|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupnjak
24.4.2009 13:56:52   
cokolada
Nisam probala a niti dobila ponudu.
Konzerva sam po tom pitanju.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Grupnjak
24.4.2009 14:00:32   
lee
IZVORNA PORUKA: cokolada

Nisam probala a niti dobila ponudu.
Konzerva sam po tom pitanju.














_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Grupnjak
24.4.2009 14:03:51   
mirna
IZVORNA PORUKA: Zvonki


Mislim, kako vam to netko uopće ponudi? user posted image user posted image user posted image Ono, hoćemo nas četvero večeras kod nas? Ha? Ili kod vas? Ponesite bičeve ako volite, mi imamo lisice user posted image  user posted image user posted image user posted image


i ja se to upravo pitam...user posted image user posted image user posted image

meni nije to nitko nikada spomenuo, valjda se ne krećem među takvim ljudima...user posted image

ali ne bi ni prihvatili..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Grupnjak
24.4.2009 14:06:35   
anaxx
IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: Zvonki


Mislim, kako vam to netko uopće ponudi? user posted image user posted image user posted image Ono, hoćemo nas četvero večeras kod nas? Ha? Ili kod vas? Ponesite bičeve ako volite, mi imamo lisice user posted image  user posted image user posted image user posted image


i ja se to upravo pitam...user posted image user posted image user posted image

meni nije to nitko nikada spomenuo, valjda se ne krećem među takvim ljudima...user posted image

ali ne bi ni prihvatili..



potpisujem , ne, ne i ne hvala

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Grupnjak
24.4.2009 14:08:57   
dominik
mozda prije da su dva tipa i ja user posted image ali nema sanse da bi dragog djelila niucemu a kamo li u tome

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Grupnjak
24.4.2009 14:46:43   
pikachu
IZVORNA PORUKA: anaxx

IZVORNA PORUKA: mirna

IZVORNA PORUKA: Zvonki


Mislim, kako vam to netko uopće ponudi? user posted image user posted image user posted image Ono, hoćemo nas četvero večeras kod nas? Ha? Ili kod vas? Ponesite bičeve ako volite, mi imamo lisice user posted image  user posted image user posted image user posted image


i ja se to upravo pitam...user posted image user posted image user posted image

meni nije to nitko nikada spomenuo, valjda se ne krećem među takvim ljudima...user posted image

ali ne bi ni prihvatili..



potpisujem , ne, ne i ne hvala



user posted image user posted image user posted image Sada sam već izbedirana... Meni to nije nikad niko ponudio...user posted image user posted image user posted image


Šalim se, nisam baš za to... Mislim da ne bi mogla uživati zbog svojih kočnica u glavi i da  bi mi bila patnja, a ne užitak...user posted image


Ali ko voli nek izvoli... Što je Fiona rekla ima mi puno čudnijih stvari što ljudi rade za užitak... Neke S&M stvari ne mogu nikako skužiti da nekoga pale, ali što ćete pale ljude...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Grupnjak
24.4.2009 15:53:10   
apika
Što je ovo danas -nešto je divlje u zraku samo sex teme,a cure?Ne kužim ljude kojima je to interesantno-ah konzerva što ćete!

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Grupnjak
24.4.2009 15:56:31   
novamama
odbojno mi je to, skroz....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisani korisnik]
24.4.2009 16:07:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Grupnjak
29.4.2009 22:28:30   
mali_macic
nisam probala niti dobila ponudu.
No sad cu ocito bit jedini outsider kad kazem svoje misljenje, iskreno meni zvuci zanimljivo ali da s nama bude jos jedna zenska, to mi je nekako uzbudljivo. Ne znam doduse ako bi imala koju frendicu ili poznanicu koja bi se prikljucila bi li na kraju mogla to napravit ali mastanje o tome mi je jako uzbudljivo, mm bi bio isto za.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Grupnjak
30.4.2009 0:59:53   
MILLA
prije sam često o tom razmišljala,pa gotovo je malo i falilo s mužem,pa onda ništa pa opet smo pričali kao nešto...pa ništa,... uglavnom.-kako to da sam prije maštala o takvim stvarima(sa svojim mužem-naravno) a sada mi se ne da uopće!? vam se to dešava? malo me to počrlo brinutiuser posted image  mm i ja smo se glodali skoro svaki danuser posted image ...sada mi je muka od pomisli

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Grupnjak
30.4.2009 9:38:08   
pufna*
dobila sam ponudu, al nemogu niti zamislit a kamoli realizirat tako nesto. nit' kao single lady, nit sad kao gotovo udana zemska.
nedam ja svojeg đuru drugoj sisari, a isto tako vjerujem da nebi htio takvo nesto.



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!