|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Marka dječjih kolica


Chicco
  16% (11)
Prenatal
  1% (1)
Peg Perego
  17% (12)
Graco
  17% (12)
Brevi
  7% (5)
Bertonne
  1% (1)
Neku drugu
  37% (25)


Ukupno glasova: 67


(Posljednji glas : 7.8.2013 10:15:25)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 9:27:03   
lendi
Ubrzo ću krenut u kupnju kolica ali u oko su mi upala peg perego skate i maclaren techno xlr ili maclaren xt... da li netko ima ovakva kolica i jeste li zadovoljne... mane, prednosti??? user posted image user posted image

(Odgovor članu klarah)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 9:58:27   
ninolina
Ja sam si jako htjela peg perego skate, ali kad samo zbrojili da trebam i sjedalicu uz to, cjena mi je bila visoka.
Ali što se tiče samih kolica prednost im je što imaš košaru u kompletu sa sjedečim djelom, (sigurno si ih pogledala i znaš na kaj mislim), lagana su, dizajn tkanina mi je ludilo, ali mala suuser posted image . Znači ako dobiš veću bebu kkoja će u ležečem položaju biti 4-5 m j, a kasnije joj je to malo trebat češ još jedna kolica jer ne može bebač sjediti . Malo mi je to bezveze, ali sama kvaliteta, dizajn,  user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lendi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 10:00:32   
ZVRK
neznam za ta kolica user posted image  
mi smo kupili chicco i zadovoljna sam sa njima.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:00:32   
lendi
u pravu si ninolina... stvarno kad zbrojiš da moraš i autosjedalicu i torbu ipak dođe previše a imaju i 15 kg!! Maclaren su 9 kg, stvarno su praktična i lagana pa su mi zasada ona broj 1. Tnx cure.user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:04:20   
ninolina
Ona su lijepa ali za taj novac nađeš jako dobra, lijepa i ne toliko skupa kolica. Naš odabir je na kraju pao na quinny buzz i zadovoljna sam

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lendi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:10:12   
lendi
Baš ću pogledat... sa prvom malenom sam imala inglesina 3 u 1, bila su mi super ali dala sam ih sestri za njenu malenu, još uvijek su u upotrebi ali su  malo uništena pa gledam nova. Svekrvica je skočila odma da će ona kupit, baš lijepo. Ipak se uvijek dobro dobrim vrati...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:12:43   
ninolina
A meni je ovo četvrta beba i četvrta kolica svako svoja. Ova su mi bila od početka zapela za oko. Eto iz iskustva super su nam. Još beba nije probala ali ovaj sjedeči dio je super mali ima 2,5 god i bez problema se fura.
A svekrva neka kupi ti samo reci kaj hočešuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lendi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:48:00   
lendi
ma svaka čast sveky... ali da žena ne kaže da sam je sad "oderala"user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:50:19   
lee
mi smo kupili Graco i super su kolica...imaju ih i naši prijatelji i svi kažu da su jako dobra...mogli smo kupiti i skuplja ali nema smisla...jedino sam za auto sjedalicu da se kupi skupa...a ostalo nema smisla po meni...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lendi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Marka dječjih kolica
19.4.2009 15:51:31   
ninolina
ma svaka čast sveky... ali da žena ne kaže da sam je sad "oderala"user posted image

ma neka pa kupuje svome.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Marka dječjih kolica
23.4.2009 13:15:44   
Krky
Imala TFK Twinner, ne da sam bila zadovoljna nego sam uživala! I kad mi više nisu trebala, skužim da se prednji kotač mogao skinut i da su se "rašlje" mogle namontirat na zadnji kotač bicikla, pa onda sliče na rikšu. Eh, što nisam probala! No bar sam probala rolat s njima, bili smo atrakcija za susjedstvo, a što smo brzi bili...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Marka dječjih kolica
23.4.2009 13:19:22   
Zvonki
Imam Graco kolica stara nekih 8 god. Dobili ih na poklon i zadovoljna sam jako. Nema veze kaj su plava pa mi stalno govore joj, kako lijep dečkić...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 37
   [Brisano sporočilo]
27.4.2009 8:39:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Marka dječjih kolica
4.5.2009 14:50:01   
mariola
Danas sam vidila žensku s kolicima Per Perego Uno i prelijepa su mi. A vidim i na internetu da su oko 5500 kn. Nije mi to puno ako su funkcionalna. Ima li ko iskustva? Mislim do desetog mjeseca se meni svidi ko zna šta, ali ova danas su me oduševila, još zelena boja.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 13:00:19   
mijana
hm...za ostalih 36% trebalo bi proširiti izbor...gdje su maxi cosi,mutsy,stokke....??

_____________________________

<3 MM 02.09.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 13:04:58   
adryosijek
ko da mora biti neka marka i tak to djeca brzo prerastu...ja nisam dala previse za kolica uzela u emezetti ..a sad da uzmem neka od 5000kn nisam pala sa marsa samo da drugi vide da ja imam marku meni je to malo smijesno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu mijana)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Obrisani korisnik]
12.5.2010 16:30:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 16:39:56   
Wukovarka
Uz peru user posted image (pierre cardin) sad sam uzela Graco Quattro Tour Duo i čini mi se savršena za djecu s malom razlikom.
Vjerujem da neču požaliti

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 16:45:07   
MaTana
ja imam chicco trio4me i super sam zadovoljna... Ne koristim ih više baš često, ali će biti odlična i za bebu br.2 kad se odlučimo na nju...

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 16:45:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Uz peru user posted image (pierre cardin) sad sam uzela Graco Quattro Tour Duo i čini mi se savršena za djecu s malom razlikom.
Vjerujem da neču požaliti



nećeš požaliti, ja imam ta kolica i super su mi služila za E. i K.!user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 16:57:27   
Bebys
ja ima neka druga....tocije...BRIO...svedska..i ne da su dobra nego su THE BEST OFF THE BEST..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 16:58:32   
Bebys
do 30 kg prevoze...a divna crvena..e nemam slike...super su...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 16:59:46   
lidac0605
I ja imam Gracova kolica u kojima će se sad vozit evo već četvrto-i još uvijek izgledaju super,nit su se boje izlizale nit kolica...
Možda kaj su moji svi bili buce pa se baš i nisu dugo u njima vozili jer ih nisam više mogla skopčat user posted image user posted image user posted image
Zato za svaku generaciju moram kupit nova kišobran kolica user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 18:22:57   
MiniMama
mi smo imali prvih 6 mjeseci NEKA kolica, pojma nemam koja firma, sve je bilo izlizano- dobili na poklon i bila su grozno teška i nezgrapna, a onda mi je puko film s tim tegljenjem i kupila sam si maclaren quest. prezadovoljna :)
lagana, praktična i super izgledaju user posted image i unatoč malim kotačima koji znaju zavarati s njima smo obišli maksimir i sljeme uzduž i poprijeko. jest da su preskupa, ne vrijede tolike novce jer su ipak polu-kišobran kolica, ali u naletu ludila sa starim kolicima, naprosto nisam mogla izdržati. za iduce ova idu u oglasnik i uzimam maclaren xlr.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Marka dječjih kolica
12.5.2010 18:31:50   
MiniMama
lažem, možda uzmem i gracova jer mi se sviđa šta se može nabaviti ona tacnica za jelo i imaju mi fora modele. a ako mi i iduca user posted image bude ovako proždrljiva, tacnica je korisna investicija. inače za maclaren, sama kolica i nisu toooliko skupa, ali kada sam nadobudno krenula u ducan po kišobran i eventualno zimsku navlaku ili torbu za kolica skoro me infarkt lupio kad sam vidjela cjene. zato cure koje misle možda kupovati maclaren, obavezno obratiti pozornost na dodatnu opremu da vas ne ispadne skuplja oprema od kolica.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!