|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepša imena za djecu
9.2.2010 11:27:30   
curice
IZVORNA PORUKA: lidac0605


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ja se duboko nadam-do konačne potvrde-da će bit curica i u tom sluaju će se zvati Vita.Al ak bude dečko...Bože pomozi,nemamo više inspiracije user posted image

Pošto je striek doktor prije tjedan dana reko da Vita ima pimpačauser posted image -konačno smo se svi dogovorili jednoglasno-bit će Lukas user posted image


bravo za Lukasauser posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Najljepša imena za djecu
16.2.2010 15:11:49   
mare_z
ja sam se odlučila za tradicionalnu varijantu davanje imena po bakama, djedovima itd. srećom, imam uglavnom lijepa imena u familiji :) i srećom 2. moj dragi se apsolutno slaže :)

ako bude curica (a imamo neki feeling da bude :) ) zvat će se Anja, po mojoj prerano preminuloj mami user posted image iz poštovanja, a i kako nikada neće upoznati baku, red je da ima neku povezanost...

ako ipak bude mali frajer :) bit će Frane, po mom djedu kojeg ja nikad nisam imala prilike upoznati...nazvala bih ga Dominik, po mom tati, ali već mi je buraz Dominik, a i red je da did Frane dobije svog "second-a" :)


_____________________________

sretna, sretna, sretna, PRESRETNA!!! :))))

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Najljepša imena za djecu
16.2.2010 21:35:27   
Ladina mama
Je, Mare, lako tebi bit tradicionalna kad se radi o tako lijepim imanima! =) A što da su u pitanju Božo i Štefa??? Ha???

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu mare_z)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 13:27:32   
mare_z
hahahaha imaš pravo user posted image
moj stari je također uveo sličan sistem pa sam ja nazvana Marija (baka po mami) -Jelena (tatina najstarija sestra). Moj brat, zapravo polubrat iz tatinog drugog braka je skoro naje... jer da je bilo po tatinom zvao bi se Frane - Ljubomir (deda po mami) user posted image
srećom je tatina žena bila dovoljno prisebna nakon poroda pa je u zadnji čas promijenila da bude Dominik, ako već mora bit po nekom da je bar lijepo ime, po našem tati user posted image


_____________________________

sretna, sretna, sretna, PRESRETNA!!! :))))

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 13:33:47   
Bebys
joj cure to je teska tema nekome je nesta lijepo...hajd ime nije NIKOGA NAGRDILO...vec mnogo drugih stvari

(Odgovor članu mare_z)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 13:46:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ladina mama

Je, Mare, lako tebi bit tradicionalna kad se radi o tako lijepim imanima! =) A što da su u pitanju Božo i Štefa??? Ha???


Štefek, Zvonček, Ankica, Marica, Slava, Ivek, Joža, Luba, Tomaš, Imbra, Janica, Tereza...
je, i tecu Klaru sem pozabila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šala...
ja inače NISAM od tradicije i ne dajem imena djeci po članovima obitelji, bez obzira na ova koja sam nabrojala (šira obitelj)
u svakoj trudnoći, negdje polovicom... dođe mi u glavu ime. I vrti se, vrti, vrti...
pa ga predložim mužu i uglavnom je do sad prolazilo... Jedino je Katarina bila njegova želja... a ja sam ju odobrila tek kad mi je "sjelo".

a glede "tece Klare" - Klara mi je sad želja za curicu, ako je još bude... - bez obzira na tecu. A kad budem trudna... onda ću vidjeti hoće li zbilja tako biti...
i ako budem trudna,user posted image i to me baš zanima user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ladina mama)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 13:55:02   
ninolina
i ako budem trudna,user posted image i to me baš zanima user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image samo ako si ti to želišuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 13:57:13   
Thea
IZVORNA PORUKA: Mariachi


Štefek, Zvonček, Ankica, Marica, Slava, Ivek, Joža, Luba, Tomaš, Imbra, Janica, Tereza...
je, i tecu Klaru sem pozabila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šala...
ja inače NISAM od tradicije i ne dajem imena djeci po članovima obitelji, bez obzira na ova koja sam nabrojala (šira obitelj)
u svakoj trudnoći, negdje polovicom... dođe mi u glavu ime. I vrti se, vrti, vrti...
pa ga predložim mužu i uglavnom je do sad prolazilo... Jedino je Katarina bila njegova želja... a ja sam ju odobrila tek kad mi je "sjelo".

a glede "tece Klare" - Klara mi je sad želja za curicu, ako je još bude... - bez obzira na tecu. A kad budem trudna... onda ću vidjeti hoće li zbilja tako biti...
i ako budem trudna,user posted image i to me baš zanima user posted image  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bogmeć i kod mene ima raznih:Jelica,Barka,Stjepan,Nada,Jana,Ružica,Barica.. Ali ima i malo novijih pa sam ja dobila ime po pradjedu kojem je ime bilo Teo,a ako ću imati slučajno još kćer(nikad se ne zna) nazvat ću ju Sonja jer je tako moja baka htjela da joj se zove kći ali je jadna ostala na dva dečka....
Netko voli stara imena ,netko nova,strana....Svatko ima svoj ukus i ono što je nekome lijepo nekome se ne dopada..Pa sjetite se samo one teme i rasprave oko imena Neo... user posted image user posted image user posted image



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 14:05:38   
maja
ma ja opet imam ženska imena, Lara još od prvi puta i novo Iris, a za dečke ću raditi anketuuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 14:06:52   
ninolina
ma ja opet imam ženska imena, Lara još od prvi puta i novo Iris, a za dečke ću raditi anketuuser posted image

he he ko i ja meni je Vito baš onakuser posted image user posted image slatko


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 14:09:09   
maja
ja ću dati ovo Neo pa da mi se smijete user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 14:11:25   
Thea
IZVORNA PORUKA: maja

ja ću dati ovo Neo pa da mi se smijete user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Najljepša imena za djecu
17.2.2010 14:11:59   
maja
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: maja

ja ću dati ovo Neo pa da mi se smijete user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Noa i Neo, imaš da jezik lomišuser posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Najljepša imena za djecu
22.2.2010 22:03:27   
valentinazd
ja više volim standardna hrvatska imena, tako da mi se cura zove katarina, a ova beba će biti gabrijela ili josip

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Najljepša imena za djecu
22.2.2010 22:11:28   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: lidac0605


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ja se duboko nadam-do konačne potvrde-da će bit curica i u tom sluaju će se zvati Vita.Al ak bude dečko...Bože pomozi,nemamo više inspiracije user posted image

Pošto je striek doktor prije tjedan dana reko da Vita ima pimpačauser posted image -konačno smo se svi dogovorili jednoglasno-bit će Lukas user posted image


bravo za Lukasauser posted image user posted image


joj Lukas hocu i ja Lukasa user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Najljepša imena za djecu
22.2.2010 22:19:40   
doktorica
Kod nas isto standardna hrvatska imena premda se nikom nije svidjelo ime za našeg bebača on je opet dobio takvo ime.Inače zove se Duje ama baš po nikome, jednostavno nam se sviđalo, a i to nije neznam kako često ime u Slavoniji.

_____________________________

Mamina maza najzločestije, ali najslađe biće na svijetu!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Najljepša imena za djecu
3.3.2010 11:58:24   
patka
Mi smo se odluculi Tanja za user posted image , a Borna za user posted image  user posted image

(Odgovor članu doktorica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Najljepša imena za djecu
5.3.2010 9:33:05   
anja979
u mene je user posted image Jana, a jos malo pa user posted image Petar. mm nema prava biranja, jer sam ja ta koja 9 mj se deformira, a on poslije 10-ak min jos uzivao, pa da mi poremeti planove, ma mo's misliti user posted image

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Najljepša imena za djecu
5.3.2010 9:38:52   
MILLA
IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: curice

IZVORNA PORUKA: lidac0605


IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ja se duboko nadam-do konačne potvrde-da će bit curica i u tom sluaju će se zvati Vita.Al ak bude dečko...Bože pomozi,nemamo više inspiracije user posted image

Pošto je striek doktor prije tjedan dana reko da Vita ima pimpačauser posted image -konačno smo se svi dogovorili jednoglasno-bit će Lukas user posted image


bravo za Lukasauser posted image user posted image


joj Lukas hocu i ja Lukasa user posted image


slažem se...Lukas je prdivno ime...LEMA ima Lukasa

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Najljepša imena za djecu
5.3.2010 15:40:25   
Točkica28
Aria ako bude pišulja i Adriano za pipmaća :)

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Najljepša imena za djecu
13.3.2010 19:43:46   
juraj
Evo i jedan ponosni tata da se javi :)

Posto smo supruga i ja hrvati, gledamo se drzati "svojega" tako da smo sinu dali ime Juraj.
Za buducnost, supruga i ja, smo sveli izbor na:

user posted image - Jakov
user posted image - Lucija, Katarina

Nekakosmo se oduprli valu kratkih i nehrvatskih imena, a posebno valu duplih imena.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Najljepša imena za djecu
14.3.2010 10:51:14   
valentinazd
IZVORNA PORUKA: juraj

Evo i jedan ponosni tata da se javi :)

Posto smo supruga i ja hrvati, gledamo se drzati "svojega" tako da smo sinu dali ime Juraj.
Za buducnost, supruga i ja, smo sveli izbor na:

user posted image - Jakov
user posted image - Lucija, Katarina

Nekakosmo se oduprli valu kratkih i nehrvatskih imena, a posebno valu duplih imena.


bravo, bravo, ja se u potpunosti slažem s vama... danas kao da se većina srami hrvatskih imena...

(Odgovor članu juraj)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Najljepša imena za djecu
14.3.2010 11:12:04   
ninolina
Evo i jedan ponosni tata da se javi :)

Posto smo supruga i ja hrvati, gledamo se drzati "svojega" tako da smo sinu dali ime Juraj.
Za buducnost, supruga i ja, smo sveli izbor na:

user posted image - Jakov
user posted image - Lucija, Katarina

Nekakosmo se oduprli valu kratkih i nehrvatskih imena, a posebno valu duplih imena.

dobrodošao k nama user posted image
lijepa su imena koje ste odabraliuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu valentinazd)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Najljepša imena za djecu
14.3.2010 11:16:15   
danery
ja sam zapela za damjan, a mm za elena...

tako da je dogovor pao user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Najljepša imena za djecu
15.3.2010 22:24:11   
mama3puta
user posted image nemamo jos nista konkretno a user posted image Samuel jer imamo vec Emanuel i Benjamin volimo stara biblijska imena!!user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Bočice
L.P.

Koje bočice i dudice koristite?

Avent (46%)

Nuk (38%)

Baby Nova (4%)

Born free (3%)

Dr.Browns (3%)

nešto drugo(što) (6%)


Broj svih glasova: 130

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!