|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:20:09   
ejmama
Pa di si ti? Kako si ti i dječica?

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:21:32   
Lady3
bok ninolina,pa gdje si ti nestala..user posted image
javila sam ti se na fejs..Candy gusto,gusto..bit će svega..joj meni..user posted image
Ovo je kao neki triler s elementima horora i malo komedije..žalosno je sve ovo...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:21:49   
ivanaa
bok ninolinauser posted image nekako si mi hvalila ujutro

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 1378
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:22:36   
Candy
Mariachi,pa di si ti?Zovem te već neko vrijeme da si malo zapopevamo user posted image ...
Ninolina,bokić i tebi,zabrinule se cure gdje si?


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 1379
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:22:44   
ninolina
Ej evo me internet me zajeuser posted image dok nisu skužili na centračli da nam je pojačan napon na 4 nečega a do sad je bilo 2 pa se stalno rušilo. Uglavnom djeca dobro sve po starom kako tvoja curka i jel sada dečko na vidiku?

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 1380
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:22:49   
ivanaa
kako mislis bit ce svega?zasto to mislis?opet smo mi nesto krivo mislis?
IZVORNA PORUKA: Lady3

bok ninolina,pa gdje si ti nestala..user posted image
javila sam ti se na fejs..Candy gusto,gusto..bit će svega..joj meni..user posted image
Ovo je kao neki triler s elementima horora i malo komedije..žalosno je sve ovo...


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 1381
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:23:46   
ejmama
ne znam jošuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 1382
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:23:55   
mamavlatkica
cure vidim da niste satle , da predstavila sam se kao Zrinka a to mi i jest seka , i da bila sam zahvaljujući svim ovim da se tako izrazim sruser posted image koja su mi se u posljednje vrijeme izdogađala na hitnoj na rebru , dobila infuziju i sad sam na ampulama da mi drži moždani tlak na normali u protivnom mi slijedi teška operacija a možda nedaj bože i ono naj gore . Borim se za svoj život , niko me ne pita kako sam osim par ljudi . Ovaj forum mi je trebao biti mjesto gdje ću se osjećati lijepo i prihvaćenio . N eželim nikoga niti lagati niti magliti vam oći ali isto tako vas molim da pokušate prihvatiti da ima
malo drugačiji pogld na život . Puno je ružnih riejći bilo upućeno meni an ovom meni dragom forumu i što me uzrujalo i dovelo do toga da sam sad pod jakim ljekovima uza hipertenziju . Molit ću vas da ako to možete budete mi podrška , ako što sma vidjela da ipak ima tu među vama onih kojima jesam draga i to cijenim .
Molim vas nemojte me krivo shvatiti nisma željeal nikoga lagati niti išta lažem iako neki tako misle .
na ovom forumu kao što sma i napisala jedino Tikica zna sve i jedina mi je iskrena podrška u svemu , no nadam se da nije ona jedina da vas ima još tu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 1383
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:24:19   
Thea
Ninolina tebe nema a tu je veselo.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1384
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:25:29   
Thea
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

cure vidim da niste satle , da predstavila sam se kao Zrinka a to mi i jest seka , i da bila sam zahvaljujući svim ovim da se tako izrazim sruser posted image koja su mi se u posljednje vrijeme izdogađala na hitnoj na rebru , dobila infuziju i sad sam na ampulama da mi drži moždani tlak na normali u protivnom mi slijedi teška operacija a možda nedaj bože i ono naj gore . Borim se za svoj život , niko me ne pita kako sam osim par ljudi . Ovaj forum mi je trebao biti mjesto gdje ću se osjećati lijepo i prihvaćenio . N eželim nikoga niti lagati niti magliti vam oći ali isto tako vas molim da pokušate prihvatiti da ima
malo drugačiji pogld na život . Puno je ružnih riejći bilo upućeno meni an ovom meni dragom forumu i što me uzrujalo i dovelo do toga da sam sad pod jakim ljekovima uza hipertenziju . Molit ću vas da ako to možete budete mi podrška , ako što sma vidjela da ipak ima tu među vama onih kojima jesam draga i to cijenim .
Molim vas nemojte me krivo shvatiti nisma željeal nikoga lagati niti išta lažem iako neki tako misle .
na ovom forumu kao što sma i napisala jedino Tikica zna sve i jedina mi je iskrena podrška u svemu , no nadam se da nije ona jedina da vas ima još tu .


Vlatkice samo želimo da si iskrena a ne da nas lažeš



_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1385
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:25:44   
Wukovarka
bok svima....

kak ste mi?

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 1386
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:25:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Candy

Mariachi,pa di si ti?Zovem te već neko vrijeme da si malo zapopevamo user posted image ...



Candy, samo za tebe:

http://www.youtube.com/watch?v=D_AN5gzeZ-E

(Odgovor članu Candy)
  Neposredna veza do poruke: 1387
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:28:12   
ivanaa
ko to sad pise??vlatkica,zrinka,bara,mara,klara???izgubila sam se
IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

cure vidim da niste satle , da predstavila sam se kao Zrinka a to mi i jest seka , i da bila sam zahvaljujući svim ovim da se tako izrazim sruser posted image koja su mi se u posljednje vrijeme izdogađala na hitnoj na rebru , dobila infuziju i sad sam na ampulama da mi drži moždani tlak na normali u protivnom mi slijedi teška operacija a možda nedaj bože i ono naj gore . Borim se za svoj život , niko me ne pita kako sam osim par ljudi . Ovaj forum mi je trebao biti mjesto gdje ću se osjećati lijepo i prihvaćenio . N eželim nikoga niti lagati niti magliti vam oći ali isto tako vas molim da pokušate prihvatiti da ima
malo drugačiji pogld na život . Puno je ružnih riejći bilo upućeno meni an ovom meni dragom forumu i što me uzrujalo i dovelo do toga da sam sad pod jakim ljekovima uza hipertenziju . Molit ću vas da ako to možete budete mi podrška , ako što sma vidjela da ipak ima tu među vama onih kojima jesam draga i to cijenim .
Molim vas nemojte me krivo shvatiti nisma željeal nikoga lagati niti išta lažem iako neki tako misle .
na ovom forumu kao što sma i napisala jedino Tikica zna sve i jedina mi je iskrena podrška u svemu , no nadam se da nije ona jedina da vas ima još tu .


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1388
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:30:21   
Thea
Do tih kako ti kažeš ružnih  riječi je došlo samo jer si nam lagala....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1389
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:31:20   
mamavlatkica
Ja i jaesam iskrena ali izgleda da je vama samo uvriježeno da zgodne i uspiješne žene zaslužuju imati sreću , pozicijonirane ljud eoko sebe a ja koaj sam prosijećna i na žalost ne svojom voljom teško bolesna zaslužujem samo naj gore a kaad mi se dogodi nešto lijepo kao što iam trenutno onda mislirte da lažem. Zar ja ne zaslužujem barem malo sreće u svom ovako i ovako teškom životu .
Nije mi bila namjera stvarati zbrku i sve što se diogađalo oko mojih tema samio sam sa vama kao sa priajteljicama željela podijeliti djelić svoje sreće ali vidjela sam da ja nema pravo na to , samo zato što nisma ljepa i na žalosrt teško bolesna.

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 1390
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:31:53   
Lady3

IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica

cure vidim da niste satle , da predstavila sam se kao Zrinka a to mi i jest seka , i da bila sam zahvaljujući svim ovim da se tako izrazim sruser posted image koja su mi se u posljednje vrijeme izdogađala na hitnoj na rebru , dobila infuziju i sad sam na ampulama da mi drži moždani tlak na normali u protivnom mi slijedi teška operacija a možda nedaj bože i ono naj gore . Borim se za svoj život , niko me ne pita kako sam osim par ljudi . Ovaj forum mi je trebao biti mjesto gdje ću se osjećati lijepo i prihvaćenio . N eželim nikoga niti lagati niti magliti vam oći ali isto tako vas molim da pokušate prihvatiti da ima
malo drugačiji pogld na život . Puno je ružnih riejći bilo upućeno meni an ovom meni dragom forumu i što me uzrujalo i dovelo do toga da sam sad pod jakim ljekovima uza hipertenziju . Molit ću vas da ako to možete budete mi podrška , ako što sma vidjela da ipak ima tu među vama onih kojima jesam draga i to cijenim .
Molim vas nemojte me krivo shvatiti nisma željeal nikoga lagati niti išta lažem iako neki tako misle .
na ovom forumu kao što sma i napisala jedino Tikica zna sve i jedina mi je iskrena podrška u svemu , no nadam se da nije ona jedina da vas ima još tu .





Vlatkice samo želimo da si iskrena a ne da nas lažeš





rekla sam ti jednom,budi iskrena prema nama i nemoj nas više muljati..reci onako kako jeste bez uljepšavanja i pretjerivanja i nitko ništa te neće okriviti..osobno mrzim laž i dvoličnost..Ne želim zlo nikome pa ni tebi..shvati i ti nas,sve je ovo počelo jer nisi bila iskrena prema nama..Ako si bolesna .žao mi je,nadam se da češ ozdraviti..ali čemu ta tema da si u bolnici i sve to..odmah si trebala nam reći da ti je žao i da češ biti iskrena. i.ja ću ti prva pružiti ruku dobrodošlice..samo bez laži...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 1391
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:32:20   
ninolina
Ninolina tebe nema a tu je veselo.....

ja sam ti plava pa ne kužimuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1392
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:32:34   
Wukovarka
MV, ajd mi reci na kojem si odjelu da te dodjem posjetiti, ujutro sam na rebru, pa mi je usput

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1393
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:33:33   
mlada mama
joj molim te pa nitko ti se nikada nije rugao sto si bolesna ili "nisi lijepa" puno je cura na forumu koje se nikada nisu ni  vidjele pa se super slazu, svi imamo problema i nismo svi manekenke,pa se lijepo slazemo

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1394
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:33:34   
Florijan Jakov
lijepo sam se najela, i pomislih popit ću sok u miru uz RR, ali prisjelo mi sve, kao i posljednjih dana.... ovdje sam od prvih dana foruma i ovakve stvari se još nisu događale, ali valjda je to normalno kad forum postaje sve popularniji...ima nas svakakvih, od prvog dana boravka na forumu a i kasnije s početkom moderiranja sama sam sebi rekla "Sve što vidiš i pročitaš ovdje uzmi s debelom rezervom.", tom mišlju sam se i vodila dugo vremena, ali sada mi je dosta svega. 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 1395
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:33:45   
FIONA
joj curke moje ko god je je i kako god da se zvala ona je osoba koja treba pomoć stručnjaka a ne savjet iskrenih ljudi!!!
Mamavlatkica, lijepo te molim da za dobrobit svog sina za kojeg pričaš da ti je sve na svijetu napraviš taj korak i odeš kod psuhologa...prema ovome što pišeš svima je jasbno da imam problema malo večih od ovoga što navodiš!!!

Ovo je mjesto druženja, djeljenja savjeta, sklapanja poznanstva a  e socijalna ustanova...

molim moderatore ili koga več trebam da se ova osoba izbriše sa foruma jer njena pojava samo stvara tenzije koje su previše za nas mame!!!!!!!

hvala.


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 1396
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:34:24   
Thea
koje lijepe žene po čemu si ti zaključila da smo mi missice? Ja draga moja imam 97 kg  pijem po 5-6 tableta svaki dan pa po čemu sam ja miss......O čemu ti to...Svi mi imamo svoje probleme,bolesti,ali ne lažem ljude oko sebe...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 1397
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:35:45   
Candy
Mariachi,ne radi link,baš sam si tužna user posted image ...
Bumo potražile one dečke u bandu user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 1398
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:36:46   
ivanaa
i ja sam prosjecna!!ovo je sapunica!!mvlatkica i ja te molim odi psihologu

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 1399
   RE: CB "Proljetne cugerice"
29.3.2009 14:36:47   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Candy

Mariachi,pa di si ti?Zovem te već neko vrijeme da si malo zapopevamo user posted image ...



Candy, samo za tebe:

http://www.youtube.com/watch?v=D_AN5gzeZ-E



aaahhahahhaaa...luda si skroz...tak treba...ajmoooo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!