|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čitanje knjigica
24.9.2007 17:22:54   
buket
Kada idem do prijateljice, koja ima sina od 3 godine, vidim kako mali voli knjigice.Najviše voli, kad ima puno slićicauser posted image  Svako veće majka ga je naućila, da mu prije spavanja proćita bajku.
Dali i vi to radite, i kada mislite, da dijete poćinje shvaćati to što mu ćitate?
Koje su godine, kad se može reći, da dijete razume.Mislim, da su današnja djeca vrlo napredna i da brzo shvaćaju.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 9.6.2008 17:02:46 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ćitanje knjigica
24.9.2007 21:05:30   
Mačka
I mi čitamo bajke svake veće. Od 6.meseci dalje,....

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ćitanje knjigica
25.9.2007 10:27:49   
mojamura
moj mali isto voli knjige a nema ni još 2 godine, sjedne se sa knjigom i pravi se kao da čita. a ja sam mu isto čitala knjige več kad je bio još beba.

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ćitanje knjigica
25.9.2007 10:38:01   
hana
i moja voli knjige i sama jih "ćita" svaki dan moli za jednu prićicu.meni se ćini,da sva djeca vole knjigu,dok ne dođu do školeuser posted image

(Odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čitanje knjigica
14.6.2008 17:02:12   
dadls
dok ne dođu do škole

hehe, dobra! user posted image
Mi smo još na slikovnicama , nije još za pričice za laku noć.

< Poruku je uredio Renata RR -- 14.6.2008 17:16:59 >


_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čitanje knjigica
11.7.2008 11:56:19   
MILLA
to je super,ja sam odrasla na bajkama,nema bajke koju ne znam,upravo sam zbog toga sa nepunih 5 naučila čitati,jer moj tata tada više nije imao vremena. Najviše pamtim bajke na kazetama ,ima ih još uvijek,to bi mi ukljućili ,stavili pored kreveta i ja sam bila ko bubica mirna. Slušala bih to dok ne bi zaspala.To ču i ja primjeniti kod mojeuser posted image .

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dadls)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čitanje knjigica
16.7.2008 21:46:43   
božica
Milla-a znaš li kada ćeš ćitati svom djetetu-da ćeš osjetiti-onaj filing baš onda kad si bila mala i tako slušala prićeuser posted image

Jer ja kako se igram i čitam i sve i svašta radim sa svojom djevojčicom-malo malo--pa se vratim u svoje djetinjstvouser posted image

Sretno


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čitanje knjigica
17.7.2008 6:12:57   
troubled
kad se o čitanju knjigica i pričanju priča radi, nikad nije prerano  user posted image
i dok ne razumije dijete sluša, upija...stvara naviku...
ne bih se složila da je to tako samo dok ne krenu u školu...
najveći dio odgovornosti za to je na roditeljima...
da bi dijete zavoljelo čitanje kao aktivnost i čitalo iz hobija cijeli život potrebno je da roditelji čitaju djetetu, kasnije zajedno s njim...
ali to nije dovoljno...
potrebno je i biti čitač...ili samo glumiti... user posted image
pokažite primjerom svojoj djeci...
neka vidi da i vi imate "svoje" knjige koje s užitkom u trenucima odmora čitate...
provedite zajedno dio vremena  na način da svatko čita "svoju" knjigu...
user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: čitanje knjigica
27.8.2008 11:26:45   
astra
I mi čitamo priče prije spavanja, a i preko dana curka uzme svoje slikovnice pa sama "čita"! Počeli smo oko10.,11.mj., iako sam htjela odmah po rođenju; tako da i mi kao roditelji stvorimo neku naviku čitanja djeci. Djeca tako razvijaju vokabular i maštu, kad se sjetim moje malene, sada sa 2.5g priča ko velika, a ni ne sjećam se kad je "šutjela", ko navijena je i uvijek nešto ima za komentar i dodatna pitanja..Nekada sam kao enciklopedija, a nešto moram i tražiti po izvorima da bi joj dala dobar i primjeren odgovor!Nema veze, bitno da oni tako napreduju..user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: čitanje knjigica
11.3.2009 13:58:42   
Martek
Mi čitamo maloj od kad je imala 10 mj. , tada su to bile slikovnice a sa dvije godine krače priče dok sada s pune tri godine čitamo najljepše bajke svijeta, ona ih obožava, čitamo svaki dan prije spavanja jednu priču.
Mačka u čizmama je obožavala  ( imala je 2. god ) nakon što smo joj na njeno traženje čitali jedan tjedan naučila ga je napamet.
Trenutno najviše traži da joj čitamo Ljepoticu i zvjer i Palčicu......
Sjedne za stol i prati prstičem kao da čita, obožava knjigice......na moju veliku sreću !!!!

(Odgovor članu astra)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!