|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jašete li?
29.9.2009 9:03:00   
SOKICA
matana to je bilo prije 22 godine. ja sam bila djevojcica mal vise od 10 godinai zvao se JOCO mjestani mu dali ime. dolazio je sam ljetom ne zimom. vise je boravio u crnoj gori tada jugoslavija sada bivsa drzava. kod risna u boki kotorskoj a znao je zaci i blizu dubrovnika blizu granice... tako je to bilo. jedne godine dosao je s obitelji...o od tada ga vise nitko nije vidijo....davno je to bilo meni je prosao u plicaku ispod trbuha TAJ OSJECAJ NIKADA NECU ZABORAVITI igrao se jako

_____________________________

2009.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jašete li?
29.9.2009 9:12:57   
Zvonki
Jašem...jašem user posted image user posted image user posted image  Konja user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu SOKICA)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
29.9.2009 9:14:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jašete li?
29.9.2009 9:15:29   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Jašem...jašem user posted image user posted image user posted image  Konja user posted image


Da. I moj zna biti konj, ali onda ga ne jašem. Za kaznu


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jašete li?
29.9.2009 9:22:35   
ninishka
nas susjed veterinar ima doma 2 konja tj kobile...jedna je starija i bijela (tj.vec je posjedela jer je i ona bila smeda),  a ova druga je smeda i predivne su i pitome i kad te vide da prolazic stalno rzu jer zicaju travu, onda im malo natrgam i  dan i podragam ih...stvarno su pitome i rekla sam da kad mali poraste da cu nam ugovorit satove jahanja...obozavam konje i super mi je to sto ih mogu gledati svaki dan 

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!