|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   homoseksualnost
10.2.2009 22:57:10   
Viky
Što mislite o homoseksualcima i o homoseksualnosti uopče?
Nemam ništa protiv njih,imala sam čak jednog prijatelja.Ako je čovjek pošten i ok,njegov izbor mi ne smeta
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: homoseksualnost
10.2.2009 23:06:58   
FIONA
dok mi se ne prešetava po Trgu Bana Jelačiča sa golom guzicom u fluorescentnim perikama na glavi ok...kaj dela u svoja četiri ida baš me briga ali nit ja ne paradiram sa natpisom ja sam hetero tak mi ni ti ne daj do znanja kaj si!!!....dajmo ima prava kao što su podjela imovine, brak ili kako bi se to več zvali,. djecu nikako i to je to od mene!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: homoseksualnost
10.2.2009 23:10:17   
tiha
nek radi ko sta hoce i nek mene nedirauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: homoseksualnost
10.2.2009 23:16:22   
Candy
Osobno ih poznajem nekoliko i nemam ništa protiv njih...Inače su jako pristupačni i dragi...Ne radim razliku zbog toga što su homoseksualci....
Samo neka ne pretjeruju sa traženjima svojih prava,a mogućnost za brak i djecu po meni nikako ne dolazi u obzir user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: homoseksualnost
10.2.2009 23:26:27   
božica
I to kaj veliš candy dobro si napisala
ne znam ih

Samo neka ne pretjeruju sa traženjima svojih prava,a mogućnost za brak i djecu po meni nikako ne dolazi u obzir ...



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: homoseksualnost
10.2.2009 23:31:39   
Ninaa
meni ne smetaju, dok ne počnu paradirati,nek rade kaj hoće,ali definitivno nisam za to da im se dopusti da posvajaju djecu,po meni to nije u redu, možda sam u krivu................

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
11.2.2009 0:01:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Candy)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 0:04:14   
dikac
nemam ništa protiv njih, ali bih se teško nosila s tim da mi dijete jednog dana dođe i izjavi da je...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 6:30:13   
sanjalica
mislim da sam to već negdje komentirala, al' nema veze....
uglavnom slažem se s većinom počevši od Fione... nek prestanu reklamirat gole guzice po Trgu bana Jelačića, nek prestanu vikat na sav glas da su homo i tražiti svete stvari tipa djece i braka, jer njihove sklonosti nisu nimalo svete....
a to - tko će koga seksati u krugu svoje privatnosti stvarno me se ne tiče i nemam ništa protiv....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 9:01:28   
ejmama
IZVORNA PORUKA: FIONA

dok mi se ne prešetava po Trgu Bana Jelačiča sa golom guzicom u fluorescentnim perikama na glavi ok...kaj dela u svoja četiri ida baš me briga ali nit ja ne paradiram sa natpisom ja sam hetero tak mi ni ti ne daj do znanja kaj si!!!....dajmo ima prava kao što su podjela imovine, brak ili kako bi se to več zvali,. djecu nikako i to je to od mene!user posted image


U potpunosti se slažem


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 9:10:37   
mariola
Slažem se i ja s Fionom. I moram dodati kako me oni užasno živciraju svojim nametanjem. Ako negdje kažeš da ih ne voliš onda nisi normalan. pa zar ja nemam pravo izbora?

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 10:31:19   
BruMa
Nemam ništa protiv njih,ali ne bi im dala da imaju djecu.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 10:35:04   
tikica_69
Nemam nista protiv njih i slazem se s time da im nije mjesto s rozim guzama paradirati po Trgu. Osobno znam jednog homoseksulaca, ima kcer i onim pravim homicima koji su to zaista (a ne samo zbog eksperimentiranja u mladosti), dozvolila bi i usvajanje uz maksimalno stroge kriterije. Liberalniji sam tip, a i svjesna sam da je takva buducnost vec tu iza coska. Na zalost, zivimo u takvom svijetu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 10:36:07   
ivanaa
dala bi im sve osim djece,nek se zene,nek se druze nek se i bore za svoja prava kaj se mene tice

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 10:43:28   
Kika83
IZVORNA PORUKA: Candy

Osobno ih poznajem nekoliko i nemam ništa protiv njih...Inače su jako pristupačni i dragi...Ne radim razliku zbog toga što su homoseksualci....
Samo neka ne pretjeruju sa traženjima svojih prava,a mogućnost za brak i djecu po meni nikako ne dolazi u obzir user posted image ...



potpisujem

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 13:04:32   
Lady3
tko voli nek izvoli...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 13:09:27   
kitty
nemam nista protiv njih al ovi nasi javni su mi user posted image
isto mislim da ne bi trebali trazit brak i djecu

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 14:05:55   
Kika83
IZVORNA PORUKA: mala25

IZVORNA PORUKA: Candy

Osobno ih poznajem nekoliko i nemam ništa protiv njih...Inače su jako pristupačni i dragi...Ne radim razliku zbog toga što su homoseksualci....
Samo neka ne pretjeruju sa traženjima svojih prava,a mogućnost za brak i djecu po meni nikako ne dolazi u obzir user posted image ...



potpisujem




krivo sam potpisala. nepoznajem ni jednog homoseksualca ali se slaže sa ovim drugimuser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 17:02:16   
Viky
da,slažem se s onim što se tiče djece i paradiranja po trgovima,iako i mnogi homoseksualci tako razmišljaju.Moj poznanik govori kako nije dobar primjer za odgajanje djece,a niti ne paradira jer smatra da je to njegov osobni odabir koji se nikog ne tiče

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 21:25:57   
njanja
već smo nekamo raspravljali o tome....nerviraju me što stalno traže neka svoja prava i tvrde mi nismo drugačiji....ALI JESU!!!!inače, nemam ništa protiv njih, čak sam da im se dozvoli brak, ali sam da ih se kažnjava zatvorom ako imaju djecu!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: homoseksualnost
11.2.2009 21:28:24   
Ira_
Tko šta radi, sebi radi !
To je moja svekrva uvijek govorila i žena je bila u pravu.
A što se tiče da imaju ( posvoje )djecu, NE nikako !!!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: homoseksualnost
25.2.2009 16:36:01   
interstelaris
malo sam listala i naišla na ovu staru temu i uz dužno poštovanje , malo mi je glupavo ovo pitanje . što se tu ima "tolerirati"? ta riječ znači da pristaješ na nešto što ti smeta , zar ne ? svatko , naravno , ima svoje mišljenje , ali ima ga o svemu . divno je i to da ne morate o svemu imati mišljenje . ne mogu vjerovati da se o ovome uopće raspravlja . šta bi da Vam se pod nosom prešetavaju ubojice , manijaci i pedofili ? jel bi se o tome raspravljalo ? a što se djece tiče , nek ih imaju i nek se žene , imaju svako pravo na to . svatko ima pravo na djecu sve dok je dijete u toj zajednici sretnoi , ma kakva ona bila . hetero , jednočlana , tročlana ili gay . zar nije samo to važno ? zašto se ne pitate zašto na djecu imaju pravo oni koji ih tuku i maltretiraju , siluju te ih drže kao pse ? zato što su heteroseksualci ? nemojte se uvrijediti , nije mi namjera prozivati Vas ili Vas napadati . ali razmislite malo kako ste si na ovoj temi posložili prioritete i o čemu razmišljate . veliki poljubac svima .
NE toleranciji i DA ljubavi !!!

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!