|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Implantacijsko krvarenje?
10.1.2011 20:48:01   
tess22
nisam izdržala, a nisam vidjela ranije što ste mi napisale, al negativan je.....naručit ću se kod doktora sutra pa ću vidjet jer frendica je imala istu situaciju i zbog manje količine hormona joj je test bio negativan a ona trudna....bolje da mi doktor kaže jer njemu ću vjerovat više nego testu.....

(Odgovor članu zlata2)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Implantacijsko krvarenje?
19.2.2011 16:42:32   
bombica
cao svima
da li neko moze da mi kaze da li postoji znatna razlika izmedju implatacijskog krvarenja i recimo pada progesterona pred menzis?meni recimo nekada dan ranije pre menzisa krene nesto braonkasto i receno mi je da je to pad progesterona i da je normalno ...e sad koje je boje implatacijsko krvarenje u odnosu na pad progesterona?

(Odgovor članu tess22)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Implantacijsko krvarenje?
9.6.2012 14:15:32   
bebica77
E cure ovak ja trebala dobit 8.6 medjutim navecer se samo pojavilo nekaj svjetlo rozo jako malo, danas ujutro sam kap smedjeg cokoladnog. Ja ulozak normalno promjenim i opet rozo malcice na ulosku do sad... Kad idem piskit na papiru mi ostaje onak neka prljavo rozo crvrnkasta boja.. E sad dal je moguce da je inplatacijsko to... Inace menga kad dolazi dodje odmah jako smedje i drugi dan je ima puno i tamno crveno... Ovak nekaj jos nisam primjetila kod sebe....

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Implantacijsko krvarenje?
10.12.2013 19:27:15   
tajcy26
pozdrav!

imam jedno pitanje,naime mengu sam imala 17.11. plodni dani su mi poceli 28.11.,a odnos sam imala 30.11.
menga bi trebala stici 20.12. ali u zadnjih par dana mi se pojavila lagana sukrvica,prvi pu mi se to događa pa sam malo zabrinuta....
heeelp!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Pupica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Implantacijsko krvarenje?
10.12.2013 19:43:27   
hope22
Draga tajci, skolski je vrlo vjerojatno da ti je implantacijsko krvarenje,posto ono nastaje 6 dan nakon oplodnje,ako je u tvom slucaju bilo 30.11. plus 6 dana.impantacija nastaje 6. dan nakon oplodnje.

_____________________________

Ja ne odustajem!

(Odgovor članu tajcy26)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Implantacijsko krvarenje?
22.12.2013 23:13:41   
vepikica
Ja ga nisam imala. Jednostavno menstruacija nije dosla. :)

(Odgovor članu hope22)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.2.2014 22:53:41   
Jelavit
Heeej cure :)
Moja situacija je sledeca :)
Prvi dan zadnje mens je 30.1. Obicno mi ciklusi traju 28 dana.
Najvise 31 ...
Moj verenik i ja smo odlucili da cemo praviti bebu, ali po
sto zivimo u razlicitim drzava vidjamo se samo vikendom.. tako da je odnos bio 16.2.
Medjutiiim menii se danas pojavio smedji iscedak user posted image
Par puta mi je tako bilo kada sam trebala dobiti.. ali ne znam da li ki je mens ikada uranila :)
S obzirom da je danas 7. Dan mislite li da je to to?? :)))))

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Implantacijsko krvarenje?
16.3.2014 12:15:20   
gorina
Pozdrav svima! Zadnju menstruaciju sam imala 22.02. One su inače jako neredovite, nekad prođe i tri mjeseca da ne dobijem. Od 8.3. imam nezaštićene odnose. Već treci dan imam nekakav pritisak u donjem dijelu trbuha, a prošla dva dana nekakav rozo smeđi iscjedak, uglavnom samo kad se obrišem. Bi li tu moglo biti riječ možda o implantancijskom krvarenju? Kada bi uopće mogla raditi test s obzirom na moje neredovite menstruacije?

(Odgovor članu Pupica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Implantacijsko krvarenje?
16.3.2014 13:43:48   
scarlet

IZVORNA PORUKA: gorina

Pozdrav svima! Zadnju menstruaciju sam imala 22.02. One su inače jako neredovite, nekad prođe i tri mjeseca da ne dobijem. Od 8.3. imam nezaštićene odnose. Već treci dan imam nekakav pritisak u donjem dijelu trbuha, a prošla dva dana nekakav rozo smeđi iscjedak, uglavnom samo kad se obrišem. Bi li tu moglo biti riječ možda o implantancijskom krvarenju? Kada bi uopće mogla raditi test s obzirom na moje neredovite menstruacije?




Pozdrav veliki svima!

I ja sam isto kao i ti imala zadnju menstruaciju 22.02. i u isto vrijeme kad i ti imala nezaštićene odnose tj. krenula sa mužićem u akciju beba :), isto sam malo jučer i prekjučer primjetila lagano smećkasti iscjedak kad se brišem i zadnjih tjedan dana osjećam dolje pritisak i stalno piškim te se dižem po noći. Čak sam otišla kod doktora prije 5 dana napraviti nalaz mokraće u slučaju da nije bakterija ali doktor kaže da je sve ok, upala znači nije. Naravno da sam mu rekla da postoji mogućnost da sam trudna ali naravno još je rano da bi znala. Nadam se trudnoći i imam osjećaj da jesam ( jer i u prvoj trudnoći mi je prvi simptom bio stalno piškenje čak i po noći ), ali opet ne želim se previše radovati da se ne razočaram ako nisam.
Da se vratim draga gorina tebi; mislim da bi mogla napraviti test ali tek za tjedan dana, ne prije bez obzira što ti nisu redovite ili da odeš vaditi betu. Ja ću isto prvo počekati ako će mi kasniti pa ću onda napraviti test iako me to čekanje izluđujeee!!!!!!
Puno dobre vibre svim trudilicama!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu gorina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Implantacijsko krvarenje?
16.3.2014 13:54:44   
gorina
Scarlet, baš zanimljivo da smo se našle u istoj situaciji. Ja preko dana češće idem u wc. Onda ću po tvom savjetu napraviti test za tjedan dana. Nadam se da će nam objema biti sretno pa da skupa odbrojavamo :)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Implantacijsko krvarenje?
16.3.2014 14:32:50   
scarlet
Da, i ja sam se iznenadila sto nam se datumi poklapaju!!! :)
Cekat cemo zajedno! Zelim ti da vidis dve crtice za tjedan dana i svim trudilicama puno puno srece!
p.s. Sto se tice implantacijskog krvarenja, maloprije sam isto kod brisanja primjetila smeckadto rockasto u iscjedku. Hm, mozda? :)


_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu gorina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Implantacijsko krvarenje?
17.3.2014 10:11:11   
gorina
Meni je ono krvarenje uz lagani pritisak u trbuhu trajalo dva dana i jučer se više nije pojavljivalo. Zato sam od jutros svako malo na wc-u te mi se hrana stalno vraća. Nadam se da je to pozitivan znak.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Implantacijsko krvarenje?
18.3.2014 20:15:07   
scarlet

IZVORNA PORUKA: gorina

Meni je ono krvarenje uz lagani pritisak u trbuhu trajalo dva dana i jučer se više nije pojavljivalo. Zato sam od jutros svako malo na wc-u te mi se hrana stalno vraća. Nadam se da je to pozitivan znak.




Držim ti fige!!!user posted image user posted image user posted image
Još samo par dana!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu gorina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Implantacijsko krvarenje?
21.3.2014 16:16:25   
scarlet
gorina ima li što novoga kod tebe?
Od mene ništa ovaj mjesec, možda idući.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.3.2014 7:32:37   
gorina
Ništa ni kod mene. user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.3.2014 8:37:33   
scarlet
Zao mi. Ne brini biti ce bebica, uskoro opet u akciju!

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu gorina)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.3.2014 10:32:19   
daxy
gorina dobrodošla na Raju. user posted image user posted image
Žao mi je što vam nije uspjelo. user posted image
Pozivam te da nam se pridružiš na odbrojavanju tamo smo najaktivnije i čekamo i navijamo za user posted image .
Ako sam dobro zaključila po tvojim neredovitim user posted image ti imaš PCOS? user posted image
Koliko dugo se trudite?

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.3.2014 14:29:44   
gorina
Trudimo se oko 9 mjeseci. Nije mi dijagnosticiran PCOS, još uvijek ne znaju što mi je pa sad radim razne pretrage kako bi došli do nekog zaključka.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Implantacijsko krvarenje?
22.4.2014 23:15:47   
jelenasplit
Pozdrav svima! :)

Dakle, moj problem leži u tome što sumnjam na moguću trudnoću.
U biti, nije to problem, ako sam trudna rodit ću u svakom slučaju, a govorim sve ovo iz razloga što imam tek 18 godina.
Znam, sad će vas nekoliko napisati opaske tipa: zašto nismo koristili zaštitu?
Inače je uvijek koristimo, ali nažalost dva puta nismo bili dovoljno odgovorni i eto... user posted image
Da ne duljim... Zadnju menstruaciju sam imala 22.3., ciklusi mi variraju (27-32 dana). Sada, tijekom narednih dana trebala bi doći sljedeća.
Ali... Zadnjih 3-4 dana imam nekakav smeđi iscjedak, tek u tragovima... Opisala bih to kao neku blagu menstruaciju, dakle niti je obilno, niti je krv crvena kakva bi inače bila da se radi o "pravoj" menstruaciji. Čitala sam o tome i informirala se, te mislim da se radi o implantacijskom krvarenju, a dešava se 6-12 dana nakon same oplodnje i može biti da je to upravo vrijeme kada bi žena trebala dobiti menstruaciju ili neposredno prije nje, što bi se kod mene savršeno poklopilo. Nikad nisam doživjela išta slično, menstruacije su mi uvijek bile uredne, bez da joj prethodi ikakav iscjedak. Ako izostane narednih dana, svakako ću napraviti test. Samo bih prije svega voljela čuti mišljenja drugih.
U dilemi sam, pa sad tražim nekog tko ima više iskustva s takvim stvarima ili je pak bio u sličnoj situaciji da mi kaže nešto više o tome. Bila bih jako zahvalna na odgovorima!

(Odgovor članu tess22)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.4.2014 8:40:08   
PinkyFunkyBirdy
Draga Jelena, ovo što opisuješ može, ali i ne mora biti implatacijsko krvarenje. Postoji puno cura koje pred mengu imaju takav iscjedak, a nisu trudne (obično je uzrok manjak progesterona). Pošto se kod tebe to nije ranije dešavalo postoji šansa da zbog ovog stresa što ne znaš dal jesi ili nisi trudna ti se upravo sad to desilo. Mi koje smo već dugo u procesu zatrudnjivanja znamo pratiti različite simptome, no niti nakon puno vremena nikad nisi 100% siguran da nešto upućuje na trudnoću ili ne. Također ti si još mlada i imala si do sad redovne cikluse, no u životu svake žene desi se nekoliko ciklusa koji su skroz čudni i drugačiji od drugih. To je normalno.
Mi ti ne možemo ništa reći sigurno i najbolje je da pričekaš još par dana i ako menga ne stigne da napraviš test.
Sretno i neka ti se ostvari kako želiš! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.4.2014 11:11:12   
jelenasplit
Hvala na odgovoru! user posted image

Da, možda je uistinu samo hormonalni poremećaj.
Nego postavila bih još jedno pitanje:
Smijem li napraviti test unatoč ovom iscjetku ili moram striktno pričekati da prestane?
I je li uopće korisno da sad napravim test ili je ipak bolje da još malo pričekam, čisto za slučaj ako menstruacija ipak stigne?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.4.2014 11:58:36   
PinkyFunkyBirdy
Ako sam to dobro izračunala tebi je danas 33. dc. Predlažem ti da kupiš test (samo nemoj običan Clearblue jer često pokazuje tanku evaporacijsku crticu pa zbunjuje) - ako ima uzmi Gravignost (njega najviše hvale) i napravi test sutra ujutro s prvim urinom (bez obzira na iscjedak). Mislim da bi ti trebao sad već pokazati ako si trudna.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Implantacijsko krvarenje?
23.4.2014 21:36:59   
jelenasplit
Tako je, danas je 33. dc.
Kupila sam test "Prima stick", nisu imali "Gravignost".
Ima li tko iskustva s navedenim testom? Je li dosta pouzdan ili ima mane?
Ne znam bih li još pričekala s testom, iz razloga što želim dobiti što vjerodostojnije rezultate...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Implantacijsko krvarenje?
24.4.2014 8:03:47   
jelenasplit
Ovako, ja sam napravila test jutros s prvom mokraćom, test - "Primastick".
Pričekala sam 5 minuta, i uz onu malu crticu na kontrolnoj ploči koja označava da je došlo do reakcije, pojavila se i ona druga, valjda? Jer ta druga (koja označava pozitivnost testa) je jako, jako blijeda, dakle, tek se vidi nekakav svijetlo-sivi obris... Jedva vidljivo i to samo pod određenim kutom gledanja. Sad ja ne znam je li si umišljam tu crtu ili ne. Jer, praktički, na prvi pogled crta se ni ne vidi. Tek kad se malo zagledaš možeš ju razabrati. Ne znam što zaključiti is tog testa... Sad sam još i više zbunjena! user posted image
Da ponovim test za par dana ili?
Danas mi je 34. dc. a one prave pravcate menstruacije još uvijek nema.
Što zaključiti iz ovog svega?

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Implantacijsko krvarenje?
24.4.2014 8:54:13   
PinkyFunkyBirdy
Draga Jelena, bilo kakva druga crta jednake debljine kao kontrolna (ali bilo koje svjetloće) označava trudnoću. Dal možeš poslikati test i uploadati ga na TinyPic pa nam tu staviti link da i mi prosudimo dal je to pozitivan test ili ne?
Ako želiš zadržati trudnoću savjetujem ti da odeš do ginića da ti da neke progesteronske tablete da spriječi ovo brljavljenje koje imaš jer ti ono može, ali i ne mora utjecati na trudnoću. Postoji i šansa da to brljavljenje pokazuje da je došlo do trudnoće, ali da ona neće opstati (na žalost to se malo prečesto događa) i ako je takav slučaj onda ćeš za par dana prokrvariti.
Trenutno možeš biti sigurna da si trudna da odeš izvaditi betu (besplatno ako dobiš uputnicu od ginića ili privatno za cca 120-150 kn) i ako je veća od 5 jedinica tada si trudna, te ako ponavljaš betu za 2 dana u urednoj trudnoći bi se ta beta trebala poduplati.
Sam pregled kod gina ti neće puno reći jer je još prerano da se nešto vidi na UZV.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu jelenasplit)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!