|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: baby gim
28.1.2010 22:58:08   
mariola
IZVORNA PORUKA: Dajana

mi smo ga imali ali mi se čini da smo to brzo prerasli. inače moji su klinci sa 7 tjedana ležali u onim ležalicama i gledali mene kak radim po kuhinji.


to planiram kupiti u subotu. ima tema o tome ili da otvorim? Čini mi se kao da je bila kad ju je pikaću spominjala a sad je ne mogu naćuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: baby gim
28.1.2010 22:59:12   
ninolina
misliš na viper bilo je negdje o tome

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: baby gim
28.1.2010 23:00:00   
pula25

IZVORNA PORUKA: ninishka

mi smo ga dobili prije mjesec dana i mogu reci da je vrlo koristan...nali uziva na njemu.igra se igrackama hvata ih i sl...nakon mjesec dana su mi rekli da promijenim igracke koje su gore jer mu dosade nakon nekog vremena pa ih poslije opet vratim da mu nebu skroz isto...uopce neznam da je tu kad je na tome.kad mu dosadi na ledima zurit u te igrackice ide na trbuh pa se gleda u malo zrcalo koje je dolje i hvata medica za usi koje suskaju i onda se kad mu dosadi sam okrene na leda.s leda na trbuh jos nemoze...

gdje si kupila takav gym? i koliko je koštao
Ove što sam ja vidjela su poprilično jednostavni:prostirka,ti nosači za igračke i 4 figure a cijena 250 kn pa mi i nije neštouser posted image


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: baby gim
28.1.2010 23:01:19   
FIONA
moram se nadovezat i rel kako je meni bila košara praktičnija...podigla u polusjedeći položaj, stavil aigračkive na gršku da više...mogla sam ju dovesti svuda di sam ja...ona se igrala a ja kuhala, čistila...išla iz kuće pa u kuću a da nism nosala nit ju učila na ruke...ona je meni do šest mjeseci bila u tome onda smo počeli s vrtičem sve dok nije prohodala....

a kaj se tiče baby gyma mi koristimo donji dio i danas na njemu se igra...a gornji sam stavila kao držaće na vrtić da se lakše primi i da svuda ima za primit a ne samo one tri drške...ja sam malo preuredila namjenu...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: baby gim
28.1.2010 23:04:05   
mariola
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image ...tak treba...bolje po igračkama nego da mamu zafrkava da nosa...samo ga uči da bude samostalan pored tebe i nek se sam zabavlja...tak treba....



nisam ga naučila na nosanje.babe kad dođu imaju pravo 10 minuta i onda spuštanjeuser posted image
mazimo se mi i nosamo i igramo ali i dosta se sam zabavlja. ili vrtuljkom u kinderbetu ili u kolicima s igračkicama iznad glave ili je na bračnom a pored njega neka igračka s kojom priča ili jednostavno leži i gleda baby tvuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: baby gim
28.1.2010 23:05:30   
minnie
blago tebi mariol. moja niti jedna nije bila takva

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: baby gim
28.1.2010 23:07:12   
mariola
Fi tako i mi nekad u kolicima user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: baby gim
28.1.2010 23:10:10   
ninolina
ma Mariola ti ko da ga ni nemaš, tvoje djete je zlatno da ti ja malo pošaljem jedno od svojihuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: baby gim
28.1.2010 23:18:07   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mariola

Fi tako i mi nekad u kolicima user posted image


joj super...onda ti je lakše...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisani korisnik]
29.1.2010 8:17:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: baby gim
29.1.2010 11:51:28   
mara27
mi imamo taj baby-gym, i oduševljeni i ja i mm, i Toma, i Luce....
meni rekla pedijatrica da bolje da je na tvrdome i da se sam koprca i okreće, nego u nosiljci/ljulji/viperu ili na rukama...bolje jača mišiće


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: baby gim
29.1.2010 11:54:24   
mariola

IZVORNA PORUKA: cvrčak

A da mu kupiš ljulju mariola? naša ljulja zauzima malo mjesta,ima oblik vipera,dijete se veže u pet točaka i ima igračke koje se postave preko(kao na gym.u),svira melodiju neovisno da li se dijete ljulja ili ne. Pierre Cardin,ali se ne sjećam trgovine u Zg gdje nam je kum kupio.
Mi smo imali i gym i mogu ti reći da je dosta bila u njemu ali tek tamo sa 4-5-6mj jer ima "zadatke"


ovgo sam tek sad pročitala. i ljulja/viper je u planu. vidićemo sutra šta ćemo na kraju kupit

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: baby gim
29.1.2010 11:57:16   
ejmama
IZVORNA PORUKA: mara27

mi imamo taj baby-gym, i oduševljeni i ja i mm, i Toma, i Luce....
meni rekla pedijatrica da bolje da je na tvrdome i da se sam koprca i okreće, nego u nosiljci/ljulji/viperu ili na rukama...bolje jača mišiće



Ovo je istina.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: baby gim
29.1.2010 13:13:42   
mariola
IZVORNA PORUKA: ninolina

ma Mariola ti ko da ga ni nemaš, tvoje djete je zlatno da ti ja malo pošaljem jedno od svojihuser posted image



mislim da će mi drugo nadoknaditi sve, dva ovakva je nemoguće dobitiuser posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: baby gim
29.1.2010 13:16:17   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: ninolina

ma Mariola ti ko da ga ni nemaš, tvoje djete je zlatno da ti ja malo pošaljem jedno od svojihuser posted image



mislim da će mi drugo nadoknaditi sve, dva ovakva je nemoguće dobitiuser posted image user posted image

mariola moja su oba bila takva do nisu prohodala.....a jedan prohodao sa devet a jedan sa desetuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: baby gim
29.1.2010 13:23:28   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: ninolina

ma Mariola ti ko da ga ni nemaš, tvoje djete je zlatno da ti ja malo pošaljem jedno od svojihuser posted image



mislim da će mi drugo nadoknaditi sve, dva ovakva je nemoguće dobitiuser posted image user posted image

mariola moja su oba bila takva do nisu prohodala.....a jedan prohodao sa devet a jedan sa desetuser posted image



zato si ti u top-formiuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: baby gim
29.1.2010 13:24:47   
BUMBIKA
Mi to nismo imali,pa ti ja nisam od neke prevelike pomoći...
Ali šogi mi ima tu kao ležaljku(što nije na baterije i što se nemože sama ljuljati) i super joj služi...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!