|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kupujem kišobran kolica
12.11.2010 8:02:22   
Šime
Jel netko možda prodaje kišobran kolica? Ova gracova koje imam su mi prevelika s obzirom da nam je godinu i pol i da u šetnji više ne zaspe. Hvala svima i nadam se da će se kod nekoga od vas naći nešto 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kupujem kišobran kolica
12.11.2010 8:03:21   
leilany
ja imam samo kisobranuser posted image

salim se....ja nemam,valjda bu se neka teta nasla sa kolicima
pozzuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Šime)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kupujem kišobran kolica
12.11.2010 9:33:45   
ciba
mi kupili u turbo limaču za 149,99user posted image BUBU
nista im ne fali,tj.fali samo dijete koje hoce sjediti u njimauser posted image user posted image user posted image user posted image ,moja ih rađe gurauser posted image


_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kupujem kišobran kolica
12.11.2010 12:46:40   
lee
ja imama kolica ali bubu mislim da su i platila sam ih oko 300kn..super su.meni ona kišobran kolica nisu baš nešto.alex moj je težak a dogodi se ponekad da zaspe pa onda sam mu kupila malo bolja kolica.ovako izgledaju.

user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kupujem kišobran kolica
12.11.2010 12:49:46   
natalijax
imaš u plodinama bertonne,mi smo ljetos kupili bila su 200kn,nisu toliko skupa,mislim da se bolje isplati kupit nova

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kupujem kišobran kolica
12.11.2010 13:21:11   
Šime
Neznam baš za ova bubu, sestra mi ih ima i baš kad smo nedavno bile sa djecom u šetnji malo smo se mijenjale al nisam zadovoljna, ja guram na jednu stranu a ona idu na drugu, uglavnom ne čine mi se baš praktična a opet evo vas par ih hvali. Neznam samauser posted image . Budem još razmislila

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kupujem kišobran kolica
12.11.2010 15:40:30   
CallamityJane
Ja isto mislim da nisu previse skupa ali bi isto kupila neka malo bolja kisobran kolica, ona najjednostavnija mi izgledaju tako siromasno user posted image , mada sam vidjela par lijepih, valjda sve zavisi od modela...

(Odgovor članu Šime)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!