|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 11:56:46   
božica
iskreno nisam joj direktno rekla-uvijek sam pokušala na neki onako indirektan naćin "Pa pitam Viktoriju"-Ali u zadnje vrijeme si razmišljam o svemu i brijem si da bum morala nekaj poduzeti jer se otelo kontroliuser posted image -više stvari------



(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:08:03   
tonkica
Dobar dan svima!
Puli ja sam danas bila u DM-u i kupila svakakvih gluposti protiv komaraca, noćas su me živu pojeli. MM mi je reko da nisam normalna. user posted image  Rekoh, boli me đon, kad me pikaju, zakaj da se mučim. Al za narukvicu još nisam čula moram priznat.
Njanja pusti Janića neka pava kad mu je dobro. Dijete je sito, zadovoljno i samo ćeš mu poremetit ritam ako ga budeš budila i hranila ga na silu.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:09:57   
Puli
radim gluposti
bolje mi je da sjedim za kompom i ništa ne radim

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:11:29   
božica
BOK tONKICA SAMO SE TI OBORUŽAJ JER AKO ĆEŠ U mAKSIMIR TREBAT ĆE TI-

BTW JESI LI KUPILA aUTAN ZA PREOPZNAVANJE


heheeeee

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:12:14   
koka
user posted image user posted image user posted image još malo pa 100  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image . Evo stiglado kompića, da vidim čega imauser posted image .

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:12:33   
božica
Ej puli kakve glupoasti radiš-samo sjedni i Udahni-pa ćeš nam sve napisati pozz

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:12:42   
mirna
Kada bi maksimir? Ja bi mogla sutra.. Može li još netko sutra ponoviti sastanak?

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:14:00   
njanja
Thx tonkice....A Božice, ti uzmi stvari u svoje ruke-to je tvoja cura! Bake pomažu i bez njih nitko ne može, ali ako te to jako smeta ( a smeta te), daj joj do znanja....možda ona i ne zna da griješi.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:15:27   
njanja
Evo nam i Koke, 2 In 1!Sutra ćeš biti u mom gradu-gledat ćemo se preko prozora-iz bolnice se vidi gdje ja živim...Nije neka utjeha, ali da znaš da nećeš u ri biti sama....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:15:33   
tonkica
Nisam vidjela autan Božice, kupila sam Off sprej. user posted image  Bitno je da djeluje i da nema komaraca.
Eto vidiš Puli, sutra opet u Maksić da nam Cvijeta i u noći na nedjelju puno spava. user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:18:27   
božica
Pa Kokita bok---kako si-kako malecka-Šta si vježbalauser posted image user posted image

E Kokita dali te ljudi zovu doma i pitaju dali si rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image Tak sam ja jednu frendicu koje nije rodila na termin zivkala svaki dan da vidim kada će mali van-Mali je tek 4 dan nakon termina odlućio izaći i tako

A Mirna sutra za Maksimir kaj ja znam ja ti se još sutra javim ak ću biti za-jer moram muža malo stisnuti-za šetnju isliuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:21:18   
Puli
može može
ako ne bude kiše vidimo se tamo
još se sutra za vrijeme točno dogovorimo
jer ovi stalno kišu najavljuju al još ništa

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:22:23   
božica
I to isto kaj veliš NJanja-možda ne vidi kao i masu drugih stvari-user posted image user posted image user posted image

Nema veze idemo na vedrije teme-jel tako-TAKO JE

A NJanja ti živiš blizu bolnice-kao si išla doma-vjerojatno u autu ali pitam user posted image -a kako si išla u bolnicu možda pješke-jednu šetnju nabacila ha

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:22:51   
koka
Non stop me zivkajuuser posted image . Javit ću bez brigeuser posted image . Njanja Jan napreduje odlično, Nemoj ga buditi ako ti spava. Pusti ga. Dobio je pola kg u 10 danauser posted image . ODLIČNO. Ovdje je pakao user posted image user posted image user posted image , cijedi mi se znoj, a meni procurila mašina, pa sam sve morala ispremještati i oprati. user posted image . Puli ja sam one narukvice vidila u DM, jeli su to te?

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:25:59   
tonkica
user posted image
Sutra u Maksić! Ale, ale, ale! user posted image
Kokita veselje u pravi tren. user posted image  user posted image  user posted image  Koji bed! Baš koma kad te tak oće...

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:26:49   
Puli
a gluposti radim
šečerim maline i onda poklopcem od šećera idem zatvoriti zdjelu s malinama umjesto šečeruser posted image

tražim gdje je muž spremio kruškice koje kupih na placu
tražim i tražim
i već mislim pa kako to da sam ih ostavila na placu a maline su tu a sve kupovala kod iste kumice

a kruške mi pod nosom u zdjeliuser posted image user posted image

i vrućina i user posted image mi lupili u glavu
pa sam još plavijauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:27:56   
njanja
Ma zračne linije od bolnice je 500 m....Vidim ju praktički s balkona...A da krenem pješke bilo bi 10 min laganog hoda...zato su me i bili pustili ranije doma....Ali za natrag ima malo više jer je sve uzbrdo-Rijeka pa ništa od toga user posted image  Koka, eto sad si obavila i onaj dio pospremanja prd porod što kažu da svaka žena napravi....Doduše, mašina je kriva, a ne hormoni, ali ipak-to ti je znak da možeđ roditi user posted image  Cure, ako nestanem iz birca to je zato jer se lavić probudio......

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:28:24   
Puli
vjerojatno kokita

nisam vidjela te u dm ali vjerojatno je to sve isto

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:29:30   
Puli
e da sreća da cvijetić spava jer tko zna gdje bi nju pospremila ovako luda i plavauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:30:11   
tonkica
Puli sjedni malo, popij limunadu i popapaj malo lubenice i bit će bolje! user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:30:13   
tina1602
da već joj dajem jogurt, danas prvi put....
nešto mliječno da proba...
a kod nas ti  puli ja ne mogu naći sve od hippa.... pola kašica nema, pa za kupanje sve ne mogu nać i tako...

sada ćemo vidjet da li će biti nekakvih reakcija...


sok jučer nisam mogla naći....
morat ću joj napravit danas....


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:30:28   
Puli
ajmo brzo pisati
još malo pa 100user posted image

i otvaramo

ledeni kutak za slatki trenutak


o je je je

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:30:42   
njanja
IZVORNA PORUKA: koka

Non stop me zivkajuuser posted image .
 Pusti....mene je jedna frendica pitala-da li si u rodilištu-da li šećeš....A ja sam joj odgovorila šećem rodilištem da joj dam do znanja da se ništa ne dešava...A ona opet-imaš trudove, se dešava šta....I tako unedogled....Kad te netko jednom pita ok, ali 100 x, a ti ionako sma čekaš na iglama i na to ne možeš utjecati-ma za poluditi.....I onda ja, poučena tim iskustvom (ili nepoučena) tebe pitam: ima li šta???? user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:31:43   
Puli
hvala tonkice

stavi malo nečega za smirenje u tu limunaduuser posted image
danas sam turbo
već tri sata proveli u gradu

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: birc-peglaona
27.6.2008 12:33:06   
koka
user posted image user posted image user posted image da,da Puli i ja čekam tih 100, jerse pričalo da ne idem roditi dok ne otvorimo 100 str.user posted image . Njanja pa onda ćeš se moći prošetati do bolnice posjetiti me user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!