|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hodalica- da lili ne?
9.9.2009 8:14:34   
dominik
moji oboje su aktivni skroz...dori nakon sat vremena poda dosadi to, pa malo u igraonicu, pa malo nosenja, pa malo hodalice...ja sam za...

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hodalica- da lili ne?
26.9.2009 0:01:26   
ELENA35
Thea,u potpunosti se slažem s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hodalica- da lili ne?
26.9.2009 0:05:41   
dominik
a ako se bojite da se zbog hodalice zaletavaju varate se...dora mi je bila u  hodalici i sad se sama na podu uci hodati...napravi korak..pa kad uhvati ravnotezu napravi i drugi i onda opet lovi ravnotezu pa na trecem padneuser posted image  

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hodalica- da lili ne?
26.9.2009 0:13:22   
ELENA35
user posted image tako su radili i ovi moji veliki,dok su počinjali hodati.

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hodalica- da lili ne?
2.10.2009 18:43:28   
paolina
Jos ima vremena da razmisljam o hodalici jer mi je bebac jos u stomaku (uskoro izlazi!) tako da nemam nekih opcija o hodalici ali najime moja sestricna ima jednu klasicnu.. njena bebica nije htila sjedati u hodac.. neznam kako  biti kod mene... 

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 17:25:19   
karoca
Cure, kad ste vi (koje ste koristile hodalicu) počele djecu stavljat u nju, mislim s koliko mjeseci?
Nekako sam zaboravila kad sam Maru prvi put stavila u nju a bilo je prije 2 god.
Što ćete, godine, počela sklerozauser posted image !


_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 17:55:51   
FIONA
a ne znam darling, ja svoju nisam nit ne bum jel vidim da je čist poletna i ovak..da je u hodalici ne bi stigla ni nos obrisat...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:04:25   
Thea
IZVORNA PORUKA: Thea

Moja kćer od 12,5 godina bila je u hodalici sa 5 mjeseci jer je sama već sa tri mjeseca se dizala i bila je čvrsta na nogama,a i pedijatrica je rekla da ju stavim slobodno jer je vidjela da je dijete spremno i sa 10 mjeseci je sama hodala..Sin koji ima sad 9 god je isto bio u hodalici sa 6 mjeseci jer je isto bio žilav,jak na nogicama,prohodao je na svoj 1 rođendan.Sada mi treće dijete ima 7 mjeseci i već je mjesec dana u hodalici.On je još napredniji od ovo dvoje jer je sa tri mjeseca sjedio uspravno i okretao se.I kad nije u hodalici ako ga stavimo na nogice on radi prave male korake i hoda.Zato smatram da ovisi o djetetu jer naravno da ih ne treba forsirati ali niti ako je djete spremno ne zadržavati.naravno da to ne znači ostaviti dijete u hodalici bez nadzora i na duže vrijeme..mi smo ti koji poznamo svoju djecu...


Evo karoca da opet ne pišem isto ,a da ti odgovorim...user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:08:01   
Ninaa
Ja imam hodalicu koju smo dobili, a i dijete od 6 mj koje je jako žilavo i spretno i još je nisam stavila, nisam pametna, mm je protiv jel smo dosta djece koja su u hodalici vidjeli da hodaju na prstima i kasnije kad prohodaju. Dakle Thea, Dominik i ostale mame koja su djeca išla jesu vaši to radili ili su ovi koje mi vidimo jako dugo vremena u njoj? Mali do sestrine kume čak mora na vježbe jel sa skoro dvije godine hoda ko balerina, doktori tvrde da od hodalice.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:08:04   
karoca
Hvala Thea još jednom! I moja Katarina je dosta žilavija od Mare,sjedi sa 4mj. a sad sa 6mj.se malo opire na noge.

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:12:13   
Thea
IZVORNA PORUKA: martina ks

Ja imam hodalicu koju smo dobili, a i dijete od 6 mj koje je jako žilavo i spretno i još je nisam stavila, nisam pametna, mm je protiv jel smo dosta djece koja su u hodalici vidjeli da hodaju na prstima i kasnije kad prohodaju. Dakle Thea, Dominik i ostale mame koja su djeca išla jesu vaši to radili ili su ovi koje mi vidimo jako dugo vremena u njoj? Mali do sestrine kume čak mora na vježbe jel sa skoro dvije godine hoda ko balerina, doktori tvrde da od hodalice.


Moji nikad nisu hodali na prstima niti u hodalici niti poslije.Pa nariktala sam hodalicu na onu visinu na kojoj dijete stane na pod sa cijelom nogicom,a ne na visoko da se odgurava sa prstima....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:21:59   
Bebys
jao ja vas sve slusam i slusam i slusam i sad sam poludila....nemam pojma sta da radim....bas ste me smele ....a ja bas mislila kupic hodaljku..mmmmmm sad moram misliti...i viditi ali moja bebica je super i dosta cvrsta...ma nisam bas primjetila da su hodalice lose...neznam ...vidit cu...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:26:20   
FIONA
draga ja sam hodala u hodalici kao i 99% moj egeneracije pa nismo šepavi mutanti...
ja sam učila hodati u cipelicama s anatomskim uloškom sad po novom samo mekane i ravne su kao dobre...

sve je ok ak se tvoja beba prilagodi i prihvati onako kako je zamišljeno...ako bu hodala na prstima ne buš ju stavljala...ak bu pičila u hodalici onda ju stavljaj...kaj se odmah bojiš kako i zašto...samo bez nervoze beybe...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Hodalica- da lili ne?
13.10.2009 18:31:23   
dominik
meni je dora u hodalici bila jako kratko...a na prstima hoda od kad se primila za ogradu u kindacu i sad nakon 2 mjeseca kaj stoji ona stoji pola vremena na prstima...a opet s druge strane domi je bio u hodalici dugo vremena i puno puta devno i nikad nije stao na prte

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!