baš svako malo mislim na nju. Mislim da nas je zaboravila, da se barem ne može javiti da je OK user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gdje su? Zna li netko?
29.4.2010 12:14:14   
novamama
ja sam se sinoć sjetila lady i kikeuser posted image

gdje su, zna li itko?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gdje su? Zna li netko?
29.4.2010 12:15:18   
njanja
napisala sam dvije prekrasne price
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ekipa bok,   Evo nije me bilo neko vrijeme, a ni nece me ni biti bas precesto ni ubuduce, no nisam vas zaboravila. Samo imam neke druge prioritete u zivotu i sada se njima vise bavim. Puno toga se izdogadjalo od mojeg zadnjeg posjeta RR pocetkom ozujka. Trebalo mi je vremena da poslozim hrpu kockica u glavi i eto, polako sve dolazi na svoje mjesto i moram vam priznati da sam odlicno. Bas onako super i neopterecena nicime. Bila sam krsna kuma maloj Miji, bila sam pozvana kod ministra Milinovica u kabinet, sklopila sasvim slucajno i nepredvidivo divno prijateljstvo i simpatican dogovor sa dr. Lucingerom sa Vuk Vrhovca, Dodo mi je imao Krizmu, napisala sam dvije prekrasne price koje ce izaci u sklopu knjige o neplodnosti krajem godine, ugledala sam napokon i pozitivnu betu, no nazalost nisku, dijagnosticiran mi je rani pobacaj iliti biokemijska trudnoca i sad cekam da procurim, pa nikako da krene. No, sve 5. Jaka sam i neustrasiva. user posted image Zavrsila sam sa cak 40 terapija za kraljeznicu, kicma je sad ok, ali su mi nasli probleme sa zivcanim zavrsecima i refleksima desne strane tijela pa moram jos na neku EMNG pretragu kako bi otklonili neke vece probleme. Decki su dobro....stiscemo ih sad u skoli maksimalno jer imamo prve upise ovo ljeto. Pozdravlja vas cijela moja femili i mozete me kontaktirati na mail tko zeli jer njega redovno provjeravam. I ne zaboravite organizirati i pozvati nas na kakvu rostiljadu prije godisnjih. user posted image
Candy radi jako puno, jedva sirota stigne i spavati i ona vas sve puno, puno pozdavlja.Hvala svima koji me se sjetite i tu i tamo posaljete kakav mailic. user posted image
Pusa i ostajte mi dobro! user posted image



neka si ti nama dobro i neka si se javila...

drago mi je da ide sve na bolje...
p.s
doci ces ti nama s vremena na vrime...user posted image

 drago mi je da znam da si dobro...svako malo škicnem na blog da vidim da li si možda nešto novo objavila....jedva čekam čitati priče...i svaka čast za kabinet i to jedva čekam čuti...drži se, uživaj!!!!puno pozdrava od anje i jana

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gdje su? Zna li netko?
29.4.2010 22:38:22   
anuska08
Tikice, drago mi je da si dobrouser posted image i da si se javila!!!
Sjetim te se i žao mi je što te nema tako često s nama!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gdje su? Zna li netko?
16.5.2010 13:24:34   
anuska08
Vidim da jako jako dugo nema Lueman???user posted image user posted image  Jel netko s njomu  kontkatu?
A ni Domy baš nema, vidim nekih 5-6 dana prije je bila svakodnevno?user posted image user posted image
Joj ima još cura kojih se sjetim, nekako mi se čini da nam se društvo prorijedilo!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gdje su? Zna li netko?
16.5.2010 13:33:48   
pepeljuga
i ja vec par dana razmisljam da lueman nisam dugo srelauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gdje su? Zna li netko?
16.5.2010 13:43:18   
MaTana
ja već danima razmišljam gdje nam je callanhoe?
Nisam baš u toku jer nemam puno vremena, ali vidjela sam da se nije javila barem 15 dana....


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gdje su? Zna li netko?
16.5.2010 13:59:28   
Bebys
IZVORNA PORUKA: novamama

ja sam se sinoć sjetila lady i kikeuser posted image

gdje su, zna li itko?

ja znam...one vise nedolaze...
lady se jako jako naljutila na zabu...bila je ovdje tema o tome..
i rekla da vise ovdje nece doci..nego je na forumu cini mi se RODA..

a i kika je rekla da ovdje nema puno srodnih dusa...uglavnom maama...tako joj je izgovor bio i rekla da nece navratiti...mislim da je isto na RODI...

toliko o njima znam...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gdje su? Zna li netko?
16.5.2010 14:17:49   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: MaTana

ja već danima razmišljam gdje nam je callanhoe?
Nisam baš u toku jer nemam puno vremena, ali vidjela sam da se nije javila barem 15 dana....


Ona je isla kod svojih a tamo nema netuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gdje su? Zna li netko?
16.5.2010 14:31:29   
Gianna
Baš mi je drago dan nam Je Tiki ok, često sam mislila na nju i definitivno se zamijetilo njeno odsustvo user posted image ....

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gdje su? Zna li netko?
20.5.2010 15:28:53   
lelo
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: novamama

ja sam se sinoć sjetila lady i kikeuser posted image

gdje su, zna li itko?

ja znam...one vise nedolaze...
lady se jako jako naljutila na zabu...bila je ovdje tema o tome..
i rekla da vise ovdje nece doci..nego je na forumu cini mi se RODA..

a i kika je rekla da ovdje nema puno srodnih dusa...uglavnom maama...tako joj je izgovor bio i rekla da nece navratiti...mislim da je isto na RODI...

toliko o njima znam...


Bebys morati ću te ispraviti ,ali Lady nije na rodi niti na nekom drugom forumu.Samo joj je svega dosta, puno radi, a i na rr se više dobro ne osjeća.
Javiti će se ona kad bude vrijeme.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gdje su? Zna li netko?
20.5.2010 21:37:49   
anuska08
Zbog  Lady mi je stvarno žao što je nema na rr-u. user posted image user posted image  Iako sam relativno nova i nisam je imala prilike bolje upoznati no  odmah mi  svidjela sa svojim komentarima.

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gdje su? Zna li netko?
20.5.2010 21:44:33   
natalijax
da nema ih puno,candy,inne,bombončić .lumen,lilivana,dasyboy,sanjalice,kike,lady joj ima ih ajme majko

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gdje su? Zna li netko?
20.5.2010 23:08:44   
tikica_69
A sanjarica, Dajana, krky, emily123, gljiva, ninshka, Iva Piva, tonkica, Piggy, mama Mery, Dami......Jel ih ja ne vidim jer nisam cesto tu ili ih stvarno nema?


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 118
   [Obrisani korisnik]
21.5.2010 8:53:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gdje su? Zna li netko?
21.5.2010 8:54:53   
Zvonki
Di si prijateljice draga user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gdje su? Zna li netko?
21.5.2010 8:56:55   
FIONA
A Nelly...ili se ja s njom nikako da sretnem....di je Nelly...jel u HR ili kod kuće?...nema je ni na faceu ni MSN-u user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 121
   [Obrisani korisnik]
21.5.2010 8:59:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gdje su? Zna li netko?
21.5.2010 9:00:02   
Zvonki
Nellyce tu i tamo nešto iskomentira ali nema je više kao prije.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gdje su? Zna li netko?
21.5.2010 9:41:45   
ejmama
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A sanjarica, Dajana, krky, emily123, gljiva, ninshka, Iva Piva, tonkica, Piggy, mama Mery, Dami......Jel ih ja ne vidim jer nisam cesto tu ili ih stvarno nema?



S ivo pivom i Piggy izmjenjujem pokolone na FB i s Tonkicom, Tonkica nam se možda opet pridruži jer ima super novosti, Dami nema vremena zbog posla.
Moram reći da je Lady isto na faceu i ima super hobi jako lijepo joj ide.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gdje su? Zna li netko?
21.5.2010 13:43:14   
BUMBIKA
Tonkica nam se možda opet pridruži jer ima super novosti


Superuser posted image user posted image user posted image ,baš bi bila sretna da naiđe koji put,meni ona baš jako nedostajeuser posted image user posted image user posted image
Ejmama puno ju pozdraviuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!