|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
29.5.2009 20:37:21   
ivanaa
i ja tako mislim..neko ti legne odma a netko malo kasnije a neko ti pije zivce i tak to,pa se osobe malo obrnuuser posted image
IZVORNA PORUKA: novamama

ne znam, ja to gledam drugačije...neki mi više pašu karakterno neki manje i to je to...i svima dobro....


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
29.5.2009 20:54:53   
m600
koka zašto da promijenim nick?user posted image user posted image user posted image
ma ja kao što sam već rekla stvarno ste mi sve drage ali pošto je većina vas napisala i izdvojila kog
bi najviše htjela upoznati evo i ja ću:
uspavana,pikachu,dominik,zvrk,mariola,kika83,koka,lady,wuki,tikica,žaba,fiona,lelo,zvonki,mariachi.......ajoj teško je sad nekog posebnog izdvojiti...stvarno sam sa svima ok....sorry cure ak sam koju zaboravila

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 10:13:05   
maja
Jao, ja moram nadopuniti još svoj popis, stvarno mi je žao da sam zaboravila ove drage cure/žene: draga Njanja, Anne, Zvrk i Tonkica, nisam mogla zaspati jer sam se sjetila da vas nisam stavilauser posted image




_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 10:27:46   
MILLA
IZVORNA PORUKA: maja

Jao, ja moram nadopuniti još svoj popis, stvarno mi je žao da sam zaboravila ove drage cure/žene: draga Njanja, Anne, Zvrk i Tonkica, nisam mogla zaspati jer sam se sjetila da vas nisam stavilauser posted image




user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 10:45:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: novamama

zaboravila sm i nellycuuser posted image - cura skroz na mjestu, nema je u zadnje vrijeme na rr


Tu sam ja, pratim vas, ali posto sam posle 8 meseci najzad dosla kod svojih, slabije pisem user posted image ali nema dana da barem ne provirim da vidim kako ste mi cure user posted image

a koga bi upoznala...mnogeeeee od vas user posted image prve na spisku su mi lady3, kitty i tweety...s njima se pisem i na face-u user posted image kratko sam medju vama, ali od samog pocetka ste se sve postavile kao da se znamo odavno, zato mi se ovde toliko i svidja...i nema onih svadja, prepirki, zajebauser posted image nja kao na drugim forumima...i nikad nisam osetila da nekom mozda smetam, s obzirom odakle sam i kako pricam, odnosno pisem user posted image i uvek kad sam trazila savet, odmah sam ga i dobila. slozicu se s lady3, stvarno ste mi sve drage user posted image user posted image user posted image

ja sam na fb-u Nela Bosnjak, pa koja zeli nek me doda, bilo bi mi drago user posted image

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 11:09:17   
maja
Draga Milla, ma i tebe srećo user posted image Pusa tvome preslatkom Samuelu!
Ovdje ima jako puno divnih cura, sve bi vas voljela upoznati, samo malo zablokiram kad se trebam sjetit imenauser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 11:29:32   
Puli
sve koje još nisam upoznalauser posted image

a najviše dio stare ekipe koji još nisam upoznala a koji nije iz zguser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 13:12:58   
Lady3
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: maja

Jao, ja moram nadopuniti još svoj popis, stvarno mi je žao da sam zaboravila ove drage cure/žene: draga Njanja, Anne, Zvrk i Tonkica, nisam mogla zaspati jer sam se sjetila da vas nisam stavilauser posted image




user posted image


Zašto si tužna draga...user posted image jA sam rekla da želim vas upoznati sve a to znači i tebe,moj glas ti se ne računa..user posted image Joj cure ne želim ispasti zla i nemojte me krivo shvatiti ali ova tema možda nije trebala biti,mnoge se osjećaju zakinute i kao da nisu poželjne..Razumijem da su neke dugo ovdje pa je normalno da imaju cure s kojima se više i bolje slažu i s tim još ako su se i srele..novije ne znaju gdje im je mjesto,i meni je jako žao što eto vidim kako je nekima žao  ..

< Poruku je uredio Lady3 -- 30.5.2009 13:15:37 >


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 13:38:19   
dominik
IZVORNA PORUKA: Lady3

IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: maja

Jao, ja moram nadopuniti još svoj popis, stvarno mi je žao da sam zaboravila ove drage cure/žene: draga Njanja, Anne, Zvrk i Tonkica, nisam mogla zaspati jer sam se sjetila da vas nisam stavilauser posted image




user posted image


Zašto si tužna draga...user posted image jA sam rekla da želim vas upoznati sve a to znači i tebe,moj glas ti se ne računa..user posted image Joj cure ne želim ispasti zla i nemojte me krivo shvatiti ali ova tema možda nije trebala biti,mnoge se osjećaju zakinute i kao da nisu poželjne..Razumijem da su neke dugo ovdje pa je normalno da imaju cure s kojima se više i bolje slažu i s tim još ako su se i srele..novije ne znaju gdje im je mjesto,i meni je jako žao što eto vidim kako je nekima žao  ..


bila je jedna slicna tema i isto su se spominjali clanovi ko vam je kakav i drag i (ne sjecam se bas tocno) i mene recimo nitko nije spomenuo..je da mi nije bilo svejedno ali onda sam pogledala realno naravno da me nitko nece spomenut kad sam tek 3 mjeseca na rr onda bila, nisam se pojavljivala ni u bircu niti sam odgovarala na nacin na koji sada odgovaram...jer ni u stvarnosti ne mozes uletiti u drustvo i pocet valjat svoje fore a ne zas kako oni disu niti te netko na prvu moze zavljeti niti....mislim da tema nije zlonamjero pokrenuta vec da se iskazu "simpatije" nekom clanu javno...ne znaci da ako te netko ne spomene da si nepozeljan jer na kraju ovo je java stvar i nitko nema pravo "micati" clanove dok (naravno) ne prekrse pravila...kad se dogovaraju okupljanja nikoga se poimenice ne zove sto ne znaci da nije pozeljan...ja npr nisam isla na druzenja dok nisam osjetila da sam pozvana...al to sam samo ja...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 14:39:50   
ivanaa
joj svasta pa nema to veze sa pozeljnoscu,nego sa upoznavanjem ja na poslu sve cure volim al neke znam privatno a neke su mi drage kolegice,tak mi je i forum-neke su mi drage forumasice a neke bi voljela znati privatno a za antipatije treba druga temauser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 14:42:55   
ivanaa
a na kraju krajeva ionak se tocno vidi po porukama tko je kome simpaticanuser posted image evo Zaba voli Tikicu npr radi slicne zivotne situacije,Lee i Marta i NInolina su trio jer im je termin bio blizu..meni je to simpa i drago a ne da se ne osjecam pozeljno medu njima

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 15:00:44   
Zvonki
Vidim da se ovdje malo zakuhala situejšn. Pa ovako, pošto sam ja pokrenula temu želim svima reći kako mi nije bila namjera da se netko osjeća nepoželjan i odbačen, nego čisto da prokomentiramo članove foruma koji nam se najviše sviđaju po pisanju, razmišljanju i nekim drugim crtama. Što naravno ne mora značiti da drugog člana kojeg nismo izdvojili ne volimo, ignoriramo i ostalo. Tema me ponukala jer sam shvatila da recimo većina članova foruma simpatizira našu tikicu. I naravno da je tako. Žena je pametna, rječita i svatko ko se s njom susretne na forumu dobije uljudan i društven odgovor. Također je vrlo otvorena i spremna poslušati naš savjet što naravno pozitivno utječe na naše simpatije prema njoj. Neka se nitko ne osjeća jadno, jer na kraju krajeva svi smo ovdje jedna velika obitelj i svi se podržavamo i podupiremo međusobno. Neki se virtualno manje, neki više izražavaju i stoga ne čudi da smo neke članove mogli bolje upoznati. Eto i ja kao pokretač ove teme ne dobih baš puno simpatija pa to svejedno ne mijenja moj odnos spram drugima niti spram foruma. Nekada živiš s nekim godinama pa ne znaš kakav je, a kamoli na ovakav način. Ne uzimajte srcu ovu temu jer nije pokrenuta da nekoga spusti a drugome diže ego. I da, eto ja vas sve volim iako vas ne znam, jer se ovdje među vama ugodno osjećam. Volim vas sve...user posted image pa čak i naše buduće članove. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 15:05:20   
ivanaa
koga??Tikicu??I one njene ovce???user posted image Ma dajjj!!Kaj se ko ima ljutit sta je nekom manje simpa,pa to je prica iz osnovne skoole,kaj se ti azvonki ljutis kaj ja nisam napisala da bi te htijela upoznat??Mislim da ne!!Naravno da bi te rado uopznala al eto neke druge su me vise zaintrigirale...to ne znaci da mi ti nisi simpa

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 15:07:33   
Lady3
ni ja to ne želim,ali mislim da novije cure se hoće-neće tako osjećaju a to mi je jako žao..user posted image Nismo svi isti i Hvala Bogu na tome inaće bi nam bilo jaaako dosadno ovdje na forumuuser posted image user posted image user posted image user posted image Zato sam i rekla da želim sve vas upoznati jer imam u glavi jednu sliku o vama pa želim se uvjeriti jel je istinita ili nije...user posted image user posted image user posted image user posted image Nadam se Zvonki da s e ne ljutiš što sam to spomenula ali cure su žalosne pa mi je malo bad.I ja tebe punooo vojimuser posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 15:07:45   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: ivanaa

,kaj se ti azvonki ljutis kaj ja nisam napisala da bi te htijela upoznat??



Naravno da se ljutim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 15:09:23   
Lady3
ja se ne ljutim,mene želi upoznati,sad me malo strah,tko zna što misli o meni a kad me upozna možda joj se više neću svidjeti...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 16:05:01   
maja
a ni ja ne znam zašto te sve hoće upoznati user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 16:26:44   
tikica_69
ivanaa, ubit cu ti amarilise user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 16:35:40   
vjerae
Meni je žao što nemogu bit od jutra do sutra bit na RR ,premda bi to voljela jel me opušta,da bi se nekome svidjela.Ipak smo svi samo ljudi sa različitim karakterima,netko iskren a netko sasvim lažan iza maske kompjutera. Ja sam samo upoznala Koku i svidjela mi se jel je jednostavna i draga cura. tko hoće kontakt samnom tu sam a tko neće ja ga neću molit


_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 17:39:08   
Lady3
IZVORNA PORUKA: vjerae

Meni je žao što nemogu bit od jutra do sutra bit na RR ,premda bi to voljela jel me opušta,da bi se nekome svidjela.Ipak smo svi samo ljudi sa različitim karakterima,netko iskren a netko sasvim lažan iza maske kompjutera. Ja sam samo upoznala Koku i svidjela mi se jel je jednostavna i draga cura. tko hoće kontakt samnom tu sam a tko neće ja ga neću molit

[
neznam zašto si to tako teško primila sve ovo k srcu...Ni ja nisam ovdje cijeli dan i noć,ali kao što su cure rekle s nekim odmah nađeš onaj klik jednostavno imate isti stav,razmišljanje i sve ostalo.Ja sam ovdje kakva u biti i jesam u stvarnosti.Žao mi je što si ti i neke druge cure to tako teško primila sebi.Opusti se,smij se sa nama,da mogu upoznala bi te rado da si mi bliže...user posted image tebe i sve ostale cure bez obzira dal imamo isto mišljenje o nečemu ili ne...user posted image Baci brigu na veselje i popij koju s nama..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 19:31:11   
ivanaa
jA CU U 8 MJ K TEBI U pOREC ODMAuser posted image
IZVORNA PORUKA: vjerae

Meni je žao što nemogu bit od jutra do sutra bit na RR ,premda bi to voljela jel me opušta,da bi se nekome svidjela.Ipak smo svi samo ljudi sa različitim karakterima,netko iskren a netko sasvim lažan iza maske kompjutera. Ja sam samo upoznala Koku i svidjela mi se jel je jednostavna i draga cura. tko hoće kontakt samnom tu sam a tko neće ja ga neću molit



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 19:34:52   
Kika83
IZVORNA PORUKA: vjerae

Meni je žao što nemogu bit od jutra do sutra bit na RR ,premda bi to voljela jel me opušta,da bi se nekome svidjela.Ipak smo svi samo ljudi sa različitim karakterima,netko iskren a netko sasvim lažan iza maske kompjutera. Ja sam samo upoznala Koku i svidjela mi se jel je jednostavna i draga cura. tko hoće kontakt samnom tu sam a tko neće ja ga neću molit




Draga ja sam ti blizu i možemo se bilo kad upoznatiuser posted image

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 19:40:58   
ivanaa
AAAAA ISTRA..divota evo i meneuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 19:55:29   
Ellenora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene nitko ne voli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja bih vas voljela upoznati sve  jer neznam jos nikoga od vas

Moje ime je Adriana Miloloža i mozete me pronaci na facebook-u pa javite se ako zelite da se bar preko slikica upoznamo.


_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Koga bi željeli upoznati sa raje?
30.5.2009 19:57:32   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Ellenora

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene nitko ne voli
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja bih vas voljela upoznati sve  jer neznam jos nikoga od vas

Moje ime je Adriana Miloloža i mozete me pronaci na facebook-u pa javite se ako zelite da se bar preko slikica upoznamo.



Naravno da te volimo user posted image user posted image

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!