|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Školska torba na kotače
20.4.2009 22:03:00   
anne
Vidjela sam prvašiće kako imaju torbu na kotače.
Ajde malo im je lakše, ali ni to nije dobro za tako malu djecu pa ni veću.user posted image
Kad će nešto smisliti na tom planu?!?!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Školska torba na kotače
20.4.2009 22:07:49   
novamama
a i ti pitaš gluposti, pa nisu bitna dječja leđa i kičma, nego tko kome koji rođak naprdi koju knjižurinu prepunu grešaka...pa neka mali tegli...

jooj, strah me kakva ću bit na roditeljskim sastancimauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Školska torba na kotače
20.4.2009 22:11:59   
curice
torba moje Anđele je jako teška i meni,a da ne govorim njoj.user posted image
Tri knjge i bilježnica iz matematike,dvije knjige i bilježnica iz hrvatskog,oprema i tenisice za tjelesni.......,a kičme kod djece sve iskrivljenijeuser posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Školska torba na kotače
20.4.2009 22:17:15   
novamama
ma može ih svih skupa biti sramuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Školska torba na kotače
21.4.2009 8:59:49   
tikica_69
Meni ta torba zgleda kao ona za na plac.....grozno jednom rijecju user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Školska torba na kotače
21.4.2009 9:05:14   
ZVRK
zbog teške torbe su curicu koju sam u puli čuvala morali voziti roditelji ili netko drugi jer nije mogla da nosi torbu(a nije imala kotačiće).
imala je jedva 20kguser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Školska torba na kotače
21.4.2009 9:19:04   
troubled
najteža situacija je s djecom koja su u boravku...oni ponedjeljkom nose sve u školu odjednom i petkom vraćaju...tada su te torbe zbilja užasno teške...
kad god mogu odem po paulu u petak i nosim torbu umjesto nje...ispočetka sam išla i ponedjeljkom ujutro, ali mi je s magdom sad to prerano...

lani i preklani, kad nije bila u boravku torba je bila podnošljiva...dogodio bi se neki dan da je teža, ali ništa previše...

tu mogu jako pomoći i učiteljice...dio knjiga se ostavi u školi, torba se maksimalno rastereti...
ukoliko se ne sjete one same, možete im predložiti i vi, kao roditelji, takvu mogućnost user posted image

a što se torbe tiče, uvijek sam za kvalitetnu anatomsku torbu, koja (makar i teža) ravnomjerno raspoređuje teret na leđima nego za ove na kotačiće...u svakoj školi ima i stepenica...a opterećenje na kralježnicu je mnogostruko veće ako se torba poteže, pa odigne, pa malo nosi, pa sve ispočetka nekoliko puta...i najčešće kad se prenosi preko dvije-tri stepenice (tko bi je za to stavio na leđa) opterećenje je preveliko i nepravilno raspoređeno...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!