|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kreveti na kat
24.6.2009 17:47:22   
ivanaa
sta mislite o njima??moj mali bi ih al mene frka da ne bubne na pod po noci s njega??

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kreveti na kat
24.6.2009 17:49:21   
dominik
ja sam ga ko mala imala...onaj klasican...i pala jednomuser posted image ...necakinja ce ga dobiti uskoro...ispod kreveta su radni stol i ormar...mene malo frka da ne zvisi...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kreveti na kat
24.6.2009 18:40:53   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image to moja necaka standarno pada stavi za svaki slucaj jorgan na pod ako mislis ili imas krevet na kat

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kreveti na kat
24.6.2009 18:45:47   
Nika 24052006
Imaju ga moje sestricne,ali one su vec dosta velike,7 i 10 godina,spavaju na njemu zadnjih mozda 3 godine,s tim da je mladja uvijek na donjem krevetu..Za sada nije bilo padova i problema,osim svadje tko ce spavati goreuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kreveti na kat
24.6.2009 20:30:25   
tikica_69
Moji vec godinama core na takvim krevetima, mijenjaju se i nikad ni jedan nije pao

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!