|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bivacyn sprej
10.10.2010 18:07:06   
tinad
Ima kupit ovog praška u Hercegovini samo su mu malo promjenili ime. Ja planiram koristiti prašak jer kad sam se raspitala ispada da sa sprejem sporije otpada pupak jer je vlažnija rana.

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bivacyn sprej
11.10.2010 14:47:14   
Bablica
Sad ima spreja u ljekarnama, ja kupila tu u mojoj lokalnoj ...

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bivacyn sprej
11.10.2010 19:58:21   
Thea
Sad ga ima opet za kupiti,ali ga ne preporučaju za špricanje rane poslije poroda jer on isušuje,a sad šivaju s drugačijim koncem kojem je bolje da se što više vlaži pa brže zaraste...Tako su mi rekli...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bivacyn sprej
11.10.2010 21:48:16   
Bablica
Bome nisu ni konci što su nekad bili ... ahhh ... Ja ga kupila za pupak bebi, to mi dali ...
A za gospođu dole imam aloe veru u spreju

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bivacyn sprej
1.11.2010 5:55:25   
nina2108
Curke koji onda sprej koristit(bivacyn ili octinosept ili nijedanuser posted image user posted image user posted image user posted image ) i kako(jeste pošpricale direkt na ranu ili uložak)user posted image user posted image ??Kako ste sušile ranu nakon tuširanja jeste pustile da se sama osuši ili ste lagano sa ručnikom prešle?????Da li je tko od vas koristio čaj od kamilice ?moja kolegica ju je koristila i rekla mi je da su bolovi i zatezanje od šavova nestali kao da ih nikad i nije imala.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bivacyn sprej
1.11.2010 20:55:27   
MKata
Ja sam koristila Octenisept i za ranu i za pupak bebi. Meni je bio super. Našpricala bih direktno na ranu i malo pričekala da se osuši, a nakon tuširanja (čistom vodom) sam se obrisala ručnikom (pažljivo).
Nakon deset dana mi je sve bilo OK. Ali mene rana ni isprva nije nešto posebno boljela. Jedino nisam mogla lijepo sjediti, a sve ostalo sam normalno obavljala.


_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bivacyn sprej
2.12.2010 17:14:54   
berny
cure, a jesu li vam s nečim špricali u bolnici?

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bivacyn sprej
2.12.2010 18:30:50   
Mirjana J.
ja koristila bivacyn ali na uložak,jednom na ranu pošpricala pa me posli peklo user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bivacyn sprej
5.12.2010 7:34:46   
tinad
Na kraju koristila 3 % hidrogen jer on pjeni kad čisti ranu a i onda se osuši pa nisam morala puno brisati.A kad rana zacjeli ostaje tekućina tj.ne pjeni se pa sam znala kad je bebaću zarastao pupak. Odustala od Bivacina jer su mi rekli da treba ukloniti ostatke praška prije stavljanja novog a nisam mu tila čačkati po udubini pupka.

_____________________________

Gabriel stigao 07.11.2010.

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bivacyn sprej
5.12.2010 12:36:07   
ikica84
cure za ranu nakon poroda je super caj od HRASTOVE KORE,svaki put tokom pranja ispirati sa njime i mene je jako brzo prosla rana,punti brzo ispali.nisam nista mazala niti sprejala,samo se time ispirala.

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bivacyn sprej
25.12.2010 19:26:51   
Leluška
Ja sam se tapkala sa mekanim papirnatim ručnicima iz role (ARO - Metro - meni nqajbolji i najjeftiniji su - 2 role oko 3 kn).
Sada ću izgleda i ja tuširati jer čitam da je to očito bolje..
A kaj za pupak - ima nekaj kaj ne treba čistiti baš ranu kao kod praška? neki sprej ili slično. Fata me frka kaj ak mu u bonici ne otpadne pupak???? Kak bum to preživila!user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!