|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 9:57:46   
ornela.nely
da,to je ta klimakterična i iskompleksirana dr.koja je svaki puta drugačije rspoložena,a G.i ona sve u dogovoru pa nisam sigurna da bi iša kontra nje.Jel možda Anić radi negdje privatno?Sad je J.na godišnji otišla,neznam da li zamjena smije te uputnice davat.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 9:59:42   
ornela.nely
malizia,gdje hemerich i anić rade privatno?

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 11:41:59   
malizia
Dr. Hemerich ti radi kod dr. Ercegović  Reljić, a Anić u Vite. Otiđi od te lude, moja prija kad se vrati od nje vrati se sva štufa, pa je sa ovaj zadnji pregled išla privatno. Mislim to je skup sport, a ja sam mišljenja da ne određuju oni dali ćeš ti imati djete već Svevišnji, a ti ćeš ga imati. Dobro, treba sreću malo i pogurati. Dakle, sredi svoju tireozu. Nastupaj pozitivno, a sve negativno i sve one s negativnim vibrama diskvalificiraj iz svog života.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 12:51:57   
ornela.nely
hvala ti,Anić je bio jako dobar prema meni,ima humanosti u njemu.nisam znala da radi privatno.ići ću kod njega,a J.me neki dan toliko ubila u dušu da sam izletila u suzama,dva dana me moj dragi nije moga smirit.user posted image

usprkos njenom hirovitom ponašanju mi ćemo imat user posted image ,nedam se.znala sam ja da će mene ringerajke utješit.i dati pravi savjet.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 20:48:36   
malizia




IZVORNA PORUKA: ornela.nely

usprkos njenom hirovitom ponašanju mi ćemo imat user posted image ,nedam se.znala sam ja da će mene ringerajke utješit.i dati pravi savjet.



Bravo, nedaj nikom da te smete!!!user posted image

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
30.4.2009 20:55:54   
tikica_69
Cure, drago mi je da ste se nasle i podijelile savjete user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
11.5.2009 19:56:01   
ornela.nely
user posted image  a evo i da ja svečano objavim svoj user posted image .kako smo se makli od one lude sveKrive,smirila se ja i moj *mehanizam* se oporavio od spontanih.u traženju savjeta ovdje i pobjeđivanju straha od ponovne trudnoće mm i ja na moj *neplodni* dan jedne romantične večeri napravili malog user posted image .mučnine redovite,dobro se osjećam i čekam nalaze.hvala vam cure jer ste mi puno pomogle.nadam se da će sve biti o.k.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
11.5.2009 20:02:32   
dominik
juhuuuuuu drago mi je za tebe i nadam se da ce biti mirna i sretna trudnoca...drzim ti fige

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pretrage nakon 3.spontanog
20.2.2013 12:08:56   
tea79
Vidim stara je tema, ali...zna li tko sta se desilo sa ornela.nely? Da li je izgurala trudnocu? Jeli ikad saznala razlog spontanim?

Za mene je ova tema trenutno aktuelna. Imala sam nedavno treci zaredom spontani, nakon jedne uspjele trudnoce. Sada bih trebala da vrsim neke analize ali cekam zakazano kod doktora za 3 tj. gdje ce me uputiti malo detaljnije sta mi je ciniti sada. Imam 33 godine.

Proctala sam pricu ornela.nely i zanima me sta se sa njom desilo..

Ima li slicnih prica..sa 3 spontana..sta nakon?

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!