|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
17.6.2009 16:23:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Kika83)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:01:27   
tikica_69
Danas mi ova opcija ne radi cijeli dan user posted image
Vama?


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:03:28   
twitty
meni radi user posted image

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:03:37   
Thea
Meni radi  user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:03:47   
anaxx
IZVORNA PORUKA: twitty

meni radi user posted image


i meni...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:05:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: twitty

meni radi user posted image


i meni...

i meni

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:39:11   
tikica_69
Onda izgleda moram komp baciti kroz prozor user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:41:22   
lavica81
meni isto radi

a da provaš restartat modemuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:42:59   
tikica_69
Ma komp mi je u banani...star je a nikako da si nesto boje uzmem...bit ce bolje popodne kad MM donese laptop 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:48:17   
pikachu
Meni isto danas za pravo čudo radi...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moja ringeraja
19.8.2009 15:48:57   
tikica_69
Trebala sam prije zacendrati...sad i meni radi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moja ringeraja
3.2.2010 17:27:59   
Aleksandrina
Drzim fige istinski. Cuvaj se, redovno kontrolisi obavezno. Vjeruj i bice sve ok.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Domaće ili neko drugo ime?
moiii

Da li bi rađe djetetu dali domaće ime ili neku pomodnu izvedeneciu koja vrlo često ništa niti ne znači

Domaće ime (karakteristično za naše podnevlje) (50%)

Biblijsko ime (19%)

Moderno, ''in'' ime (31%)


Broj svih glasova: 135

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!