|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
16.1.2009 11:00:36   
smucalica
Da i ja san svoje platila...a da li san ih tribala platiti??

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
16.1.2009 16:39:04   
Wukovarka
Ja danas pitam na hzzo-u dali trudnice placaju boravak u bolnici i troskove poroda...kaze ona meni da user posted image

A ginica mi kaze da ne user posted image

I kome da vjerujem?

(Odgovor članu smucalica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
16.1.2009 16:42:58   
Dajana
Ja ne idem kod doktora i neću ga plaćati sve dok ne budem trebala. Ako budem morala, ne daj bože, u bolnicu ležat ili  na kontrole, onda ću ga uplatit jer vrijedi odmah čim ga uplatiš.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
16.1.2009 16:45:41   
Wukovarka
Pa ja bi voljela znati prije nego me spreme u bolnicu user posted image

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
16.1.2009 16:54:48   
Didi71
Predala sam ove godine prvi put za dopunsko,nedaj bože završim u bolnici ko će to platit.A kolegica išla jučer ko zubara i platila 15 kn kod njega,pa 15kn u apoteci antibiotik na recept!!!

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
3.2.2009 14:42:37   
mariola
Jutros sam ga išla uplatit jer su me naljutili. Bila sam juče vadit krv i kad mi je rekla da je to 270,80 kn skoro sam pala u nesvjest a još moram na neke pretrage. Išla sam uplatit jer mi je dosta di godse pojavim samo daj daj daj.Lova meni treba lova.

(Odgovor članu Didi71)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
4.2.2009 11:46:04   
Kika83
mm je tražio dopunsko prije 3 puna tjedna i još nije dobio uplatnicu. a mora neke stvari vadit zbog mogućeg postupka,da popuser posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dopunsko zdravstveno osiguranje
7.3.2009 22:26:34   
kris10
meni vise nista nije jasno.
1. radim u firmi u stecaju i ne dobivam placu.
2, Sad sam na cuvanju trudnoce jer sam imala 4 sp. Ne znam koliko cu dobiti novaca za bolovanje jer sam na jednoj temi vidjela da je zakonom propisan max inace placa mi je ugovorena na 5.300,oo neto pa spadam u višu tarifu i nisam platila dopunsko.
3. Meni su rekli da se NIŠTA vezano uz drudnoću ne plaća, pa ni bolnica -nemreš roditi doma.
4. Vaginalete nisu vezane uz trudnoću i ja sam ih platila, samo Dabroston i slično i tablete za tlak to ne plačam.
5. Niti jednu pretragu krvi i urina do sada nisam platila. Ne zanm zašto su neke od vas platile. Bile vezane uz trudnoću, poslala me gin.
6. Inače ostalo se plača do visine od 3.000,00 kn ostatak ne treba platiti (pouzdano: bratiću u sijećnju puklo slijepo crijevo, platio račun jer nije imao dopunsko)
7. Kod zubara platila 15+25 kn (plomba) rekli moraju naplatiti svaki dolazak, a ne samo prvi put za isti zub ko do prošle godine.
8. Kod doktora opce prakse isto nista nisam platila (doznake i sl.)
I sad kaj da covjek radi??? Sad ste mi dale za misliti.
Inace uplatnice stizu nakon vise od mjesec dana. Barem kod nas. Valjda guzve.
Pozdrav svima.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!