|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:27:49   
FIONA
ufff zvrk ne bi mogla j asa njom da je i vila od Joli Pitt obitelji....ma bi vjerojatno pukla i opalila šamar...ne bi mi bio prvi put da tako daleko puknem...ja sve uzimam preveč k srcu i ovo me pogodilo do groba...nije meni za more...da je došla kulturno i rekla kako smo se krivo skužile...jel bi mogla par dana dulje ostat zbog male...ma gle ne bi bilo problema ali nazvat me bahato ujutro i reči da sam pokvarena i derat se na mene kako ne mislim na malu i da ona ne vjeruje kak ja to mogu...ma to me pogodilo jel malu volim kao da je moja...za nju sve...zato me ovo tako diglo da bi ju zakucala u zid...obzirom da sam profesionalno trenirala borilačke vještine ne bi joj to željela..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....sad sam malo pretjerala ali da mi digne živac tko zan..user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:28:28   
FIONA
IZVORNA PORUKA: mariola

O Fionica, aj smršavit ćeš koju kilu od živčane user posted image user posted image user posted image


čuj ne bi mi ni škodilo...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:30:43   
mariola
Pobjegla mi poruka a nisam je završila. Šalim se naravno.
Nego, ovako, kad smo kupili apartman na moru, moji su se odmah ogradili i rekli da je to moje i da oni nemaju ništa s njim (kao - upravo radi ovakvih situacija). Odjednom bi svi na more, klima im piči po cijeli dan a ni doma je nemaju al kad dođu kod mene vole se klimatizirati user posted image
A pošto meni nije bed reći ne, ja sam od prvog dana rekla. Prvo ljeto svima besplatno, od drugog počinjem iznajmljivati za pare. E sad me više niko ne pita, jer bi ja rekla cjenu po cjeniku a ne badave jer su rođaci.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:32:17   
mariola
A ti draga, akupi svoje stvari i odi dole. Reci da možete biti tjedan dana skupa, a ako njoj ne paše, nek se vrati doma.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:33:12   
ZVRK
vidim da smo ja i ti ''iste''
za druge bi napravili sve ali  ako nam netko stane NA ŽULJ..........onda bi moglo biti jaaaaako''veselo''
nadam se da bude sve prošlo u najboljem redu radi svih vas.da se ipak ti nabi zaratila još sa burazomuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:35:16   
FIONA
mariola to mi ne moraš govoriti...mi se bog toga ne usudimo stavit vešmašiniu jel bi vjerojatno svaki dan poluprazna vrtila...najgore mi je kad iza nekog dođem i ne ostavi ni rolu toalet papira ili vegetu...mi dolazimo skoro cjele godine....ono baš kad zapadne preko velebita snijeg ne ali kad se očisti moji idu na more i naravno da imaš sve dole dane tegliš...jedne godine ostali smo čak i bez gelova za tuširanje i namirnica...ma svega...koji je to đon obraz...i moji skrušeni sebi komentiraju a tim ljudima niti A...ma gle...da mene puste s lanca kaj bi me čuli...joooooj...idem pit kavu...aj bok...sam sam luda...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:36:16   
natalijax
bahaha doso je dan za placanje rezija,ef kad bi jedan mjesec ti u poslovnicama platili nase racuneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:36:43   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ZVRK

vidim da smo ja i ti ''iste''
za druge bi napravili sve ali  ako nam netko stane NA ŽULJ..........onda bi moglo biti jaaaaako''veselo''
nadam se da bude sve prošlo u najboljem redu radi svih vas.da se ipak ti nabi zaratila još sa burazomuser posted image


ma gle ak je glup da to popuši neka..imala sam več ja sa njim situacija tak da me ne sekira to preveč...pokazalo se da ljudi koji su mi nitko i niš pokazali se veči priajtelji i obitelj nego vlastita tako da sam imuna na to!nažalost...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:36:53   
ZVRK
mariola tako je kod mene slučaj.meni teta ima donji stan iznajmljen za turiste i ja NE MOGU DOĆI KOD NJE spavati ako ima turiste.
moj zvrkić nezna biti tih na duže vrijeme šta turist plačaju(mir-donekle)
meni je teta rekla da ona od tih novaca mora živiti poslije  tako da ja to poštujem
a kom moje druge rodbine ne mogu nigdje spavati sa malim(posebna situacija)


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:37:47   
FIONA
IZVORNA PORUKA: natalijax

bahaha doso je dan za placanje rezija,ef kad bi jedan mjesec ti u poslovnicama platili nase racuneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:38:49   
mariola
He,he mene su moji pustili s lanca, pa je sad tati drago kad mu na kraj sezone napunim proračun user posted image
Aj aj polako, polako, uživaj u kavi, nemoj misliti na tuku

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:41:06   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: FIONA

A...ma gle...da mene puste s lanca kaj bi me čuli...http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]user posted image user posted image


onda bi nosila brnjicu user posted image
malo na šalu da te nekako oraspoložim -barem malo

user posted image  zamisli šogicu na ražnju  user posted image (kako sam ja zloćastaaaaaaa)



p.s.-jel'sam izmamila barem mali osmijeh?????

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:41:42   
natalijax
fiona cuj ti mene draga,nedaj se ti zajebavat idi kad si rekla,ko nju jeb........ni tvoj muz njoj garant nefilozofira pa nemoze ni ona,mozda ti sogi misli kak je ona nasljenica pa moze kak oce teraj to u pm............sory al ja bi da sam na tvom mjestu bratu rekla da nije u redu,mada mu je zena

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:44:41   
mariola
Ma zvrk za pravu rodbinu  i prijatelje (a pod tim mislim na one koji me vole cijele godine i  ne koji me se sjete kad bi okupali guzu), za njih uvijek ima mjesta, pa makar ja spavala na podu a oni se komodali u mojoj sobi.
A ne svi me se sjete u špici i najavljuju se a zimi nigdje nikog, ni sms ne pošalju a kamoli da nazovu ili posjete. A to što ja mogu zaraditi u par tjedana od rentanja moj tata i mama moraju teglit skupa dva mjeseca u firmi. Pa nedam. Ko bi meni od njih poklonio 500 eura user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:46:06   
Florijan Jakov
ne da mi se čitati sve, ali Fi kakva si ti sa tom malom, koliko je stara?? Ja bi ispala "fer i korektna" i ponudila da mala (obzirom da je tak bolesna) ostane sa mnom još ta tri tjedna na moru, ak je šokici već nezgodno "gužvat" se s vama, pa dijete nikome ne smeta user posted image user posted image user posted image ...  brijem da ionak ne bi prihvatila, ali eto možeš jo i to pripomenuti da više skuži koliko je zla i podmukla user posted image ... 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:46:38   
ZVRK
baš tako
meni nije bilo teško da prihvatim kada su oni samnom to govorili ali ima nas svakakvih.



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:46:43   
natalijax
zene blago vama vi bar imate gdje spavat na moru a moj muz ima vikendicu u kojoj nije bio nitko deset godina onda moste mislit koji je nered unutra,za poludituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:56:17   
FIONA
ma cure moja pasalo njima ili ne ali Fijona bu močila papak u moru ja sam u srijedu predvečer dole ak njoj do petka subote zbog male treba nek si plati ali meni ne bu gadila zrak u apartmanu...mala nije bolesna da je na umoru ...a tuka može da odhebe karijeru dok sam ja polugazda...sad moram sjest sa svojima i reč da ak mi misle kaj dat nek naprave po hitnom postupku a ako ne da znam kako dalje..jel ova bi mi i koru kruha uzela kak mi se čini...a ne....ne poznaje on ajoš mene jabolje!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ...pijem kavicu i mam mi je lakše...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 11:57:23   
FIONA
IZVORNA PORUKA: natalijax

zene blago vama vi bar imate gdje spavat na moru a moj muz ima vikendicu u kojoj nije bio nitko deset godina onda moste mislit koji je nered unutra,za poludituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


brzo bi ja to počistila samo da se moja zver kupa...znate ona je malo bolesna tu i tamo kihne pa bi mi trebao morski zrak...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...šalim se naravno



_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:10:33   
natalijax
i ja bi al ima barem 50 000 kn ulaganja ,sam ti fiona trazi njih nek ti daju sto je tvoje danas brat brata zajebe

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:11:21   
natalijax
i sad sam ljubomorna kaj ides na moreuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:15:30   
m600
IZVORNA PORUKA: natalijax

i ja bi al ima barem 50 000 kn ulaganja ,sam ti fiona trazi njih nek ti daju sto je tvoje danas brat brata zajebe

natalija ti si neka legendauser posted image user posted image user posted image
mene tvoji postovi uvijek nasmijuuser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:19:35   
koka

IZVORNA PORUKA: natalijax

zene blago vama vi bar imate gdje spavat na moru a moj muz ima vikendicu u kojoj nije bio nitko deset godina onda moste mislit koji je nered unutra,za poludituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

organiziraj RR čišćenjeuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:22:18   
natalijax
moze ajmo curke ,m600 kazem sto je istina nemos prodat vikendicu koda ju je baba u grob ponjela a ne ostavila u nasljedstvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: "Ringerajina tužionica"
10.6.2009 12:23:56   
natalijax
pa ti sluzi babe za kur.........zdravljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!