|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:08:32   
danery
imamo i jedno i drugo...

ali...ja bih radije odmah kindač...jer mi se kolijevka čini em plitka,em uska,em mi se ne sviđa to njihanje baš...
možda je super za uspavljivanje djeteta,ali ipak...

ima li koja od vas kolijevku,neke preporuke,koliko su vam djeca voljela u tome biti,do kojeg mj.su spavala u njima?

evo i slika...ovakva slična je naša...

http://www.suvenir-arbor-vitae.hr/media/catalog/thumbs/Kolijevka-bijela_155x500.jpg



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:13:52   
Zvonki
Vrlo, vrlo sličnu imamo i mi. Ali ja sam odmah za kinderbet jer je beba (barem su naše) vrlo brzo preraste. Već za 2 mjeseca sam je micala iz nje i sklapala kimbač. Tako da, moj savjet je kinderbet.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:20:10   
Bebys
kolijevka ti je za jako jako malu bebu dok ne moze ustati...tj. sjediti..to zavisi od bebe do bebe...ali meni je to fino ako je vec imas iskoristi je ...to mi je super...user posted image user posted image user posted image

a krevetic je naravno za sve daljnje vrijeme..user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:28:41   
ZVRK
ja sam za krevetić,a krky je bila stavila slikice svojih koljevka u kojima su bili twisi i

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:29:22   
pincirotvajler
nisam probala kolijevku, nisam imala želju pa smo odma uzeli kinderbet

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:30:54   
elle1
slazem se s curamauser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:36:37   
Ninaa
Moja je odmah išla u krevetić, kuma ima i kolijevku ali znam da je mala u njoj bila jako kratko.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
21.6.2010 8:43:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:53:11   
danery
ne znam za fixiranje,čini mi se da ne mogu user posted image
a to za skučeno dobro kažeš....
a i kad babe jurnu na dijete,nema diranja i vađenja iz zipke ako im je život mio user posted image user posted image user posted image user posted image

samo eto što mislim da će to jako kratko biti u upotrebi....sreća pa sam ju dobila,a ne kupovala,al i s tim eto user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 8:53:39   
tita
Mi smo kupovali samo krevetić,ali bi bilo pametno da izmisle neki koji se ljulja sam ,za sve nas mame koje smo razdrmali krevet od ljuljanja!!!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 9:05:09   
Ninaa
Sve kollijevke koje sam vidjela ti dolje negdje imaju jedan drveni dio koji kad izvučeš se ljulja a kad staviš je fiksno pogledaj malo. Kad već imaš i sviđa ti se a i ak imaš mjesta stavi u sobu krevetić a u boravak ili već negdje di će ti ići gosti kolijevku da ti baš ne idu u sobu. Moja je tak u boravku imala putni krevetić pa je tamo bila da nemam promenadu po katu i po spavaćoj sobi.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 9:07:15   
danery
joj ninaa nama je sve gore,pa mi baš i ne znači puno to kolijevka amo,krevetac tamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 9:08:05   
njanja
nisam imala, nije bilo ni potreebe...jan je prva 3-4 mj spavao u svom kindaču, a onda se doselio kod nas gdje bio sljedećihj ohoho mjeseci, sada je opet u svom krevetu i mislim da će biti sigurno još 1 godinu-max 2 dok ga ne preraste i kupimo mu pravi krevet ako imaš, zašto ne?

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 10:10:36   
cuba
Meni su kolijevke superuser posted image , kad smo za R gledali mislila sam uzet i jedno i drugo al smo na kraju ipak krevetić.
Ako već imaš oboje, možeš koristiti kolijevku prvih par mjeseci, moja je sekica u njoj spavala do 6mjeseca.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 10:12:49   
adryosijek
to je sasvim bezpotrebno bacanje novaca(koljevka) ... moja mala spava samnom vec 2 mj imam krevetic prenosni ,jel ko ce vuc onaj drveni za italiju ,al po noci mi lakse sam bacim sisu i to je to da nekocam po mraku...user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 10:15:09   
danery
do 6.mj?? wow user posted image user posted image

al znaš,ja sve to gledam sa genetske strane...ja i mm smo povisoki,pa me sve strah da za mj.dana naš user posted image ne viri iz kolijevke na sve strane...kao hobotnica user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Brisano sporočilo]
21.6.2010 10:26:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 12:05:44   
Anoniman
ja imam kolijevku još od sebe user posted image  postavili smo ju za svako dijete još prije nego sam rodila, sve lijepo aranžirali.... i onda su moje sve 3 curke spavale prva 2 mjeseca kraj mene na krevetu, a kolijevka je bila za ukras, odnosno, počela mi je tamo smetati dok prolazim pa sam ju maknula na tavan i stavila kindač... e sad, kako koja, uglavnom, na kinderbet su se navikle do godine dana, a K. i kasnije, sa 2 godine! user posted image user posted image user posted image user posted image  ponekad se pitam - čemu to uopće služi!? user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 12:10:38   
Bebys
meni je koljevka jako jako ljepa stvar i da sam je imala bila bih sretna..mali je prostor u stanu...pa zato..inace mi je to super..

zasto ne...pa sta i par mjeseci...nema veze...

ja sam imala i seka moja je imala...i to mi je fantasticno...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 12:21:53   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: danery


al znaš,ja sve to gledam sa genetske strane...ja i mm smo povisoki,pa me sve strah da za mj.dana naš user posted image ne viri iz kolijevke na sve strane...kao hobotnica user posted image user posted image user posted image




Šteta što nemam na kompu sliku nego je u albumu. Ja i mm doazimo pogledati u njenu sobu jel sve OK a ona noge izbacila skroz kroz kolijevku, i leži na trbuhu. Ma presmješna slika.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 13:30:59   
anaxx
mi nemamo koljevku nego košaru na kotačićima, onu starinsku... nešto slično ovome ali s kotačićima što je jako praktično jer ju mogu voziti po cijelom stanu i malac mi spava uvijek uz mene, prvih mjesec dana... mislim da se i beba dobro osjeća u njoj jer kad je onako sitna mislim da joj paše da je i prostor oko nje manji ( pa do rođenja i živi u jako stisnutom prostoru)
user posted image
ja sam spavala u njoj kad sam se rodila, pa tako i moji klinci spavaju prvo u košari... do od prilike 3-4 mjeseca starosti,
a onda u krevetić...
starijem smo za treći rođendan kupili veliki krevet i od tada spava u svojoj sobi... tako će nadam se i ovaj drugi...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 13:35:48   
danery
jao anaxx ova je predivna...i mm imao istu takvu kad je bio mali,ali uništena je...meni baš žao zbog toga...user posted image
ja bih radije ovakvu nego onu što imamo...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 13:40:21   
anaxx
i moja je već odradila desetak bebica, ali se još drži, ja sam samo sašila novu presvlaku i promjenili smo madrac i spužvu... ostalo je sve sačuvano... i ja volim što mi dječica spavaju gdje sam i ja... user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
21.6.2010 14:07:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kolijevka vs. kinderbet
21.6.2010 14:34:02   
Puli
user posted image
ovakvu je meni krky posudila za c.
spavala je u njoj do 5 i pol mjeseci
(vjerojatno bi još da c. nije skužila kako se ustati na noge u kindaču
pa me bilo strah da to ne napravi u košari)
bila mi je u boravku,u njoj je spavala po danu
po noći u kindaču


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!