|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ljetovanje na braču s malim djetetom
4.4.2015 14:37:17   
noemaa
cure koje poznajete otok, možete li mi dati savjet: mirca ili postira kao mjesto boravka? naime, planiramo ovo ljeto otići na brač s djetetom od 2,5 g. Našli smo podjednako povoljne ponude apartmana u mircama i postirama. internet nam kazuje da su postire nekako ljepše - starije, uličice, arhitektura itd., a mirce potpuno novo naselje. zanima me vaše mišljenje - gdje je bolje za dijete? plaže, šetnice i sl.

< Poruku je uredio noemaa -- 4.4.2015 14:38:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ljetovanje na braču s malim djetetom
4.4.2015 17:42:21   
hipo
noema, poslat cu ti PP kad se vratim u Zg i docepam kompa

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ljetovanje na braču s malim djetetom
5.4.2015 17:43:30   
hipo
Vidi je li prosla PP jer me Rr nesto izbacuje i strajka!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ljetovanje na braču s malim djetetom
26.6.2019 7:15:47   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!