|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kad se druga strana umjesa
18.7.2009 11:09:29   
natalijax
dal dozvoljavate da vam od muza roditelji i vasi roditelji prigovaraju kad primjer djete udarite po guzici mislim ne iz cista mira znaci djete je zasluzilo i sad oni vam pocnu e to tak nemoze to nije u redu
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 11:28:40   
Anoniman
Ne, nemam TAKAV slučaj, jer to jako rijetko radim. Ali imam slučaj da od mm roditelji komentiraju da kak su razmažene, da bi ih trebalo "naučit nekom redu"... i to npr. dijete od 2 godine sjedi na stolcu za odrasle, jede iz velikog tanjura i ne može dobaviti juhu u nagne joj se -slučajno-tanjur i prolije juhu po uštirkanom stolnjaku i onda gospon svekar kaže da kak je neodgojena. Onda ja kažem da je to zato jer je mala pa ne može do tanjura a on okrene očima - (kakva mater takva kćer). Ili zato što je ljevoruka a to je u njihovoj familiji sramota i misle da je zato nespretna... to mi tak ide na živce!user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 11:31:25   
natalijax
nemoj zezat bi ga ja sterala znas kuda sto bi on pa nije dijete 6 godina da moze svasta mislim ipak je to dijete od njegovog sina nije tude boze svakakih ljudi

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 11:37:44   
Anoniman
pa i dijete od 6 godina se može zaflekati al sve ti zavisi od staraca kakvi su...
bolje da ne nastavim jer sam otišla off topic, sorry... user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 11:41:29   
Florijan Jakov
znaju iskomentirt, nemam sad neki primjer na pameti, ali ja to sve lijepo argumentiram i dam do znanja da mi takvi komentari na jedno uho uđu a na drugo izađu


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 11:43:48   
natalijax
vidla bi ja njih za par godina kad budu oni ko djeca pa bi im rekla

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 13:52:21   
BEBA13
Ja takav problem imam sa svojom mamom,naime mi živimo u istoj kući i moja Dea je njena mezimica i ćim čuje da plaće odma diže frku na mene kao šta joj radim i zove DEu dodji ti kod svoje bakice,baka tebe voli najviše na svijetu i tako te stvari a meni se kosa na glavi diži pogotovo ako plaće bezveze a ova odma misli da sam ju ja neznam kako tukla(a ja rijetko kad da nju udarim po guzi više sam onaj tip što voli vikati)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 17:49:13   
nemirna mama
takvi su roditelji od mm user posted image .....idu mi na živce kad guraju nos gdje mu nije mjesto......de daj im jesti, ajd presvuci ih....nosi ih spavat itd......imam 3 dana pisanja o njimauser posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kad se druga strana umjesa
18.7.2009 18:04:04   
ninishka
i ja bi mogla o tome na dugo i siroko...ali to je moje dijete i moj odgoj, briga njih...mrzim kad govore daj to, zakaj ne ovak,zakaj mu nedas meso jesti itd...halo, pa mali ima 4 mjeseca

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
18.7.2009 19:18:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kad se druga strana umjesa
19.7.2009 15:32:05   
ivanaa
ja sam znala i ne pricat sa svojom mamom jer ih brani kad su krivi

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kad se druga strana umjesa
19.7.2009 15:38:25   
Lady3
da moj tata zna mi prigovoriti al ja ostajem pri svome..Ja sam mama i znam svoju djecu i njihove nestašluke..ja ih hranim,oblačim,brinem se,ustajem kad su bolesni,ja sam ih rodila i ja sam samo ta koja ih kažnjava i  odgajam..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kad se druga strana umjesa
19.7.2009 15:43:25   
daisyboo
Ja sam objasnila i svojima i njegovima i svi se slazu da je tako najbolje,cak mi je i svekrva rekla da i sami mi znamo sta nama odgovara i sta je najbolje za nas ali ako trebam kakav savjet oni su mi tu..Rekla mi je da i ona nije znala sve kad je rodila i da su joj se svi mjesali pa ona to nama ne zeli kad to i nju zivcira.Jos nam se bebac nije rodio ali vidim kak se ponasa sa svojom kcerkom koja ima 4 djece i rekla joj je isto kao i meni i svi se super slazemo...Evo bas mi svekrva ispekla kolac koji mi se jeo pa kaze da dobijem jos koju kilicu prije nego odem roditiuser posted image .

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kad se druga strana umjesa
19.7.2009 16:18:01   
inna
starci od mm su daleko pa tih par dana koliko dođu u posjetu odgulim, ali moja mama joooj, ubija me u pojam. Ja kad god kažem da mi je pedica nešto rekla ona samo joj, ti i pedica, ili kad prokomentiram da se danas kasnije počinje s dohranom ona odmah samo ti čitaj knjige...pa nećeš dijete odgajati po knjigama. Sad kad smo bili kod fizijatra i kad je rekla da je malo krut i da bi trebali na pokazne vježbice ona odmah da oni izmišljaju, pa on je super, gle kak je čvrst. A ja luuudaaaa. Već smo se milijun puta zakačile oko togauser posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kad se druga strana umjesa
19.7.2009 16:33:20   
Marta j
Ja sam to jos dok sam bila trudna rijesila rekla sam da necu nikog da se mjesa a ako sada pocmu nesto pametovati samo ih pogledam i svi usute.

Jer znaju da se sa menom bolje ne svadati.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kad se druga strana umjesa
19.7.2009 16:50:40   
kitty
pokusaju s vremena na vrijeme i jedni i drugi ali ne dam seuser posted image
radim kako ja mislim da treba,svaci savjet cu saslusat i izvuci za sebe korisno a napravit bas onako kako hocuuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kad se druga strana umjesa
20.7.2009 8:58:19   
ZVRK
može meni bilo tko kazati šta hoće,a da li ću te poslušatiiiiii-je druga priča.

dok sam ja u blizino mog djeteta JA SAM MU GAZDA,A GAZDU TREBA UVIJEK DA SE SLUŠA.

zvrkića sam naučila da to poštuje.moja je glavna,a sve manje me ''pogađaju''komewntari od roditelja (bilo ćijih)ili nekoga''stranca''.

kada mi znaju kazati pa djete nesmiješ tuči(bilo po guzi ali mali).kao zvati ću ti socijalnu službu(onako kao u sali) ja im pružim moj mobitel i kažem izvoli nazovi
poslije odustanu jer vide da se sa ''rogatima ne isplati bosti''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!