|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 11:44:09   
FIONA
i mi tebe m600..-drž se kokica, biti će bolje...teško je ali moraš ići dalje...gledaj to ovako...jedan život se ugasio da mi napravio mjesta za drugi koji tinja u tebi!!!...ne živi u prošloti nego za budućnost...ne daj se da te tuga obuzme, neka te lijepa sjećanja nasmiju kroz te suze i pamti ju samo po lijepom....drž se znam kako ti je!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 11:45:33   
Anoniman
Draga moja... ne postoje riječi utjehe koje bi ti sada bile dovoljne... samo neka tajna nada da je ona sada tamo gore, u miru, bez boli... i da te i dalje milo gleda i čuva... tebe i tvoje dijete... možda ti je sad potrebnija na taj način, više će ti moći pomoći nego ovdje, skučena u tijelo koje više nije imalo snage... a ja vjerujem da Bog takva djela kakvo je ona za tebe učinila, nikada ne zaboravlja i da će ju nagraditi obilno!
Grlim te! Ne daj se!

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 15:28:18   
pikachu
m600, moja iskrena sućut...user posted image user posted image user posted image
Znaj da te tvoja baka gleda odozgo i čuva tebe i tvoju bebicu... user posted image
Drži se i čuvaj se...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 15:34:07   
zaba
draga m600,moja sućut.Ja obično kažem Luciji-deda nas gleda odozgora i kaže da budemo dobre.Baka te gleda i čuva tebe i tvog anđela.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 19:29:17   
Nika 24052006
Joj,draga moja,jako mi je zao,prvenstveno jer si imala samo nju...Zelim ti puno snage,pricaj svojoj bebici o baki,o njenoj dobroti,tako ces se i ti lakse osjecati..Znam da nema te rijeci koja bi te sada utjesila,ali budi hrabra,drzi se,misli na to kako se baka smjesi odozgo i zeli da budes sretna... Moja sucut.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 19:35:47   
mala pcelica
primi moje saučešće user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 21:07:25   
Thea
Draga m600 znam što proživljavaš jer i moja baka koja mi je bila više od mame je umrla prošle godine...isto naglo jer su joj našli rak koji se proširio po cjelom tijelu...Najgore je što još i danas se znam sjetiti nečeg i sama sebe ulovim da mislim kako to moram baki reči,a zatim me pogodi pomisao da nje više nema.user posted image Neću te tješiti da će ta bol proći,neće,ali će biti s vremenom manja...Mene znaju rasplakati male sitnice poput pogleda na mog Valentina i na to da nikad neće imati baku kao što je bila ona ili neka stvar koja je bila njena(poput njenog prstena koji stalno nosim),kuhanje nekih jela koje je ona radila.....user posted image user posted image user posted image user posted image
Tješi me pomisao samo na to da se nije dugo mučila i jednostavno je zaspala i da nas sa neba promatra i čuva...Tako i tvoja baka čuva tebe i čuvat će tvoju mrvicu.....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 22:54:43   
pepeljuga
moja iskrena sucut i drzi se,misli na svoju bebicu a baka ce misliti na vasuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
20.5.2009 23:42:25   
Ninaa
moja iskrena sućut, znam da ti je teško i da boli, ali drži se zbog svoje bebe. Moja baka je umrla prije tri godine u snu, našli smo je ujutro. Za  mene je to bio strašan šok, tad sam još živjela doma (kod mojih) i dugo se s tim nisam mogla pomiriti jel mi više nema tko kuhati kašu i krafne (ničije nemaju takav okus). Dok sam bila trudna često sam razmišljala kak bi ona bila sretna i veselila se mojoj Katarini. Negdje pred sam porod sam je sanjala, san je bio tak stvaran, sjedila je na stolici oko nje je bilo svjetlo i govorila mi je da se ne brinemo za nju da je njoj jako lijepo i da nas čuva i da ne budem tužna kaj je nema. Od tad mi je lakše i znam da joj je tamo lijepo i da je uz nas. zadrži je u sjećanju i ona sigurno nebi bila sretna da si ti tužna.Čuvat će tebe i tvog malog anđela.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: izgubila sam svoju drugu majku
21.5.2009 8:40:26   
m600
hvala vam još jednom punoooo....tikice niste me rastužile još više...lijepo vas je imati kraj sebe...user posted image
thea i mojoj baki su obdukcijom našli rakove u crijevima....to ju je pojelo u samo 2 dana.... doktorima svaka čast jer su stvarno sve napravili...hvala vam još jednom user posted image user posted image  na velikoj podršci i riječima utjehe

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!