|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 12:22:38   
mami 36
Evo sad sad došla od dr. imam teški bronhitis koji je na prelasku
u upalu pluća,naravno da moram raditi iako imam otvoreno 10 dana bolovanja,baš sam jadnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 2501
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 12:32:18   
tina0310
a šta da uopće komentiram,još sam u šoku od svekriveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 2502
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 12:54:28   
cuba
Paaaa okuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 2503
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 14:45:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 2504
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 14:59:26   
CallamityJane
Nisam dobro nikako
Dusa i srce me boli za meni tako dragom osobom user posted image
Kako covjek moze biti nemocan i u nemogucnosti da ista poduzme da bi stvari bile bolje.........user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2505
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 15:00:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 2506
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 15:07:52   
CallamityJane
Stalo mi je cvrle, ne mogu recima opisati kako mi je stalo do nje i sve bih dala samo da se to nikada nije desilo user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2507
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 16:10:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 2508
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 16:37:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 2509
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 18:39:48   
leilany
super do maloprije...onda su me razje_ale dvije kokoskeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2510
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 18:48:46   
breskvica22
IZVORNA PORUKA: leilany

super do maloprije...onda su me razje_ale dvije kokoskeuser posted image user posted image user posted image

pa sto ti biuser posted image
ko te tako sredio? s cim?
ja sam nervozna jakouser posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2511
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 18:59:10   
leilany
IZVORNA PORUKA: breskvica22

IZVORNA PORUKA: leilany

super do maloprije...onda su me razje_ale dvije kokoskeuser posted image user posted image user posted image

pa sto ti biuser posted image
ko te tako sredio? s cim?
ja sam nervozna jakouser posted image



ma peaches nije nis strasno....vidis da se unatoc svemu smijem,nedam se ja..al u tom trenu,puls mi bio na 777user posted image ...i raspistoljila me sestra...i necakinja....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2512
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 19:04:51   
klarita
danas sam kao puna adrenalina, ni sama ne znam što mi je.To su mi faze čas tužna čas euforična!user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 2513
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 19:50:16   
osobno
Neopisivo, užasno tužna jer mog malog čupavca bubija više nema...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 2514
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 19:51:12   
leilany
IZVORNA PORUKA: osobno

Neopisivo, užasno tužna jer mog malog čupavca bubija više nema...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2515
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 19:51:34   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2516
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 20:39:15   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

user posted image user posted image user posted image user posted image

cure drzite mi se


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 2517
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 22:20:06   
osobno
sad idem zatvorit škure i učini mi se ka da ga čujem na balkonu...user posted image user posted image nadam se da mu je sad bolje ma di bija jadni moj mali čupavac.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2518
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 22:24:47   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2519
   [Obrisani korisnik]
24.9.2010 22:32:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 2520
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
24.9.2010 22:35:18   
pincirotvajler
osobno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio pincirotvajler -- 24.9.2010 22:36:32 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2521
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
25.9.2010 8:57:57   
osobno
nije nikad bija bolestan, ali prije 8 dana ga je ugrizlo nešto (pretpostavljam zmija), i odma smo ga vodili veterinaru, ali njima se nije baš dalo njega liječit pa je to izgledalo ovako "ne znamo, gospođo, a kako ću ja znat.." i sl. Ranu mu nisu tili niti pogledat, a sve nateklo...user posted image user posted image user posted image
i tako smo ga vodili tri dana kod njih "državni veterinar"user posted image ..oni ga kao liječili. Kažem "kao" jer mu nije pomoglo ništa. Prije dva dana nije moga ni jist ni pit, samo je jadan cvilija..da me duša bolila. I zovem ja te tzv. vetrinare, a on se izdere na mene, da šta ja mislim, da on ima vrimena meni odg na glupa pitanja?!...user posted image
Meni puka film i odvedemo ga u st do jednog poznatog veterinara. Jedva smo ga našli, a onda smo ga nosili na rukama do ordinacije.. da ne duljim, čovik je bio preljubazan, i pomoga je koliko moga, stavija ga na infuziju..i reka da je tribalo reagirat odma,razrizat hematom i da bi mu se onda moglo pomoć..a ovako je kasno..Odnila sam ga doma, cilu noć je bija kao dobro, ponadala sam se..ujutro kad se mlađa zaova digla, otišla sam ga povirit, samo nas je pogleda, jedva je uspija dignit glavu,ispružija se..i to je bilo to..od šoka sam zanijemila..nisam mogla virovat da ne diše, da me više neće zvat da ga vodim šetat, da neće stat na zadnjim šapama i molit hranu..user posted image user posted image user posted image
Znam, neki će reć, to je samo pas, ali meni je on bija dio obitelji od onog trena kad sam ga upoznala. I naljutija me sto puta..i čeka me i veselija se milijun puta..Sad ga više nema..ne mogu si oprostit šta ga nisam odma odvela u st..Jer njega nema jer se dežurnim nije dalo bavit njime..
U ponediljak ću poduzet korake da ih se kazni, jer oni primaju plaću za nešto za šta nisu sposobni. Oduzeli su život svojim nemarom. nije ljudski, ali svejedno.
Sramotno ponašanje državnih službenika.
Ja još ne mogu doć sebi, oprostite zbog dužine posta..Nedostaje mi moj čupavac jako..a Lse jučer popodne rasplaka..iša je na balkon dat bubiju malo hrane..i vratija se "mama ja sam ga tražija, di je nesta ?" Suze su me oblile..a on će meni "ali nema više našeg bubija?" i počne plakat...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 2522
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
25.9.2010 9:02:00   
cuba
A joj mrvica mala, mogu mislit kako je to njemu teško palouser posted image user posted image user posted image
A za te veterinare koji daju izjave: "da nemaju vremena odgovarati na glupa pitanja"...stvarno nemam komentarauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2523
   [Obrisani korisnik]
25.9.2010 9:04:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 2524
   RE: Kako smo raspoloženi danas.
25.9.2010 9:52:10   
pincirotvajler
i ja se plačem jer se sjetih svoje ary umrla mi na rukama,,nismo ni stigli veterinaru,jedan dan joj bilo loše drugi je umrla..žao mi je..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!