|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: avatar ili nick?
29.8.2009 23:50:40   
Ninaa
Uf meni je jako ružan, nađi neki drugi boljiuser posted image
Moj nick je moje ime i prezime,kad sam se prijavljivala sve moguće inačice mog imena i nadimci su bili zauzeti
a avatar je bezveze nisam mogla niš bolje skinuti,hoću novi, super mi je nata tvoj di si ga našla i tvoj tiki,ali s rr

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: avatar ili nick?
29.8.2009 23:51:51   
CallamityJane
nancy ganjam te po cijeloj rr, imas pp user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: avatar ili nick?
29.8.2009 23:54:54   
CallamityJane
eh da, da kazem za moj nick..user posted image
kada mi je pisalo da upisem nick  nista plavusi nije padalo na pamet, pa pogledam oko sebe i prvo sto vidim je cvijece sto mi muz kupio tog dana pa odatle callanhoe a macak je garfield koga obozavam. Izbacili su me iz svih videoteka zato sto uvijek mi se "zagube "nekako crtici sa garfieldom user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: avatar ili nick?
29.8.2009 23:55:45   
MaTana
joj moja buba kad vidi natin avatar odmah pocne pljeskati, prvi put mi nista nije bilo jasno, ja citam nesto, a ona iz cista mira pljesce, kad pogledam malo bolje a ono natin avatar pljesce.

Moj avatar - s mora sam a obozavam dupine, mm ima tetoviranog na ruci


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
30.8.2009 0:44:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu kitty)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: avatar ili nick?
30.8.2009 0:51:14   
Anoniman
Nick mi je po imenu, zovem se Nela, ali mnogi me zovu i Nelica pa je samo malo modernizovano user posted image to koristim jako dugo, takav mi je i mail user posted image a avatar sam menjala par puta, do sad je to uvek bila Sara, a sad sam ja kad sam bila mala, sa neke 3-4 godine user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!