|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KLUB +32
15.4.2009 17:53:22   
Viky
jipi...ja mislim da je to normalno,bar je tako bilo kod mene.Ali,najbolje je da odeš kod dr,bit ćeš mirnija.Javi kako je bilo kod dr,drž se

< Poruku je uredio Viky -- 15.4.2009 17:54:04 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:16:34   
jipi
bila kod doktorice,kaže da je sve ok,da je taj pritisak normalan.Rekla mi je da malo više odmaram i stavila me na dijetu,glukoza se uredno pokaziva u urinu mada je u krvi nema.DIJETAuser posted image user posted image user posted image
E i user posted image  jeuser posted image

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:18:38   
ket
čestitam na user posted image user posted image ......drago mi je da je sve u redu.......

(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:18:40   
pepeljuga
pusa za user posted image , a dijeta,ma izdrazaces ti to.....sve za njihuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:27:35   
Viky
Čestitam,jipi...hura za user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:42:30   
Anoniman
Jipi, čestitam!

A, kaj onda da se i ja uguram? Ove godine punim 33.
Rodila prvu s 27, drugu s 30, treću s 31.
Jel spadam ja među vas?user posted image
Ak ne bum ničem drugom koristila, bum popevala!

user posted image

< Poruku je uredio Mariachi -- 15.4.2009 23:43:20 >

(Odgovor članu Viky)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:44:26   
pepeljuga
racuna ti se treca,to je skoro 32....hahahahauser posted image user posted image user posted image
i ja prvog rodila sa 29,drugog s 30 pa su me primile u klubuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:45:42   
Anoniman
hehehe, ok onda, tu sam!

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:45:42   
Viky
Naravno da spadaš Mariachi...iako bi mogla popevati...neku prigorsku,npr

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:47:55   
Anoniman
Je user posted image  tipa... "po Prigorju, po Prigorju rojžice cveteju..."user posted image

fala, fala...user posted image

(Odgovor članu Viky)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:50:26   
Viky
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeeeeee hočemo još,hočemo još

< Poruku je uredio Viky -- 15.4.2009 23:51:03 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:50:56   
mamulinčica
Primate li mene? Ja sam treće rodila sa 32,doduše falilo mi je mjesec dana do 32!user posted image Ma ja sam naredala troje u 5 godina,počevši od 27!user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: KLUB +32
15.4.2009 23:57:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamulinčica

Primate li mene? Ja sam treće rodila sa 32,doduše falilo mi je mjesec dana do 32!user posted image Ma ja sam naredala troje u 5 godina,počevši od 27!user posted image


a ja troje u 4 godine i 4 mjeseca user posted image user posted image user posted image
dobrodošlauser posted image

(Odgovor članu mamulinčica)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: KLUB +32
16.4.2009 0:00:36   
Viky
mamulinčica,dobrodošla u klub...
mariachi,kaj je...nema bisa?

< Poruku je uredio Viky -- 16.4.2009 0:01:02 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: KLUB +32
16.4.2009 9:45:50   
novamama
plus trizduje:

indy - ? - manje od 32user posted image
marta j - -10 = 22user posted image
novamama - prvo dijete rodila sa 32 g
pikachu - 32
pepeljuga - skoro 32user posted image
viky - prvo dijete rodila sa 31user posted image
lady3 - 29 i 32user posted image user posted image
martina ks - minus 6user posted image  po godinama, plus 18 po kondicijiuser posted image
zvonki - još nema 32, ali se tako osjeća, po križima (ma kako vi to shvatileuser posted image user posted image )
cvrčak - +32user posted image
jipi - vesela trudnica u 32oj godiniuser posted image
žaba - prvo (user posted image ) dijete rodila sa 35user posted image
Aida 34 - taman je čekala ovaj klub da bi se javila, bravo Aidauser posted image  - 34 godine; trudnicauser posted image
FJ - wannabe 32user posted image , moralna, a po potrebi i medicinska podrška za stare koke
plavka - 33 godine, trudnica, još 9-10 tjedana do rođenja bebeuser posted image
anaxx - prvo dijete sa 32, aktivno radi na drugom djetetuuser posted image
koka - prvo dijete sa 28 godina, drugo sa 32user posted image , a nada se i još jednom mišiću malomuser posted image
sina - trudilica čekalica od 31 godinu, 32. godina je sretna pa navijamo za njuuser posted image user posted image user posted image ...i vježbaj križauser posted image
bubac 1 - nam ima 33 godine i još mjesec ipo dok ne ugleda svoju bebuuser posted image , bravo bubac 1user posted image
kokica - prvo dijete sa 29, sada 33 i trudnicauser posted image user posted image user posted image , 26.tjedanuser posted image
apika - prva beba sa 33user posted image , nadamo se još iliuser posted image ?

iva piva - moralna vertikala klubauser posted image
mariachi - 27, 30, 31 i 33user posted image user posted image , e to je mamauser posted image , a i lijepo pjevauser posted image

mamulinčica - wannabe +32user posted image , svo troje je rodila do 32. godine, ali treba sad sve to izdržat do školeuser posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo curke, upisujte se same kako dolazite, više vas je teško pratitiuser posted image user posted image user posted image

sve ste dobrodošleuser posted image



nego, nitko nije rekao kako križobolju rješava, sve se samo žaliteuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: KLUB +32
16.4.2009 9:48:00   
novamama
IZVORNA PORUKA: jipi

bila kod doktorice,kaže da je sve ok,da je taj pritisak normalan.Rekla mi je da malo više odmaram i stavila me na dijetu,glukoza se uredno pokaziva u urinu mada je u krvi nema.DIJETAuser posted image user posted image user posted image
E i user posted image  jeuser posted image



jipi, sam ti lijepo rekla da brokulu papašuser posted image

e, i pozdrav malenom dječaku koji se odlučio pokazatiuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: KLUB +32
16.4.2009 17:50:28   
Viky
IZVORNA PORUKA: novamama



nego, nitko nije rekao kako križobolju rješava, sve se samo žaliteuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ja,stara koka morala na terapiju...drugač nije moglo


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:18:36   
novamama
evo da vas pitam nešto....muči li vas imalo to što ćete na roditeljske sastanke ići kao starije mame?

mene malo da, jako sam voljela što je moja mama bila mlada i lijepa kada mi je dolazila u školu...mm je imao traume, njegova mama je imala 40 kada ga je rodila pa su mu znali reći (čak i nastavnici) da jel mu ono baka i dida dolaze na roditeljskiuser posted image

s druge stranem to mi je poriv da uvijek držim do sebe i pazim na sebe, ma koliko godina imala...
što vi mislite?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:23:29   
pikachu
IZVORNA PORUKA: jipi

bila kod doktorice,kaže da je sve ok,da je taj pritisak normalan.Rekla mi je da malo više odmaram i stavila me na dijetu,glukoza se uredno pokaziva u urinu mada je u krvi nema.DIJETAuser posted image user posted image user posted image
E i user posted image  jeuser posted image




Jeeee, čestitke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu jipi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:25:26   
pikachu
Ja se trenutno ne bediram s tim, novamama... Ali ne kažem da se to neće prominiti... I ja sam isto volila što mi je mama prava mačka kada dolazi na informacije, ali s druge strane i ja ful pazim da sam uvijek na mjestu... Vidit ćemo...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:28:50   
dominik
IZVORNA PORUKA: novamama

evo da vas pitam nešto....muči li vas imalo to što ćete na roditeljske sastanke ići kao starije mame?

mene malo da, jako sam voljela što je moja mama bila mlada i lijepa kada mi je dolazila u školu...mm je imao traume, njegova mama je imala 40 kada ga je rodila pa su mu znali reći (čak i nastavnici) da jel mu ono baka i dida dolaze na roditeljskiuser posted image

s druge stranem to mi je poriv da uvijek držim do sebe i pazim na sebe, ma koliko godina imala...
što vi mislite?


moju necakinju pitaju jel joj to sestra bilauser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:29:41   
pikachu
Cure, pomagajte... Koja zna di da idem raditi urin i urinokulturu? Koji DZ radi oboje? Dosad nisam radila urinokulturu(?) pa ne znam di da idem s ovim uputnicama jer moj DZ na Trešnjevci ne radi UK... E, i još me urologica šalje na krvne pretrage koagulacije u krvi jer mi stalno u mokraći ima povišeno eritrocita(?)... Po mogućnosti da i to rade, imam uputnice za sve to, ali moja socijalne ginekologica na Jarunu nije znala di da odem to raditi (?)... Za poludit više...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:34:05   
Puli
eto i mene malo kasnimuser posted image

sporost i senilnost u 30-tima me stižeuser posted image


sa 32 postala mamauser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:37:33   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: pikachu

Cure, pomagajte... Koja zna di da idem raditi urin i urinokulturu? Koji DZ radi oboje? Dosad nisam radila urinokulturu(?) pa ne znam di da idem s ovim uputnicama jer moj DZ na Trešnjevci ne radi UK... E, i još me urologica šalje na krvne pretrage koagulacije u krvi jer mi stalno u mokraći ima povišeno eritrocita(?)... Po mogućnosti da i to rade, imam uputnice za sve to, ali moja socijalne ginekologica na Jarunu nije znala di da odem to raditi (?)... Za poludit više...user posted image


pikachu, pitaj u svom DZ... u mom npr imaju dane kada primaju urinokulturu, platiš cca 5 kn i oni to šalju u zavod


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: KLUB +32
16.4.2009 20:37:42   
bubac 1
ja znam da kod mene u domu zdravlja na prilaz baruna filipovića rade i urin i urinokulturu jedino što je za urin i krv na katu a urinokultura u prizemlju mikrobiološki laboratorij. 

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!