|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 12:10:20   
m600
i za mene naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image      user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 12:12:14   
m600
user posted image user posted image user posted image  to si dobro rekla zvonki....eh da mi je takav neki samo da ništa ne govori nego sprema (robot)
a ja da param očiuser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 12:17:56   
mayica01
izgled nije toliko bitan..crn..plav..smeđ..nije ni bitno..
bitno da ima ono nesto..pogled,osmjeh..smisao za humor..
jednostavan,sportski tip,nekompliciran..
MM ima predivan osmjeh,12g smo zajedno i jos uvijek me nasmijava i voli kao prvog dana..

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 13:27:44   
natalijax
celave glave i malo punasniji i dlakava prsauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 13:29:57   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: mayica01

izgled nije toliko bitan..crn..plav..smeđ..nije ni bitno..
bitno da ima ono nesto..pogled,osmjeh..smisao za humor..
jednostavan,sportski tip,nekompliciran..
MM ima predivan osmjeh,12g smo zajedno i jos uvijek me nasmijava i voli kao prvog dana..



potpisujem u potpunosti.......


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu mayica01)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 13:57:12   
Anoniman
...gentleman... i da mi zna u pravom trenutku reći i pokazati ono što treba.
izgled nije toliko bitan kao to nešto... što se vidi na prvi pogled.

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 14:04:15   
tikica_69
Nikakvi....svi su seronje na svoj nacin. Muskarci su mi se svidjali samo u pubertetu.
Ak zna popravit pipu, gumu na autu, rijeci dvije lijepe svojoj zeni bar jednom dnevno, ako se sjeti svakih 5 godina neke vase godisnjice, vjerojatno smo osvojile BINGO. Bolje od toga ne postoji u muskom svijetu.
Sve drugo je samo nasa uljepsana verzija u mislima i utjeha samoj sebi user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 14:10:52   
mrkvač
Hej tikice danas stvarno nije tvoj dan!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 14:12:04   
mariola
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nikakvi....svi su seronje na svoj nacin. Muskarci su mi se svidjali samo u pubertetu.
Ak zna popravit pipu, gumu na autu, rijeci dvije lijepe svojoj zeni bar jednom dnevno, ako se sjeti svakih 5 godina neke vase godisnjice, vjerojatno smo osvojile BINGO. Bolje od toga ne postoji u muskom svijetu.
Sve drugo je samo nasa uljepsana verzija u mislima i utjeha samoj sebi user posted image



ah pa to je moj muž user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 14:52:11   
Dajana
Šarmantan,duhovit, toplih očiju i toplog osmjeha, tamniji, viši i dlakaviji, eto poput Toma Sellecka.
Naravno, gospodina savršenog nema ni na ovom ni na drugim planetima.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 14:53:26   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69


Ak zna popravit pipu, gumu na autu, rijeci dvije lijepe svojoj zeni bar jednom dnevno, ako se sjeti svakih 5 godina neke vase godisnjice, vjerojatno smo osvojile BINGO. Bolje od toga ne postoji u muskom svijetu.
Sve drugo je samo nasa uljepsana verzija u mislima i utjeha samoj sebi user posted image



E takvog bi ja.user posted image  Još da izgleda kao onaj duh iz Uvoda u anatomiju... Mljac, rupice na obrazima, prekrasan osmjeh, velike oke, dvodnevna brada......mmmmm

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 16:25:56   
Njofra
M600 pa vidi meni se ne sviđa jer nevidim sve do kraja kao prvo niti ne znam njegovu visinu ni ton glasa pa ni stil oblačenja a na kraju nisam za crne tipove baš više volim čelavce i svjetlije tipove.
No trenutno tj. već godinama mi muški idu na živce i ne mogu ih smislit. Rijetko koji je pametan i ima kaj pametnog za reči.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 16:31:03   
Njofra
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Pa......zamalo....user posted image Ali, da recimo drži umjesto pendreka usisavač, e onda može user posted image


E jbtuser posted image super.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 19:28:10   
Kika83
Moj mužić me paliuser posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 19:53:12   
sanjarica
visoki,crni,razvijeni,sa bicepsima mmm,sa guzom jos vise mm,tj da ga imam za sta uhvatit,sa zelenim okicama,dugim trepkama i da je moj.ahah.da je spreman da stane u moju odbranu u svakom smislu,da ima neki sexy oziljak od tuce,da ga nije strah potuci se...uh pa ako nastavim...bice svasta..ajojuser posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 20:06:31   
pufna*
IZVORNA PORUKA: sanjarica

visoki,crni,razvijeni,sa bicepsima mmm,sa guzom jos vise mm,tj da ga imam za sta uhvatit,sa zelenim okicama,dugim trepkama i da je moj.ahah.da je spreman da stane u moju odbranu u svakom smislu,da ima neki sexy oziljak od tuce,da ga nije strah potuci se...uh pa ako nastavim...bice svasta..ajojuser posted image


plave okice user posted image
moj bi se potukao dok trepnes user posted image


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
15.5.2009 23:23:09   
kitty
koliko sam skuzila tema je kakvi muskarci vas pale a ne kakvog bi kao zivotnog partnera.

pale me muskarci koji imaju ono nesto u poglede,divlje,ne znam kako da se izrazim al jako dobro znam sta osjetim tadauser posted image

bas to sam nasla kod svog,kasnije sam mu gurnila usisivac u rukeuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 8:17:13   
huanita
Mene pale oni u uniformi. Pri tom mislim na tipove kao što su njujorški vatrogasci u filmovima. Tvrdi na sve strane. user posted image

A onda sam o tome pričala učenicima u razredu (o uniformi, ne o tvrdome). Jedan dečko je na to sretno rekao: "Vjekoslavov djed je poštar!"
Naravno da smo se svi smijali.

Nakon par dana uslijedila je jedna slučajnost. Tata, koji je carinik i koji nikada od 5. do 8. razreda nije došao u uniformi na informacije, iznenada se pojavio, u uniformi. A još je k tome bio i zgodan (čitaj tvrd). Sljedeći sat sam njegovog sina pozvala na razgovor samo da provjerim je li doma pričao o našoj maloj šali s uniformama. "Ma, nisam!"user posted image

Aha! Mo'š mislit'!

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 11:53:51   
nemirna mama
draga huanita pazi što pričaš....djeca sve izokrenu.....
hm....znači uniforme...nisi ni ti luda.....ja ti živim na granici s bih...i kad idem tamo ima dosta "tvrdih"....i s naše strane a bome i s bosanske.......user posted image user posted image i to baš tvrdih user posted image user posted image


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 12:00:08   
Anoniman
Uvek mi je bilo bitno samo da je visok...u mojoj masti najidealniji su bili crni, tamne kose i tamnih ociju, a na kraju sam se uvek zaljubljivala u svetle user posted image bitno je da ima ono nesto, taj neki X faktor koji ne moze da se objasni...muskarac moze da bude i najlepsi, ali ako nema to nesto...dzaba mu user posted image

(Odgovor članu nemirna mama)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 22:29:17   
FIONA
visok, crn, tamnoput, da ima smisla za humor, da može trpit moja sranja i deračinu, da voli prat suđe, da voli čagati, da voli putovati, da voli sport i da ima čcvstu guzu...volim tetovaže i jako me privlači upravo to kod mog muža...da imamo svoj posao vjerovatno bi bili oboje hodajuće slikovnice...to nam je zajednička strast i muškarac koji bi me prvivukao vjerojatno bi imao neki mali crtež...

slažem se da nije sve u izgledu...neki moji bivši su doslovno hodajuće rugobe ali su u srcu bili vitezi dragosti i ljubavi!...

mogu reči da sam u MM našla i jedno i drugo...user posted image ..prvilače me onakvi kakav je on!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 22:31:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: FIONA


slažem se da nije sve u izgledu...neki moji bivši su doslovno hodajuće rugobe ali su u srcu bili vitezi dragosti i ljubavi!...





ovo moram da potpisem, to si tako dobro rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 22:36:00   
inna
uf trenutno nikakvi. danas me čak ni moj ne pali user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 22:37:18   
FIONA
IZVORNA PORUKA: inna

uf trenutno nikakvi. danas me čak ni moj ne pali user posted image


gle sad te ja moram potpisati...nakon deset gemišta i rošiljanja na suncu, hrče ko slon bez kljove...da je ne znam ni ja kakav nije mi privlačan...ali je simpatičan...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kakvi Vas muškarci pale ?
16.5.2009 22:47:47   
mama mery
ja sam jos od pubetreta sanjala o crnim deckom s plavim ocima i imala sam samo jednoga to je mm svi ostali su bili plavi ili skroz crni samo je jedan CRNI S PLAVIM OKAMAuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!