|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   A alokohol kod djece
30.3.2009 21:48:23   
božica
U pijenju alkohola hrvatski su adolescenti nešto iznad europskog prosjeka – njih 84 posto izjasnilo se da je u posljednjih 12 mjeseci barem jednom pilo alkohol (europski prosjek 82 posto), a 43 posto ih je u tom razdoblju barem jednom bilo pijano (europski prosjek 39 posto). Ekscesivno je pilo u posljednjih 30 dana 50 posto mladih u Hrvatskoj i 43 posto u prosjeku ostalih zemalja.

Dječaci općenito više konzumiraju alkohol od djevojčica, a najčešće piju pivo. Među djevojčicama su popularnija žestoka pića, sama ili u kombinacijama.

da da alkohol počeinje jako rano uh uh kak mi nije svjejdno sada dok imama djecu
a kada sam i sama u srednjoj cugala nisam mislila na ništauser posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: A alokohol kod djece
30.3.2009 21:49:31   
tikica_69
E tu smo jos ok...to jos nije aktualno, hvala bogu. Inace, mene je moj tata prvi put napio i to sa 15 let user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: A alokohol kod djece
30.3.2009 23:09:03   
Ruža
Ja kažem dobro je dok samo piju. I mi smo pili, više me brinu neke druge stvari.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: A alkohol kod djece
31.3.2009 1:31:48   
tikica_69
Ovo? user posted image  user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 31.3.2009 1:33:23 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!