|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:10:30   
mirna
No sikiriki nelica, trenutno sam ja najnepoželnija nacionalnost u hr...user posted image Navalili su mi skoro BBB na auto prije dva dana kada je bila utakmica, pa smo ga s malim u osam navecer vozili do svekrve da mi ga ne razbiju zbog pogrešne registracije...user posted image

Mene sva ova mržnja na bazi nacionalnosti jako rastuži i ne mogu shvatiti ljudi koji razmišljaju na takav način ili čak šire mržnju...user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:11:18   
tikica_69
Tema je otvorena bas iz tog razloga da svatko izrazi svoje misljenje.Nacionalna netrpeljivost ovdje nije dobrodosla i po pravilima foruma je nece ni biti.Iskljucivo razgovaramo o razlozima zbog kojeg se neki protive tom koncertu, ali necemo tolerirati medjusobno vrijedjanje i nacionalnu mrznju.Dakle tema je ovorena u sasvim demokratskom okruzenju, pa nek takva i ostane  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:12:50   
dominik
ne zamaram se time...ko voli nek izvoli...ak smo u demokraciji onda...mene je i tompsonov koncert nervirao...vodite ljubav a ne ratuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:15:53   
ket
IZVORNA PORUKA: dominik

...vodite ljubav a ne ratuser posted image

a i bit će tako više mama na rajiuser posted image  

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:16:17   
Lady3
Mirna potpisujem te,žao mi je što si to prošla..user posted image I ja ne razumijem te ljude koji nekog mrze zbog nacionalnosti...Pa nismo svi isti ljudi moji,nekoga mrzjeti jer si druge boje kože,nacionalnosti.Jer ti je u ratu Hrvat,Srbin ili Musliman ubio nekoga tko ti je bio drag,rođaka,brata,i zato treba mrzjeti sve te ljude?user posted image Ja ne mogu mrzjeti ...tko je griješio,ubijao,silovao on će i platiti na kraju ,nek se bori sa svojom savješću ako je ima..I.Nikada nisam gledala ljude tako,uvijek mi je bitnije kakav si čovjek,kakav si u duši..Ma možeš biti i crnac,cigan(bez uvrede)ak si ČOVJEK.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:17:21   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ket

ja nemam protiv ČOVJEKA ništa šta god da je po nacionalnosti-bitna su djela-tako mi se netko može zamjeriti


Baš tako! Potpisujem.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 1:41:45   
FIONA
lady ja se sa ovim kaj si rekla 100% slažem ali nažalost ima onih koji se en slažu i dolazi do problema...Zovki je pitala a kada bi po mom došlo vrijeme za koncerte....pa kada se ljudi neče okpiti na glavnom trgu i prosvjedovati...ako Thompson (kojeg da e razumijemo ja ne slušam i ne znam niti jednu pjesmu) nije mogao nastupati u Puli gdje se opet umješala politika, zašto inzistirati na Breni i stavljati ljudima sol na ranu i psovke u usta...

Od srama i tuge bi probala u zemlju kada bi me cure kao Nelly i Mirna optužile da se zbog mene osjećaju nelagodno na RR...ovdije smo sve mama ili to želimo postati, žene koje se služe računalom i vole druženje, osobe pune razumjevanaj kaj smo pokazale milion put!...ako se itko našao prozvan to nije bilo tako i molim da mi se javi na pp kako bi se ispričala i pojasnila...
user posted image
i nakon žučne rasprave i dalje stojim da Lepa Brena ne bi trebala nastupiti u Areni...user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 6:32:59   
nedijeljka
nitko ne širi mržnju, ali rane teško zacijeljuju. Treba proći vremena da se sve zaboravi još je ipak pre, pre rano zaboraviti! Činjenica je da su idem reči Srbi zakuhali e što sada radi nekih glavešina ispaštaju pojedinci koji sa tim nemaju veze to je nešto drugo. Ali nažalost tako to ide i proći će. A Lepa Brena neka svoje pijesme zapiše svojoj praunuci pa nek ih ona dodje lijepo otpijevati dok prodje još generacija!

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 8:35:18   
Nika 24052006
Meni ne smeta sto ce Brena imati koncert u zg,ja osobno ne slusam nju i narodnjake opcenito,ali nemam nista protiv ljudi koji slusaju.Kao sto ste vec mnogi rekli,ne cjenim ljude prema vrsti glazbe koju vole. Znam da je tesko,neki ste nekoga izgubili u ratu,i to su rane koje ne zacjeljuju tako lako,ali ja sam jedna nova generacija i smatram da nemam nista s tim,ne zelim da moje dijete jednog dana nekoga mrzi jer sam ja bila tako nastrojena. Slusam Balasevica,on mi je veliki pjevac,ma ljudina,i ne zanima me sto je on po nacionalnosti. Imam prijateljice koje su Muslimanke,Bosanke,Srpkinje,pa sta? Zaista su osobe vrijedne moga vremena koje posvetim njima,vrijedne moga prijateljstva. Mozes biti Hrvat koliko hoces,ako iz tebe isijava mrznja i zloba.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 9:02:26   
ivanaa
ja volim balasevica,nema veze sa srbima niti sa nacionalnosti brena je sama sebe deklarirala u ratu nemozes se slikat u srpskoj uniformi pa ic tu k nama da ti pljescu djeca  ciji su ocevi pobijeni u ratu.pa meni je to sramota,fuj!!ne zato sto je srpkinja,osobno mislim da je muslimanka al nema veze,vec zato jer je bila na strani srpskih ubojica!!

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 9:06:59   
ivanaa
user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 9:09:10   
ivanaa
user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisani korisnik]
9.6.2009 9:11:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 9:18:58   
Kika83
Nemam komentara na ovu temu. Ja nepodržavam i mene neče vidjetiuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 9:21:40   
koka
ni ja neću komentirati to, al više se ljutim na one budale koje se iživljavaju na autima ili trgovinama ili čak na drugim ljudima da bi šta dokazali????? ma molim lijepo ako hočeš slušaj ako ne ostani doma...sramota!

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 9:35:14   
anaxx
IZVORNA PORUKA: ivanaa

user posted image


ja volim i balaševića i čolića, ali brena!!!
upravo zbog ovih slika i njenih postupaka, ne zbog nacionalnosti, trebala bi joj ostati prazna arena, ne da joj se zabrani nego da ju se ignorira
koliko znam balašević je UN-ov ambasador mira, čovjek je u svojim pjesmama već prije rata kritizirao miloševićevu politiku...


IZVORNA PORUKA: ket

ja nemam protiv ČOVJEKA ništa šta god da je po nacionalnosti-bitna su djela-tako mi se netko može zamjeriti
ovo potpisujem!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 10:36:40   
ivanaa
neide ni thompson u beograd

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 10:56:13   
mirna
nisam znala za taj brenin angažma u ratu... user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 10:58:55   
koka

IZVORNA PORUKA: mirna

nisam znala za taj brenin angažma u ratu... user posted image user posted image

niti ja, a još slike njene stavljamo....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 10:59:02   
tikica_69
Da...ni ja nisam znala....zalosno je sve to user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 10:59:25   
mirna
Od srama i tuge bi probala u zemlju kada bi me cure kao Nelly i Mirna optužile da se zbog mene osjećaju nelagodno na RR...


fiona bas zbog tebe se osjecam ugodno na RR jer me uvijek nasmijes!user posted image user posted image

Nemojmo se više zamarati s tom brenom i takvim teškim temama, idemo rađe debatirati o odgoju kako bi mogle nešto promijeniti.. user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 9.6.2009 11:00:55 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 11:23:32   
ivanaa
nema to veze sa curama na rruser posted image pa to je o breniuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 11:26:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mirna

Od srama i tuge bi probala u zemlju kada bi me cure kao Nelly i Mirna optužile da se zbog mene osjećaju nelagodno na RR...


fiona bas zbog tebe se osjecam ugodno na RR jer me uvijek nasmijes!user posted image user posted image

Nemojmo se više zamarati s tom brenom i takvim teškim temama, idemo rađe debatirati o odgoju kako bi mogle nešto promijeniti.. user posted image


Slazem se od reci do reci! user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 11:38:13   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: mirna

Od srama i tuge bi probala u zemlju kada bi me cure kao Nelly i Mirna optužile da se zbog mene osjećaju nelagodno na RR...


fiona bas zbog tebe se osjecam ugodno na RR jer me uvijek nasmijes!user posted image user posted image

Nemojmo se više zamarati s tom brenom i takvim teškim temama, idemo rađe debatirati o odgoju kako bi mogle nešto promijeniti.. user posted image


Slazem se od reci do reci! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 11:54:38   
mama mery
sk+lusam sve pjesme i sve vrste glazbe
sta flim starim pjesmama od sinana sabana halida nede... sevdalinke obozavam

a brene se sjecam kad sam bila 3-4 god i plesala pred tv-om na njene pjesme nepodrzavam to sto je napravila i necu nikad ali cu njenu pjesmu uvijek poslusati

_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!