tiny
|
ja se zovem kristina,zivim u livnu,imam kcerkicu miu,najbolje dijete na svijetu,ide u prvi razred,imam i muza,za kojeg ponekad pozelim da nemam,ali ipak ga volim,naravno. nadamo se da cemo dobiti jos djece,sto se mene tice jos 10. poznata sam po svojim zalopojkama na raji (ali to je zato sto sam preemotivna i preiskrena,pa odmah moram sve napuhati i podjeliti s nekim ), raja mi je super,skoro godinu dana sam clan.i ne mogu zamisliti dan da ne svratim. eto,to sam ukratko ja.
_____________________________
mjenjam potpis....
|