|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:56:57   
FIONA
MA KAJ SMIJEM...JER AKO SE OVO NASTAVI JA SE BRIŠEM SA FORUMA...IPAK SE SMATRAM MALO ZRELIJOM OD OVAKVIH TEMA!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:57:50   
Lady3

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

da znam i što sad sa time , pa mi smo jako dobri prijatelji od samog poćetka kada sam ga upoznala .Što misliš zašto sam ga molila da janu bude kum .



Pa što kvragu nisi odmah i rekla..što nisi rekla :cure oženjen je ali ga volim..dale bi ti savjet,podršku..a ti šta radiš:muljaš nas i ostale cure na forumima,spominješ kao svoju frendicu ,uplečeš nas sve iako to ne želimo..Šta ti misliš da sve smo zdrave.lijepe,sretne..moj je život bio pakao ali nisam se na račun toga ovdje provlačila da dobijem samilost.Borim se sa svojim demonima i ja upravljam s svojim životom..Ako imam problema pokušati ću ih riješiti sama,ako nemogu potražiti ću pomoć.I nije me sram to priznati..I imam i ja zdrastvenih problema i cijeli život sam za to zakinuta jer su me doktori zaribali..Ali dižem visoko glavu i prkosim svima,osobno ne želim da me se žali..Molim te,potraži pomoć za tvoje dobro i tvog sinčića.. 

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:59:47   
mamavlatkica
ivanna kada sam se sa tobom posljednji puta čula stekal sam o tebijako divan dojam , što se nije niti promijenilo . Ali zašto stte me sve osim tikice napale kada sma spomenula janovog kuma .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:00:21   
lueman
user posted image user posted image user posted image ne znam sve al ovo je ok

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:01:51   
ivanaa
vlatkica-zato sto nam lazes!!kad nekog lazes taj misli da mu nisi prijatelj..zasto nisi rekla istinu..moja najbolja frendica je ljubavnica pa ju volim al mi nije lagala

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:03:15   
mlada mama
zasto ne kazes istinu pitala sam te koja ti je to cura napisala da nisi lijepa pa mi nisi odgovorila, ja sam dugo tu i ni jedna mi se ne cini takva osoba

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:04:51   
mamavlatkica
draga lady 3 ja ne trežim samilost , ne to ni naj malje , i da i ja se borim sa svojimživotom , jer sam teško bolesna i još k tome samohrana majka . Što se tiće janovog kuma tu sam pogriejšila da sma ga spominjala ali to je samo zato što sam presretna da sam ga upoznala i što i je jako blizak i velika mi je podrška. Uz melenog i mene je uvijek i u svemu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:06:01   
ninolina
draga moraš shvatiti da ti nitko ovdje ne želi zlo, dapače dajemo ti podršku da se digneš i trgneš al i se stalno vračaš na staro. Ti moraš sagledati situaciju s kumom pa onda reagirati a ne ovako. Jer gle život je težak, pun ljubavi i mržnje ali borimo se za bolje. Zato ili se okani tog kuma jer te psihički uništava ili ga uhvati i ne puštaj. Ovako nama, nekim mamama, meni osobno jako su teška ta tvoja pitanja, riječi... Trgni se ženo ovdje smo da se družimo, razmjenjujemo iskustva svoje djece, obitelji... Ja ti želim sreću da nađeš svoj mir uz svog sina a muškaraca je bilo i uvijek bude samo moraš prošetati gradom s velikim osmjehom  na licu i vidjet će te

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:06:50   
ivanaa
i zasto opet-pise ti da si odsutna?pa kaj glumis stalno,pa daj zeno budi to kaj jesi takvu ce te ljudi voljet.daj se oslobodi tih lazi.tim lazima nas napadas a hoces da sm si dobra?nemres nekog nokautirat pa ga trazit rucak zeno

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:06:57   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

Željela bih se i dalje sa vama družiti ako mi dozvolite jer zaista mi je ali iskreno lijepo u vašem društvu . Puno vas mi je dalo podršku kada sam prolazila kroz razvod , i hvala vam na tome . samo zbog takvih žena koje su na ovom forumu željela bi i dalje ostati sa vama .


Svi smo ovdje iz razloga da nesto naucimo, podjelimo iskustva oko odgoja djece, odrzavanja trudnoce i svega sto forum nudi, ali samo jedna osoba, odnosno ti, trazi sazaljenje svojim izljavama.
Nalazis se na sto foruma i imas sto prici...

"meni se sviđa to da klinci imaju dva imena . Moj miško se trebao zvati dorijan renato , kako su oba imena preduga skratila sam na jan renato jedino mi je žao da mu nisma oba imena upisla u matici već samo jan , sad mi se ne da sve to mijenjati .
Ja sam jedina u obitelji koja ima jedno ime , brat mi je Tomislav Stjepan , seka Ana Marija , mlađe seke Dora Jane i Magdalema Ivona ."

u koju sestru od ovih spada zrinka??????

Molim te, povuci se sa foruma i ne pravi budalu od sebe.

Moderatori, oprostite ako sam bezobrazna, ali ako ova osoba ostane na forumu, mislim da ce on brzo ostati bez korisnika, jer sve mi mame i trudnice, kao i sve ostale korisnice dolazimo tu rasteretiti se, osvjeziti i zabaviti, ali to ne mozemo kad nam ovako jedna osoba pije zivce sa lazima i kojekakvim psiholoskim pricama koje stete samo njoj

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:08:26   
mamavlatkica
malda maam to da nisam lijepa i još dosta ružnih riejći dbila sam na sms od jedne cure koaj je na raji pod nazivom mamice.

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:08:49   
Lady3

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

draga lady 3 ja ne trežim samilost , ne to ni naj malje , i da i ja se borim sa svojimživotom , jer sam teško bolesna i još k tome samohrana majka . Što se tiće janovog kuma tu sam pogriejšila da sma ga spominjala ali to je samo zato što sam presretna da sam ga upoznala i što i je jako blizak i velika mi je podrška. Uz melenog i mene je uvijek i u svemu .
[



opet ti po starome..Reći ču samo ovo:MOLIM TE potraži pomoć i prestani prije svega lagati sebi a onda i nama ostalima..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:09:35   
mamavlatkica

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

malda mama to da nisam lijepa i još dosta ružnih riejći dbila sam na sms od jedne cure koaj je na raji pod nazivom mamice.


_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:10:26   
ivanaa
sad nema mamice tu-pa zato valjda

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:10:45   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

draga lady 3 ja ne trežim samilost , ne to ni naj malje , i da i ja se borim sa svojimživotom , jer sam teško bolesna i još k tome samohrana majka . Što se tiće janovog kuma tu sam pogriejšila da sma ga spominjala ali to je samo zato što sam presretna da sam ga upoznala i što i je jako blizak i velika mi je podrška. Uz melenog i mene je uvijek i u svemu .


trazios samilost sa svakodnevnim lazima...
molim te, lazes tu od prvog dana, na prvom druzenju u maksimiru odmah si pocela kukati kako ti je tesko, kako muza boli briga za tebe...

ok, dali smo ti podrsku, ali ne lazi...kad god prestanes biti zanimljiva, ti smislis neku laz da nas pridobijes..
misli na to svoje djete i potrazi psiholosku pomoc

ja te stavljam na blokirano, jer vise nemam zivaca za te gluposti

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:13:23   
Florijan Jakov
mamavlatkica, MOLIM TE proanaliziraj što radiš. Ako želiš i trebaš našu potporu, dobit ćeš je kao i svaki put do sada, ali ne na način na koji to pokušavaš. Laž, lažno predstavljanje, otvaranje imaginarnih tema i traženje sažaljenja nisu način, a neke od tih stvari su i zabranjene po pravilima korištenja foruma. Lijepo si napisala da tikica zna i kuži tvoju situaciju i da ti daje potporu - to je lijepo i ljudski. No, ako si uspjela s njom ostvariti normalni ljudski kontakt, probaj to i sa nama - ali samo je jedan način - ISKRENOST i OTVORENO SRCE. Mi te ne odbacujemo, ne ignoriramo niti izoliramo, sama to činiš zakopavajući se svojim pričama sve dublje i dublje. Nitko ne zna tko si i što zapravo - niti mora znati, ali nemoj sama sebi skakti u usta i na svakom koraku pobijati ono što si prethodno rekla. Još jednom te molim, ne produbljuj tenzije nekim svojim izjavama. Pitaj nas za savjet i potporu u onim segmentima gdje ti možemo pomoći, ali ne opterećuj nas stvarima koje su tvoja duboka privatnost i gdje ti mi ne možemo pomoći. Svaka od nas ima svoj životni put, teži ili lakši, i na ovaj forum dolazimo radi dobre atmosfere i ugodnog druženja, pa ako i sama želiš isto, tu smo.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:13:55   
ivanaa
ubit ce me svekrva al sreca mali mi jos spava pa imam ispriku

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:14:52   
mamavlatkica
ne kužim zašto piše odsutan , ja sma cijelo sam tu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:15:10   
ivanaa
i daj mislim ta laz da si u bolnici-cuj to je stvarno jako strasno

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:16:36   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

ne kužim zašto piše odsutan , ja sma cijelo sam tu .


pa mozda si u profili stisnula pokazi me odsutnim

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:17:45   
Lady3
to sa bolnicom je stvarno previše..i ti sad očekuješ da te volimo i žalimo..čak si napisala da si tiliti zrinka rekla da si tražila od doktora da ti skrati muke?!Ako to nije da si tražila sažaljenje onda neznam što je..Meni na pamet ne bi pala takva bizarna ideja..Poigravaš se s nama i ne kaješ se nimalo..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 15:18:15   
mlada mama
tj. nemoj me prikazati na popisu prisutnih

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 1447
   [Brisano sporočilo]
29.3.2009 15:18:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 1448
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 56 57 [58]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!