|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
2.5.2010 15:52:21   
cuba
Meni ti odgovara bilo koji dan osim iduće nedilje jer mi mm u ponediljak ide na brod...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
2.5.2010 15:55:01   
osobno
Šta kažeš na, recimo, petak? Di stojiš točno, ja i vrtirepka se obično nađemo u jokera jer je njoj blizu, a meni samo triba reć, pa će me mm iskrcat.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
2.5.2010 16:00:07   
cuba
Odlično, to mi je 5 min od kuće...onda petak stoji, za uru se lako dogovorimouser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
2.5.2010 16:16:02   
Gianna
Cure javljam se i ja za kavicu user posted image ... Bio bi red da se konačno i upoznamo.. Ja sam u Kaštelima, ukoliko definitivno potvrdite kavicu računajte i na mene user posted image ..

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
2.5.2010 16:17:26   
osobno
user posted image
nego šta...ja se još dobro organiziram, jer vodim samo jedno dite sa sobom (nisam još iskusna i hrabra pa da oba povedem)user posted image , pa ti javim, poslat cu ti br mob na pp. i ako još ko ima da je zainteresiran, javite se...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
2.5.2010 16:17:59   
osobno

IZVORNA PORUKA: Gianna

Cure javljam se i ja za kavicu user posted image ... Bio bi red da se konačno i upoznamo.. Ja sam u Kaštelima, ukoliko definitivno potvrdite kavicu računajte i na mene user posted image ..


oho ho...pa to će bit tulum...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
29.5.2010 14:29:34   
cuba
Aloooooo!! A di ste mi dalmatinke i dalmatinske neviste?? Oće ta kava bit ove godineuser posted image user posted image !

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
29.5.2010 14:39:23   
osobno

IZVORNA PORUKA: cuba

Aloooooo!! A di ste mi dalmatinke i dalmatinske neviste?? Oće ta kava bit ove godineuser posted image user posted image !


Amo se dogovorit za idući tjedan, jedan dan, ja još moram vidit kad mm ide radit, da me baci i vrati, pa dam termine da se dogovorimo?

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
29.5.2010 14:40:09   
osobno
A i poziv na kavicu kod mene vridi za sve u blizini, i one koji naiđu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
29.5.2010 22:08:23   
cuba
IZVORNA PORUKA: osobno


IZVORNA PORUKA: cuba

Aloooooo!! A di ste mi dalmatinke i dalmatinske neviste?? Oće ta kava bit ove godineuser posted image user posted image !


Amo se dogovorit za idući tjedan, jedan dan, ja još moram vidit kad mm ide radit, da me baci i vrati, pa dam termine da se dogovorimo?


Mere draga, mere! Samo javi, ja sam stand byuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
29.5.2010 23:09:53   
CallamityJane
pih user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
29.5.2010 23:20:11   
cuba
IZVORNA PORUKA: callanhoe

pih user posted image


baš si nekauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
3.6.2010 17:17:38   
CallamityJane
hmmm sta mislite da djecu nekamo odvedemo, tipa kino, neka predstava, nesto.....?????
ako ko zna za ista neka javi, meni se tako sad ide negdje hmmmmuser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
3.6.2010 20:16:20   
osobno
Ajmo cure, akcijaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
Joker, sutra, oko 17 00?...
Ajmo ajmo ajmo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
3.6.2010 20:55:54   
osobno
ima li koga?

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 8:46:30   
CallamityJane
valjda se neko javi ili cemo lasom da ih 'vatamo po splitu user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 9:02:14   
osobno

IZVORNA PORUKA: callanhoe

valjda se neko javi ili cemo lasom da ih 'vatamo po splitu user posted image


ako ih ti budeš vatala, neće ni primjetit...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 9:13:11   
CallamityJane
hmmm sumnjam i da sa tvojom pomoci bude nekog znacajnog pomaka user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 13:27:12   
osobno
hmmmm....Sve mi se čini da će samo naše dvi malenkosti kročit Jokerom...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 14:05:42   
CallamityJane
ima da se kerum sakrije u misju rupu pred nasim pojavama user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 21:19:21   
cuba
mene nema jedan dan i dogovor padne...dobojko vidila san te danas na pazaruuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 21:34:19   
CallamityJane
ha?
koga, gdje, kako, sta?
i sto se nisi javila ako si znala vrijeme dejta?
ja sam se bas nekako nadala da ces ti doci posto si rekla da ti je blizu joker user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 21:48:02   
cuba
Ma nisan znala da ste se dogovorile za u Jokera, baš mi je žaj, ja po gradu sa R šetala...
Ma bila san na pazaru jutros i zapravo tebe sam vidila samo na jednoj slici koju je neko od cura sa druženja stavia al sam pripoznala Kiku (gledala sam slike neki dan kad ste bili kod osobno). I prošla sam i kao vratit ću se da se javim al mi nekako bia crnjak da ti sad uletim: ej mi se znamo priko rajeuser posted image ...a jesan smotana user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 21:55:24   
CallamityJane
a sigurno sam bila ja, jer sam bila kod prije jutros na pazaru ona ima stand.
Sto se ne javi, bas bi bilo zanimljivo user posted image
a mozemo se za neki drugi dan dogovoriti?
i kazes prepoznala moju Kike? zar je toliko prepoznatljiva sa debelim obrazima user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: dalmatinke i dalmatinske neviste
4.6.2010 22:02:45   
cuba
Curku sam ti prepoznala jer je preslatkauser posted image !
Ja sam ti svako jutro sa R u šetnji od 8 -11h i opet popodne od 17-19h, kad ti god odgovara samo javi, ako hoćeš možemo već i sutra?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!