|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 16:35:17   
tiha
ja idem londrat s curama pa se pisemo naveceruser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 16:53:16   
Ruža
Hajde Tiha, malo u šetnjicu...user posted image  Lijepo se provedite!user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:08:20   
koka
Ejla bok user posted image . Kako ide danas, uspjela sam se domoći kauča i kompića i rekla mojima da me ne dižuuser posted image . Ja sam vam danas bila na tečaju, čak sam dobila popust( cijeli tečaj košta 350kn a meni pošto sam drugi put kod njih 150kn). Bilo je simpa jer sam jedina sa drugom trudnočom ostale su sve prvorotkinje.Idem se bacit na čitanje, da vidimo šta se danas dešavalo. Vidim da nam je Mirnica otvorila i neku zanimljivu temu. Ružo buser posted image k!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:14:02   
Ruža
Bok Koka!user posted image  Pošto kod nas tečaja nema,user posted image samo platiš što će MM biti s tobom, a ti si već drugi put tamo lijepo te molim da mi proslijediš sve korisne informacije...user posted image
Šta radite tamo?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:22:40   
koka
Šta god te zanima pitaš i oni ti odgovore. Vidiš da nisi sam, da se skoro sve trudnice boje tog poroda-nepotrebno- to je prirodno i ako se ti zamaraš i razbijaš glavu nekim xy stvarima, ne možeš se koncentrirati na sam porod. A i lijep je družiti se s tim curamauser posted image . Najbolje od svega su te vježbe disanja, koje su meni jako pomogle. ZVRK je rekla da ona nije bila na nikakvom tečaju pa opet je rodila. OK tamo ti babice isto kažu kako treba, al meni je to prisustvo na tom tečaju pomogao, a da ne kažem da je  MM mogao prisustvovati pri poroduuser posted image user posted image user posted image , a bili smo oba dvoje protiv toga.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:37:11   
Elena
zdr.cure,kako ste mi danas.Martina evo gleda nodi pa ja da vam malo pi9sem.Ruzo hvala na receptu ovih dana uradicu to.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:38:27   
Ruža
Izgleda super. Uvijek je korisno pokupiti informacije. Sad bi i ja išla, kod nas su jedno vrijeme organizirali pa su ukinuli zbog malog interesa?user posted image  Ali znam jednog mladog ginića pa bi ga mogla priupitati da opet nešto organiziraju, a pitati ću i svog.
Kako si mi ti danas?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:40:23   
Ruža
Elena bok!user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:44:23   
Elena
Ja sam danas onako tamo vamo ni ja ne znam kudauser posted image user posted image user posted image ma nisu mi sve ovce na brojuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:48:40   
Ruža
Takav je dan valjda...user posted image  Meni je o.k. za jedan ponedjeljak...user posted image  Odo nadomestirati wc pa se vraćam da dovršim kavicu...user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:52:16   
Elena
ja evo varim tjestenine cekam da mi dodze mm s posla i tako,jao kako sam danasuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 18:58:38   
koka
Ja sam cijelo jutro u điru. Išli ja i MM na pizzu, nije mi se dalo kuhat a godišnjica upoznavanja nam je. Pa da ju barem malo izfeštiramouser posted image user posted image user posted image . A jedva čekam sutrašnji dan jer idem kod ginekologa. Lagano sam na iglama. Neka bude šta bude, samo da je s user posted image sva OK.

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:00:36   
Puli
bok ekipa
evo mi stigli iz skitnje
curka papa pa ce u krpe
a nama ce oko osam doći gosti tako da se neću moći s vama družitiuser posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 588
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 19:04:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:12:31   
koka
Uzbuđena itekako!!!!Ušla u 34 da, moja curička svaki dan sve nemirnija(kao mama). Danas mi je dan bio turbo i čak me par pita nešto stislo da sam se malo i usruser posted image od straha. Palo mi na pamet pa nije valjda več počelo.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:14:01   
Ruža
Koka sretna ti godišnjica!user posted image user posted image user posted image user posted image  Danas smijete malo romantizirati...user posted image  Javi nam sutra kako je bilo kod ginića...
Puli i Cvjetiću bokić !
Elena finu večericu skuhaj MM_u pa ćete i vi možda romantizirati...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:15:24   
Ruža
Koka onda ništa od romantike! Da nebi bilo user posted image , uranio...user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 592
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 19:20:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:21:39   
koka
E Ružo, nema danas romantike stvarnouser posted image , mislim možemo mi, ne treba da se ništa desi. Bitna je igrica i malo mašte iuser posted image user posted image user posted image . Al ipak mi nebi bilo svejedno da nebi ubrzala proces..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:21:55   
Puli
iskoristit ću ovo vrijeme dok čekamo goste da se podružim s vama

user posted image koka sretna ti godišnjicauser posted image


idem otvoriti novu temu,zvat će se user posted image svrbi me nos netko me ljuti user posted image dobila ideju danas u šetnji

< Poruku je uredio Puli -- 12.5.2008 19:22:06 >

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 19:39:38   
koka
Hvala vam cure mojeuser posted image . Evo upravo me MM poslužio tortom.user posted image mojeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 21:05:26   
mirna
koka sretna godišnjica! mi slavimo 17.5. 8 godina od kad smo prohodali...svibanj je stvarno mjesec ljubavi. koliko sam ih ja preplakala da sam napokon g. 2000 upoznala MM...user posted image

gdje ste sve? Zar se moram sama napiti večeras?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 21:09:30   
Ruža
Zašto user posted image  Mirna? A svibanj je zaista najljepši mjesec za ljubav...user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 21:11:20   
mirna
jer sam bila skoro do 25 sama, pa sam mislila da sam puno propustila...user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Naša mala birtija
12.5.2008 21:18:50   
Ruža
I što sad kažeš na to?

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!