|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kupnja dječje sobe
15.1.2009 19:30:48   
Florijan Jakov
Razmišljamo FJa preseliti u njegovu sobu, ali ju prvo treba opremiti. Trebalo bi što bolje iskorisiti prostor, a u sobi bi trebao biti krevet, dostatna količina ormara, malo polica i puno mjesta za igru. Sad je dilema - kupiti sobu u nekom salonu namještaja ili dati raditi..kakava su vaša iskustva s kupovnim namještajem? Ideja za ukrašavanje zidova, poda i sl. ne manjka, ali namještaj user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupnja dječje sobe
15.1.2009 19:37:41   
Ruža
Imaš ih zgodnih za kupiti, mislim da ti je isplativije nego raditi. Ima ig dosta i na netu za pogledati.
Ili FJ_a za rukicu i u šetnju salonima, pa neka dečko sam bira!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupnja dječje sobe
15.1.2009 19:39:17   
tikica_69
U Primi sad imas neko snizenje...meni je seka kupila deckima sobu pa se nisam puno mucila...mi smo im stavili plave laminate i zid obojili u plavo

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupnja dječje sobe
15.1.2009 20:39:27   
anne
Nama namještaj MM  uglavnom radi. Ispadne barem duplo jeftinije. Sami napravimo nacrt kupimo materijal i stvaranje krene.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupnja dječje sobe
15.1.2009 21:18:19   
tonkica
Mi smo baš bili u toj dilemi do prije nekih 10 dana. Prvo je mm tumbao, radio nacrt i smislio super ormar. Otišo u dućan, dobili smo ponudu i ispalo nas je nekih 2800 kn. Znači, samo za materijal.
Ja se onda sjetila još Prime, pa smo otišli tamo pogledat. Našli smo dvokrilni ormar (unutra ima police i za objesit) i komodicu koja ima 2 velike ladice i 2 police. Ta 2 djela koštaju isto oko 2800 kn, mm išo platit, dobio još neki popust i izaći će nas oko 2500 kn. Tak da smo odustali od izrade, naručili i sad krajem mjeseca nam treba doć.
Tak da koliko smo mi istraživali, ne isplati se radit, jer je ovo gotovo jeftinije, a i kvalitetan je ormar koji smo našli.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupnja dječje sobe
15.1.2009 21:32:38   
lelo
Meni su super sobe Flexa, imaju razne mogučnosti slaganja, a i samo se nadopunjuje namještaj.
user posted image  user posted image
http://www.flexa.dk/


_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupnja dječje sobe
15.1.2009 23:43:21   
tiha
aaaaaaaaaaaa bas je fora lelo! mi vec 3 godine kupujemo djeciju sobuuser posted image ali jednostavno sve mi preskupo a moramo imati puno ormara htjeli bi krevet na kat tocnije onako ugradeno sa ormarima pisacim stolom i kako vec to ide....svasta bi ja a to me kosta 8 tisuca kunauser posted image htjela bi napraviti bas pravi djeciji kutakuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kupnja dječje sobe
16.1.2009 10:45:01   
božica
Florijanka napravite nacrt kak želite i odite do gramata ili negdje gdje rade namještaj provjeri i vidi šta ti se isplatiuser posted image
a nabolje maksimalno iskoristivi prostor da idu police u visinuuser posted image
btw mi se spremamo i na taj pothvat uskorouser posted image

anneuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kupnja dječje sobe
16.1.2009 15:16:07   
Dajana
Mislim da ti se više isplati kupiti gotov namještaj, dakle osnovne stvari. Stolari su jako skupi. A onda mu sobu ti sama urediš s bojama, zgodnim poličicama, i sitnicama, zavjesama koje su povoljne u Ikei.
Izrada kod stolara se isplati tamo gdje ne možeš drugačije već moraš zbog prostora baš po mjeri.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kupnja dječje sobe
17.1.2009 7:38:46   
Florijan Jakov
boža, bratić mi je stolar, kaj ja nacrtam, on napravi...samo mislim da nas to dođe dosta više nego kupovina gotovoga - pa sam htjel amalo vaša iskustva i mišljenja user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kupnja dječje sobe
17.1.2009 13:03:45   
božica
Ako želiš unikat onda je bratićuser posted image
ima i lijepih izbora gotovih sobauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kupnja dječje sobe
20.7.2015 11:17:53   
evaevita
Mi smo uzeli sobu u opremisidom, i zadovoljni smo. user posted image http://www.opremisidom.net/djecji-namjestaj/djecje-sobe/

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kupnja dječje sobe
4.1.2016 11:21:58   
LindaLinda
Pozz curke... evo malo gledam neke tekstove na netu i blogove da vidim kako su sve ljuudi uređovali dječje sobice i šta je bitnbo i potrebno, iako većinu znam :) ali da se posavjetujem ubiti :) neke sobice su odlične, baš sam oduševljena ! Mislim da imam inspiraciju da oslikam zidove :) ! Super ! kako ste vi uredili dječju sobicu i ima li vam djete tv u sobi, ja svom ne bi stavljala...:* ! hvala ! :)

(Odgovor članu evaevita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kupnja dječje sobe
16.1.2016 10:02:13   
Sunshine28
mi smo ljetos radili sobu za nasu trogodisnju curu, sve kalkulirali i na kraju lijepo otisli u Ikeu i prezadovoljni su.....definitvno najbolji i najprakticniji namjestaj za djecu i odlican omjer cijene i kvalitete....
uzeli smo dva set_a ovih polica sa plasticnim kutijama za igracke:

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/S89857541/

ima i u drugim bojama kutije, a kada preraste igracke umjesto kutija se u utore stave police (njih naknadano mozes odvojeno kupiti naset_o jeftino, a i napraviti sam)...ludo su prakticne, odlican prostor za skladistenje....

uzeli smo i ovaj produljivi kevet:

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90229017/

dok se treci pu bude produljio moze u njemu spavati dok se ne uda user posted image a sada joj je nevjerojatna fora jer na prvoj duljini izgleda kao "mini" krevet za odrasle...

i ovaj ormar:

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90111391/

omjer cijena/kvaliteta - neces nigdje bolje naci....a isto kao i krevet, moja cura ga obazova jer izgleda kao "mini" verzija ormara za odrasle.....

uz sve to na djecjem odjelu u Ikei imas jos milijun povoljnih i prakticnih sitnica za savrsenu sobu...mi smo tamo uzeli i zastore, luster u obliku sinca, pa lampu u obliku mjeseca...ma neces pogrijesiti ako barem odes pogledati....

Inace sobu smo uredili u veselom tonu ali iy aviona se vidi da je ya curicu

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 16.1.2016 10:05:33 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu LindaLinda)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!