|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ljubomora zbog novog člana obitelji
6.2.2009 12:36:12   
dikac
na koji način ste se nosile s ljubomorom starijeg djeteta kada je stigla beba? curke, dajte koji koristan savjet?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
6.2.2009 12:39:58   
božica
dajte koji koristan savjet?
oboružaj se strpljenjem, domišljatošću..
Vidim da je razlika mala brzo bu to prošlo



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
6.2.2009 13:11:01   
tikica_69
Moji su 14 mjeseci razlike i nisam to uopce osjetila. Stariji je bio premali da bi znao sto je ljubomora 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
6.2.2009 14:29:32   
Lady3
Između njih dvoje je malo više od 3 godine..L.je super prihvatila bracu,obožava gauser posted image .Čim sam doznala da sam trudna nju sam uključivala od samog početka..govorila joj da mama u trbuhu ima malu bebicu,išla sa nama na ultr.ništa joj nisam tajila.Mislim da je jako važno djecu uključiti od samog početka u trudnoću..Radovala se od samog početka s nama,jeste da je malčice ljubomorna na bracu ali to je sve normalno..Čak mi i pomaže oko njega i pri tome sva blista..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
6.2.2009 14:33:01   
sanjarica
za sada jos ne znam,saznacu uskoro akobogda je li ljubomoran,medjutim,u seke mi je u kuci rat...malac je 2.5 godine star a dobio je brata..tvrdoglav je i ljubomoran,strajkuje gladju,galami namjerno u sobi gdje je beba ,cak ga je posao udariti..ma uzas.uvalio se u krevet da spava kod seke a ona jadna ima ranu od carskog pa ne zna gdje udara...ma zivi uzas.za sada joj predlazem da ga pomalo i pucne jer je vec bezobrazan.user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
6.2.2009 17:04:22   
kitty
kad rodis nemoj starije dijete iskljucivat,neka ti pomaze oko bebe,neka se osjeca vazno

puno ljubavi i sve ce sjest na mjesto vrlo brzo

ja sam se bojala jer je ivan bio dugo sam ali je brata super prihvatio

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
12.2.2009 19:08:20   
dominik
kod mene je uzas, ja vise ne znam kaj raditi. domi je bio zivahno dujete ali je znao poslusati no odkako je dosla dora to je za poludit, evo vec 5 dana place na sve sta mu se ne dozvoli (a izmisljava i radi sve sto zna da ne smije), strah me sa njime bilo gdje ici jer kako ce reagirati, poceo je nas tuci i gristi...stvarno sam u ova 2 i pol tjedna pazila da se ne osjeca zapostavljenim, mozda i previse pa je to razlog ili to sto je moja mama tu svaki dan pa...ili to sto je imao virozu 6 dana i visoku temp pa je razdrazljivuser posted image

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
13.2.2009 22:33:41   
dikac
dominik, kod mene je isto odjednom nastao kaos. Dora stalno plače kad nešto ne može dobiti, ljubomorna je i pokušavam iz dana u dan raditi na tome da se ne osjeća zapostavljenom. Jučer sam imala osjećaj da sam uspjela kad je ona u 1h ujutro počela plakati i neće više spavati tako da sam imala show. Jedva čekam da prođe ova faza i da prihvati bracu, jedino što se nekad osjećam bespomočno.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
13.2.2009 22:37:58   
mirna
nemam iskustva, ali mozda ce vam ovaj clanak pomoci: http://www.ringeraja.hr/dijete-i-ljubomora_473.html

pozzuser posted image

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
13.2.2009 22:42:37   
božica
dominik koja ti je razlika
kad vas dve čitam kao da ja pišem
tako je meni bilo prije nekih 11mj
kod as je razlika 2,5 god
dve cure
a sve je nekako došlo na svoje kad je mala imala 6mj
isto sam sve pokušavala već sam luda bila od svega toga
pitala sam se gdje griješimo
..od uključivannja za malu(pelene kremice..) do toga da sam bebu nahranila i micala ju u drugu sobu...
sa starijom smo se bavili svarno
al eto njoj je seka smetala



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
13.2.2009 23:55:05   
dikac
baš sam danas razmišljala o tome kada će to proći. došla sam do zaključka da će to biti onda kada ivan dori postane zanimljiv, kada se bude mogla s njim na neki način igrati. nadam se da će to biti kad on napuni 6 mjeseci.

mirna, hvala za članak

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
14.2.2009 6:16:17   
dominik
i kod nas je 2,5 razlika...radila sve kako pise u clanku...stvarno ga ne zapostavljamo, ali kako ga hvaliti kad po cijele dane tuli i inati se, bude dobar jedino nakon kazne da mi se ulize a onda je prerano za govoriti btavo kako si dobar...mislim da tu veliku ulogu trebaju odigrat ocevi, ali oni ili rade ili im mi zene zelimo pruziti odmor i postedjeti ih obaveza...ali kad ceno se mi odmoriti, kad ce nas stediti...mozda sam malo zivac jer sam nocas 2 sata spavala...sto sam ja zivcanija dora mi sve vise place i ima sve jace grceve....ali kako biti smiren u takvoj situacijiuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
14.2.2009 8:48:31   
božica
dominik znaš sjetila sam se još nekaj
hvali maloga na sva zvona kada napravi nekaj lijepo
makar bila sitnica
i pogotovo ako je imalo dobar prem seki
Kako Dominik lijepo ćuva seku--on je pravi dobar dečko-prekrasno se znaš igrati pokraj sekice...
paliuser posted image

vidjeti ćeš učinkovito je

< Poruku je uredio božica -- 14.2.2009 8:50:18 >

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
14.2.2009 15:57:21   
dominik
hvala na savjetu, poceli sa time, al to je ono ko mrsavljenje zelis rezultate odmahuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
25.2.2009 8:02:26   
dominik
polako ali sigurno...vide se rezultati...user posted image uspjeli smo...ili sam se ja jednostavno vec navikla he he...tu i tamo se jos pojave musice ali takav je on user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ljubomora zbog novog člana obitelji
25.2.2009 8:20:47   
dikac
jel ti dominik doma ili u vrtiću? dora je kući i preko dana je ajmo reći ok, zeza po noći, budi se, onda u neko doba noći moram doći spavati u njezinu sobu. jutros se je probudila u 5h, nije htjela spavati. to su joj najnovije fore, moram čekati da prođe samo od sebe. već znam da svaku noć u neko doba moram preći u njezinu sobicu.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!