|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:29:36   
dominik
koliko vas puta klinci izbace iz takta...koliko puta naprave glupost na koju ne znate kako reagirati...koliko puta vas naljute da bi najradije sve poslali k user posted image ...nastavit cu pisat kad smirim doma situaciju koja me navela na ovu temuuser posted image  
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:31:15   
xxl
Patrik svakih 5 minuta,Paolo svakih 10

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:31:56   
tikica_69
Svaki barem jednom dnevno....ali bas onako da bi ih zagutila. I to Buco prednjaci....njega valjda taj pubertet lupa drugacije. Odurno je drzak, a ovaj drugi pak muljari gdje i kak stigne...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:35:19   
lee
mene Aleks danas naživcirao jer sjedi u ljulji i trese je pa urla i viče bez veze..danas je bio u krevetu i trese krevet sa rukama i urla...viče kao da ga netko lupa..ja dodjem do njega a on i dalje urla ...samo sam ga gledala jer nisam htjela brojati jer znam da nema smisla...ali se pitam što če biti kad bude stariji kad sad več radi kaos....hoče da je sve po njegovom....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:40:40   
maja
Ah, par puta dnevnouser posted image  Evo upravo sad, jer mora sjediti u krilu i gleda šta radim i onda se naglo okrenuo zbog reklama na tv-u i nabio mi naočale u okouser posted image  Sad sam urlala

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:47:40   
pepeljuga
cijeli dan,ako nije jedan onda je drugiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 21:50:53   
curice
svaki dan po nekoliko puta,a pogotovo kad uđem bosa u njihovu sobu i nagazim na svakakve razbacane sitne igračke,ufff onda stvarno poludimuser posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
29.11.2009 22:31:02   
Anoniman
Sto je starija sve cesce, ili je mozda do mene jer je sve na meni pa mi se skupilo sve i sve sam umornija user posted image user posted image u poslednjih 10 puta mislim da sam se 3 puta rasplakala od muke i doslo mi je da iskocim iz svoje kozeuser posted image user posted image user posted image jedva cekam da odem mojima da napunim baterije..

(Odgovor članu curice)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 1:07:37   
CallamityJane
zadnja dva dana mi je bila krasna user posted image user posted image user posted image  pa se nikako ne mogu sjetiti situacije koja bi me izbacila iz takta ali bude ih cesto, tako da sam sigurna da cu vrlo cesto posjecivati ovu temu user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:20:43   
Zvonki
Ne često.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:23:26   
lueman
NE BAŠ ČESTO...VIŠE MMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:35:31   
Njofra
IZVORNA PORUKA: Nellyca

Sto je starija sve cesce, ili je mozda do mene jer je sve na meni pa mi se skupilo sve i sve sam umornija user posted image user posted image u poslednjih 10 puta mislim da sam se 3 puta rasplakala od muke i doslo mi je da iskocim iz svoje kozeuser posted image user posted image user posted image jedva cekam da odem mojima da napunim baterije..


Bože koliko sličnosti.. evo, sve ovo samo na kraju da izbacim da ja nikud ne odem i moram sama sebe natjerati i pronači način da napunim baterije


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
30.11.2009 7:38:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:45:44   
dominik
ja pokusavam shvatiti...jesu li klinci toliko nespreti, "zlocesti" (ne mogu djeca biti zlocesta user posted image ), neposlusni ili ja vise nemam energije (plud drugi "problemi" i stvari kojih se nakupilo) pa me zato svako malo izbace iz takta

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:47:32   
Njofra
Mislim da je ovo drugo. Tako mi je i samoj.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:47:35   
lueman
rela bih da smo mi preumorni pa zato neke njihove ispade teško prihvaćamouser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
30.11.2009 7:49:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:49:33   
dominik
bas me to i plasi...mislim to onda povlaci da sam ja kriva a ne djeca user posted image ...ufff...losa sam losauser posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:50:53   
lueman

IZVORNA PORUKA: dominik

bas me to i plasi...mislim to onda povlaci da sam ja kriva a ne djeca user posted image ...ufff...losa sam losauser posted image


ne draga nisi ti loša, nego si trenutno loše. velika razlika.proći ćeuser posted image user posted image


_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:51:14   
Njofra
A mm kaže:ja radim,ti si s njom kod kuće,ne mogu raditi tvoj i moj posaouser posted image


Cvrči a oprosti ako nije preveć pitanje koliko si dugo doma tj. koliko si nezaposlena? (pita isto nezaposlena)
- inaće takva situacija i kod mene doma


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 7:57:50   
dominik
Šta su radili?


jucerasnja scena...pokusam doru uspavat (inace dora se sama uspava u kindacu sa dekicom i dudom) ali ona taj tren bas nije htjela spavat...skakala po kindacu, urlala...rekoh ok idu 8 i 9 zub van, namazat cu pa bu ok...dok sam joj mazala ona jos jace urla...ona je takva dobrica bez da trazi previse ali kad nesto nece onda nece ili kad oce mozes se okrenut na glavu ona bu se ljutila kaj joj to nedam...poludim i izvadim ju van nek se jos igra...tu krece dominikov show...prolije mu se malo caja iz boce...pocne urlat da mu se prolio caj...nastavi plakat da  oce u samobor (tamo idemo kod mojih vikendom i bude puna kuca...necakinja, seka, deda, baka, dvoriste , alat...) ja mu na fino objasnjavam da nema nikoga sada tamo i bla bla...ali on ne i dalje urla koda ga netko kolje...ok smirimo situaciju...legnu se oboje...domi je gladan...pojede sendvic natrag u krevet...njemu se kaka...ok ode kakat natrag u krevet...i ja legnem sa njime i naravno uz njegovo nebi u vrtic (prisutno vec dva tjedna) i moje morasuser posted image zaspimo oboje...znam da se to ne cini kao situacija za poludit...ali kada u sobi u 21:30 dvoje djece urla i nikakva objasnjenja ne pomazu ma koliko se trudila ufffff

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisani korisnik]
30.11.2009 7:59:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 8:05:13   
dominik
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nisam nezaposlena nego sam na bolovanju(ali svodi se na isto-kod kuće sam). Zajedno sa održavanjem trudnoće već 3,5 godine.

Dominik ,ja sam sinoć pukla i plakala da sam grozna mama. Gledam šogicu-troje ih je kako je nasmijana i sve lagano,sa smiješkom,a ja sam sva u grču,ribam,spremam,kuham,trgam se na sve strane i ne mogu si pomoći,nesretna sam jer sam umorna,jer se ne igram sa djetetom dok spremam i kuham i tako-začarani krug...
U trgovinu vučem nju, kod frizera,doktora..Mm radi dvokratno i puno radi,ali bar još toliko koristi situaciju. Najradije bi se razvela.
Sorry,otišla sam s teme,ali baš sam si fuj!


divim se takvim zenama i zavidim im...bas sam jucer gledala slike kad je domi bio mali...oboje smo bili nasmijani...isli svuda i zabavljali se sa njime...a sada smo stalno namrgodjeni ja malo malo ili cvilim ili pucam na sve...u istoj smo situaciji...ali nazalost nismo jedine...polazem nadu u posao da kad se vratim radit i ponovno se pocnem osjecati korisnom da ce biti bolje...jer kao sto si rekla u zacaranom krugu smo...osjecamo i znamo da puno radimo ali ne osjecamo da samo korisne (bar ja) i ne ispunjavam neke svoje minimalne potrebe da bi se osjecala dobro

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
30.11.2009 8:10:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko puta vas izbace iz takta
30.11.2009 8:11:17   
xxl
Ja mislim da smo mi mame  odlične!!Ćim smo na forumu za dijecu već je to 70 %da se brinemo za njih kak treba...Moraju oni imati svoje ispade,i mi smo ih radili svojim  roditeljima.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!