|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 3d ultravuk
17.9.2008 23:30:04   
Bare
ivkice ja sam prvi put na 3d ultrazvuku bila u 20. tjednu i oduševila sam se user posted image beba je rukicom trljala čelo, rastezala se, odlično se vidjela, a danas u 25. tjednu nam je lijepo okrenula leđa i ni makac user posted image .... ja idem privatno na preglede kod dva gin u različitim ordinacijama (za svaki slučaj volim čuti dva neovisna mišljenja) i svaki pregled + 3d ultrazvuk i dvd me dođe 600 kn, idem na preglede u splitu. nisam sigurna smijem li napisati imena ordinacija i gin da se ne shvati kao reklama user posted image


(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: 3d ultravuk
18.9.2008 12:42:13   
ivkica
uuu.. pa meni je to puno novaca... a onda ću ići samo jednom.. pošto sam iz varaždina potražit ću tko to ovdje radi ili možda u zagrebu.. Hvala

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: 3d ultrazvuk
18.9.2008 12:52:43   
Puli
i ja imam filmiće i to od 8 tjedna
neki su s običnog a neki s 3d ultrazvuka
stvarno je neponovljivo iskustvo gledati što beba radi u buši

a moja će imati što gledati kad narasteuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: 3d ultrazvuk
18.9.2008 12:55:10   
koka
Meni je bilo predivno, šteta što nemam i s Rokom tu uspomenu a i što se nisam sjetila da povedem Roka kad sam išla na 3d ultrazvuk user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: 3d ultrazvuk
19.9.2008 16:54:14   
Bare
i ja razmišljam da povedem Luciu (13 god) na slijedeći pregled, naravno samo na onaj dio kad se radi filmić user posted image ..... da li je neko vodio stariju djecu na takve preglede i kako su reagirali ? ....user posted image  

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: 3d ultrazvuk
19.9.2008 21:15:41   
lelo
Ja imam snimke 3D od 6 tjedana starosti leona i stvarno je predivno. user posted image  Moj brat je poveo svoju stariju curicu da vidi snimanje mlađe seke i ona je bila oduševljena,stalno je govorila da mama ima seku u buši i da ju je ona vidjela.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: 3d ultrazvuk
19.9.2008 21:17:05   
troubled
moja paula - 9 godina - obavezno ide sa mnom na ultrazvuk user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: 3d ultrazvuk
5.2.2009 13:10:32   
ROZI
Trudna sam 19 tjedana i baš me zanima 3d ultrazvuk,može mi netko reći gdje ima u Puli?

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: 3d ultrazvuk
5.2.2009 19:54:17   
scarlet
Moram priznati da sam malo razočarana jer sam prvi put radila 3d ultrazvuk u 24. tjednu i onda u 28. tjednu i svaki se put bebač držao rukom za glavu pa ga nismo uspjeli dobro vidjeti. To je bilo tako smiješno, ispalo je ajoj evo opet moji starci user posted image . Valjda će se slijedeći put htjeti pokazati.

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: 3d ultrazvuk
5.2.2009 20:33:25   
pilek
ja sam radila u 12 tjednu,i bilo je super,vidi se stvarno lijepo i puno vise nego na obicnom ultrazvukuuser posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: 3d ultrazvuk
22.3.2009 19:50:28   
ROKSI
ja sam trudna 10 tjedana i planiram kroz neko vrijeme otić na 4D.Zna li itko koliko košta 4D u poliklinici CITO u splitu?

(Odgovor članu pilek)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: 3d ultrazvuk
22.3.2009 19:52:13   
božica
ja sam trudna 10 tjedana i planiram kroz neko vrijeme otić na 4D.Zna li itko koliko košta 4D u poliklinici CITO u splitu?

roksi bok
koliko sam ja upu'ena mislim da ko[ta oko 400kn
nisam sigurnauser posted image user posted image
nadam se da 'e se cure javiti sa stvarnom cjenom


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ROKSI)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: 3d ultrazvuk
22.3.2009 19:56:14   
ROKSI
čula sam da su cijene tu negdje...nije ni važna cijena za tako nešto...hvalauser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: 3d ultrazvuk
14.12.2009 12:33:46   
Lucijana
evo malo podižem temu
po vašem mišljenju da li je u 20 tjednu neophodno raditi 3/4d uzv tj da li se anomalije djeteta vide i na običnom?ja sam u nedoumici, moj dr ima samo ovaj obični pa se pitam što ako smo nešto mogli vidjeti a nismo??'user posted image

(Odgovor članu ROKSI)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: 3d ultrazvuk
14.12.2009 12:35:00   
Bebys
licijana ja sam uvijek za tri d ili cetiri...puno bolje se sve vidi i ljepse ...kao da je beba gotovo vani...ako imas mogucnost idi kod privatnika ...

(Odgovor članu Lucijana)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: 3d ultrazvuk
14.12.2009 12:35:49   
ZVRK
ja sam sve Uz radila na običnome
ako je problem oni ga vide svugdje.samo sam čula da je užitak za mamu kada gleda bebu na 3-4d uz

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Lucijana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: 3d ultrazvuk
14.12.2009 12:50:03   
Lucijana
ma ja stalno gledam kod mog privatnika i čini mi se dosta moderan aparat,a dr stručan. Zapravo me uplašila frendica sa kojom sam se čula jučer- njoj su u 20 tjednu našli bebi tešku srčanu manu,ona sad mora na porod jer beba neće preživjeti kad se rodi. Pa se pitam, da li bi se to vidjelo i na običnom?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: 3d ultrazvuk
14.12.2009 12:52:13   
Bebys
e to neznam mislim da je bolje 4 d

(Odgovor članu Lucijana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: 3d ultrazvuk
14.12.2009 13:02:06   
Zvonki
Mislim da ti više znači da dr. zna dobro gledati i da ima volje raditi nego koji je ultrazvuk. Iako, naravno, ti novi ultrazvuci su dosta dobri, na njima se zaista vidi i noktić na bebinom prstiću, pa ako imaš priliku, plati privatniku da budeš mirna.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: 3d ultrazvuk
16.2.2010 22:11:45   
Wukovarka
U prvoj trudnoči sam bila razočarana 3d ultrazvukom, jer sam samo na sekund vidila 3d slikicu, a nisam ju ni dobila da imam za uspomenu.

Bila sam u poliklinici Villi kod dr. Kosa....sad me opet kopka da idem, jer sam znatiželjna...ali ja bih i slikicu i video user posted image

Gdje da idem?

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: 3d ultrazvuk
16.2.2010 22:17:59   
ines
Ja sam bila na 3d u bolnici u Osijeku i imam prekrasnu slićicu na kojoj moj mali anđel cucla palac. Snimak je iz profila. Prekrasno.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: 3d ultrazvuk
17.2.2010 12:20:24   
visnja21
ines, kod koje si doktorice išla na uzv u bolnicu Osijek?

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: 3d ultrazvuk
17.2.2010 12:26:52   
ines
Ja sam ti imala jake bolove pa sam došla na hitnu ginekološku i tamo ti je bio dežuran dr Roso. On mi je napravio taj ultrazvuk i on mi je bio sasvim slučajno i na porodu i mogu reči da je to jako divan doktor. Čula sam da on negdje privatno radi 3d mislim u ordinaciji dr.Kramarića nisam sigurna.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu visnja21)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: 3d ultrazvuk
17.2.2010 12:50:08   
visnja21
ja sam jučer bila kod dr. Bečarević i uživala sam u 3d uzv. i slikice su mi preslatke, naspram onih kod moje doktorice u domu zdravlja.

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!