|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 15:33:36   
pticica

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Bez obzira kakvi su meni je to ruzno viditiuser posted image
Da olaksavaju roditeljima to je sigurno al meni osobno nisu legli.



user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 17:00:37   
lilia
Ja sam htjela koristiti Mihaelu jer sam mislila da ću nam svima olakšati ali onda sam na sestrinom krštenju od nećaka vidjela jednu njezinu prijateljicu koja je pedijatrica i pitala sam je za mišljenje.
Tada me je ona odgovorila od toga.
Mislim da je rekla kako dijete uz te remene ne uči hodati kako bi učilo kad samo krene uz naše pridržavanje. Navodno djeca sama uče  kako pasti i kako se dočekati na ruke a to uz pomoć te vodilice ne mogu naučiti niti sami stvoriti taj osjećaj koji se navodno uči stjecati od najranije dobi.
Mislim da ta stvarčica olakšava roditeljima a ne djeci.
Eto, nemam ništa protiv i ne mislim da je loša ali ja je nisam koristila.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vodlilica za bebe
2.4.2012 17:39:47   
mamacita
Ja sam ju upotrebljavala za svoju djecu u fazi 1,5 - 2,5 god. Pomogla mi je na aerodromima, kada sam izlazila iz auta sa djecom (vise njih), da mi to srednje dijete ne istrci na parkiraliste, u shopping centrima. To je u SAD-u bilo sasvim normalno, i ne vidim razloga zasto bi to nekoga trebalo smetati. Ja sam imala bebu i todlera, i starije dijete od jednom, i dok bi se ja vrzmala oko kolca sa bebom, todlera sam lijepo imala u vodilici koju sam omotala oko svog zapesca i nikud nije mogao istrcati. To je prakticno, i nikako mi nije istraumatiziralo djecu. user posted image No, ljudi su ljudi bez obzira gdje oni zive, i snalaze se sa djecom kako god mogu. I, u to ne idu djeca koja nisu prohodala, jer nema smisla, tada bi i dalje padali, u to idu djeca koja su prohodala i koja su neustrasiva i koja rado prihvacaju izazove parkiralista kao svoj vlastiti park za igru. user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vodlilica za bebe
3.4.2012 9:56:31   
keksić
joooj, ja imam sliku kak me tata vodi na tome uz more da ne bi slučajno opala i utopila se, (imala sam oko 1,5-2 godine)znam da su mislili samo najbolje ali kad god vidim tu sliku prigovorim im kako su me mogli tako ko pesa vodituser posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vodlilica za bebe
6.4.2012 10:33:40   
Krky
Ooo, pa to je postojalo još 1976.! Moj tata je donio za mog brata iz Ch, od Chicca. Bili su tanki, bijeli remenčići, ali su išli oko prsišta i ručica, otraga su bile ručke za odraslog. I mami mi je to olakšalo jer je on jurio glavom bez obzira iako još nije stabilno hodao, bilo ga je u svakoj lokvici, a ja sam imala 4 godine. Možda ružno izgleda, ali stvar je praktična. Uostalom, mislim da je bolja pomoć kod prohodavanja, jer dijete može pasti, a da ti kontroliraš da se ne ozlijedi, što je bolje nego držanje za ručice iznad glave ili ispod pazuha. Ne smatram to baš nečim neophodnim i ne bih nabavljala, al bila sam u situacijama očaja gdje sam rekla da bi klince (blizance) zaista na lajnu stavila, svugdje ih je bilo, svugdje su se penjali, jednog je stresla struja, drugi razbio glavu na stepenicama, ovaj prvi razbio zub, penjali su se po policama...a jednom (najstarijem) sam došla u napast da stavim biciklističku kacigu po doma koliko je udarao glavom posvuda. A meni bi momentalno trebala jedna motoristička s dobrom izolacijom da ponekad niš ne čujem.

E, a kad smo već kod nehumanosti, šta ćete reć na to da sam ja, kad sam trebala sići kod sveki dolje u stan, jednog bebača na ruke, a drugog u onu šarenu, plastificiranu vreću za kupovinu. Prije par mjeseci sam rekla jednom od blizanaca da ću ga vezat za stolicu jer je toliko "zainteresiran" za jelo da se po nekoliko puta otšeta od stola, a kda sam to iz fore zaista napravila, malcu (6,5 g) bilo još zabavnije. A gle, dođeš u situaciju i nemaš nikog pri ruci, kad se moraš snać.

Na kraju krajeva, zar nisu bebači vezani u kolicima, u hranilicama? Nisu li one ogradice za bebe zapravo, malo šereniji kavezi za naše nestašne "životinjice" (ubaciš im igračkice i nešto za grickat i mir neko vrijeme) .I to me podsjeća na jednu raspravu u vrtiću o tome jeli humano dignuti ogradu oko vrtića na visinu od 2 m da ne bi vrtić izgledao kao kavez za djecu..fućkaš ti humanost kad ti malac isplanira i pobjegne preko one niske ograde, a ti nemaš oči svugdje i sam si s 25 nestaška rastrčanih posvuda.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vodlilica za bebe
15.7.2012 22:47:47   
Zlatna ribica
Mi smo je kod kuce koristili. Moj muz ju je kupio u Austriji i puno nam je bilo lakse jer je nasa mrvica kasno prohodala. Osobno u tome ne vidim nisa lose, ali ipak se nisam usudila sa time izaci na ulicu jer sam se boljala neugodnih komentara susjeda buduci da zivimo u maloj sredini koja nije navikla na takve stvari. Kad bih imala drugo dijete i opet bih je koristila, ali samo po kuci, pozdravuser posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vodlilica za bebe
24.7.2012 7:25:10   
seraphyme
nda...... ja sam onak, pomalo seljava, al majmun vidi, majmun radi.....  izašao mm neki dan s micekom do igrališta i idem ja malo do njih.... pomalo sam ćorava pa ne vidim baš daleko i tak skužim nekog lika kako "šeta" dijete i mislim si: "ja, budaleeeeeeee"....... kad ono: MM i MIcek!!!!!!!!! momak posudio od jedne tete čist da vidi kako je to(što je čudno jer mm niš ne zanima osim ako nije na struju), i rezultat: imamo i mi vodilicuuser posted image user posted image user posted image user posted image  posljedica: đetić nema šljiva po tintari(bogu fala, napola bosanac) i ne kupi čikove sa zemlje i ne jede djetelinuuser posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Zlatna ribica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vodlilica za bebe
25.7.2012 18:19:38   
mala pcelica
do koliko godina moze da se koristi za šetalica?
mi smo danas bili u Osjeku u Portanovoj i maja mi izleti iz auta i pravac po pola ceste trči,ja trcim za njom i vičem auto !! al one ni da trzne ,u tom momentu zena skrece na parking i maja pred auto,sreca pa je zena stala na vrijeme user posted image toliko sam se prepala da sam pola sata drhtala i premotavala film sta bi bilo nedaj boze da je zena brze vozila user posted image
definitivno mi treba nesto da ju mogu kontrolirati jer je ona kao muva bez glave,a ni moje vikanje i upozoranja ne pomazu...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vodlilica za bebe
25.7.2012 22:12:18   
mamacita

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

do koliko godina moze da se koristi za šetalica?
mi smo danas bili u Osjeku u Portanovoj i maja mi izleti iz auta i pravac po pola ceste trči,ja trcim za njom i vičem auto !! al one ni da trzne ,u tom momentu zena skrece na parking i maja pred auto,sreca pa je zena stala na vrijeme user posted image toliko sam se prepala da sam pola sata drhtala i premotavala film sta bi bilo nedaj boze da je zena brze vozila user posted image
definitivno mi treba nesto da ju mogu kontrolirati jer je ona kao muva bez glave,a ni moje vikanje i upozoranja ne pomazu...


Meni je to bio spas sa drugim djetetom, i to od kada je prohodao do jedno 3 i pol (kada je poceo slusati da ne trci po parkiralistu).

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vodlilica za bebe
25.7.2012 22:46:07   
mala pcelica
izgleda mi blesavo ta vodolica,al ako ce mi pomoci da ju kontrolišem uzela bi ju...a sad mi recite gdje ima to da se kupi? u vk i vu ne vjerujem,ovdje nema ni običnih stvari za djecu,a kamoli takvo nešto....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!