|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koja kolica
19.9.2007 22:51:47   
sunce
Baš sam luda znam. Stalno gledam šta bi ja kupila svojoj bebi! Ali iapk neke stvari neznam pa bi možda ako bi mi napokon uspjela trudnoća bilo ljepo znati koja kolica su vama najbolja!?

Razmišljala sam o kolicima -PEg Perego,  šta vi mislite o tome imali neko izkustva s tim kolicima
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koja kolica
27.9.2007 23:25:12   
bonbona
Mi smo dugo vremena razmišljali i na kraju smo napokon odlućili za kolica Peg PERego i mogu ti reči da mi uopče nije žao.

kolica su stvarno lagana, sklope se na način kao kišobran,  i štra je najvažnije može nam stat u naše malo avto!

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koja kolica
18.10.2007 22:13:02   
Tata
Ja sam fan Chicco-a. Izdrzljiva a omjer cijena-kvaliteta je po mom ukusu. Sva kolica i auto sjedala su od te firme i jos puno stvari za maloga. Iako je kod nas bezobrazno skup.

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koja kolica
15.12.2007 12:37:15   
maja
I ja sam htjela Peg Perego, jako su dobra i jako, jako skupa tako da ništa od njih, a kupit ćemo Cam Comby family 3u1, 3000 kn, moja ih sestra ima i isto su dobra!

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koja kolica
3.6.2008 23:09:23   
DEA
izludila sam dvoumeći se oko cijena-praktičnosti,isplativosti,težine,sklapanja...na kraju-imamo peg perego,model Venezia iz 2007.zadovoljna sam jer se ručka prebaciva-da mogu vidjet švrću,nisu ni posebno teška,ali smo ih papreno platili...išli u BIH po njih , prošli povoljnije,pa nas krava -žena!user posted image na carini oprala za 1000kn!user posted image -došla nas kao i ode....al , šta je - tu je........

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koja kolica
28.6.2008 13:06:17   
Gitonija
Ono što ja nisam shvatila, a nitko mi nije rekao: dobra kolica koštaju. Naime, mi smo kupili prva kolica Picolo - oko 1200 kn. I bila sam oduševljena. Sve je bilo super dok mi djete nije napunilo 4 ili 5 mj., a onda sam primjetila da kolica škripe, da su mala i da su totalno loša za šetnje, nemreš njima upravljati - potrgaš se i boriš se. Jedva sam čekala da kupim nova jer mi je vožnja postala prava mora... i kupili smo Peg Perego, neusporedivo. Od prostranstva, lakoće upravljanja, kvalitete... I tako sam bacila 1200 kn za četiri mjeseca mučenja. Peg Perego koštaju, mi smo platili na akciji 2400 kn ali vjerujte da vrijede tih novaca.user posted image

_____________________________

Moja mala djevojčica, uvijek je prepuna želja...

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koja kolica
1.7.2008 21:19:54   
alea
nama je krsni kum kupio kolica u turbo limaču i jako mi se sviđaju. user posted image naravno, zajedno smo ih odabrali. isto su 3 u 1 i imaju sve nastavke protiv sunca, zime i kiše! zovu se Safety 1st by Baby Relaks. koštaju 3000kn (i to na akciji) i mislim da ću  biti jako zadovoljna s njima!user posted image

_____________________________

Lucija 28.07.2008.

(Odgovor članu Gitonija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koja kolica
1.7.2008 21:48:26   
troubled
graco mirage....prije devet godina....lagana, sklapaju se o otvaraju jednom rukom, što mi je bilo vrlo važno....od prvog do zadnjeg dana....nema broja kilometrima koje smo prošle....
zato što su bila dobro očuvana dala sam ih prijateljici koja je rodila tri godine nakon mene....i njoj su bila izvrsna...
nekoliko dana prije nego što sam sad ostala trudna rodila je moja najbolja prijateljica....sad su kod nje i ne može ih dovoljno nahvaliti....
budem li za novu bebicu kupovala nova bit će to opet ista....
cijena oko 700 kuna u turbo limaču user posted image

(Odgovor članu alea)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koja kolica
2.7.2008 11:50:01   
Dajana
Ja sam prošlo ljeto kupila kolica baby relax u turbo limaču, 3 u  1 za 2.500 kuna na akciji. Meni su katastrofa, totalno nepraktična, teška, stalno nešto šteka kod sklapanja i rasklapanja. Sad s košarom ne znam što ću i kuda da je stavim jer mi ne treba (beba je 10 mjeseci) a polako i onaj dio za vožnju u autu postaje nepotreban jer ću trebati kupiti pravu auto sjedalicu. Totalno sam nezadovoljna i ljuta što sam ih kupila. Bilo bi bolje da sam kupila ona s tri velika kotača, lagana su, lijepo se sklapaju i ne mučiš se preko rinzola.
Prije sam imala Inglesina, bila su super jer su mogla u sve moguće položaje od rođenja do treće godine, no sad takvih više nema.user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koja kolica
5.7.2008 22:43:42   
slisli
Mi smo kupili Cam-ova kolica Comby sistem 3u1, koštala su 3900 kn... i ja sam prezadovoljnja njima. Sada Iris ima 15 mj a kolica su još kao nova!
preporučam ih!

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koja kolica
6.7.2008 12:29:07   
mlada mama
hellou, moje iskustvo: kupim prva kolica platim 800kn nakon nekog vremena ispostavi se da je kosara pre mala, taman je doslo ljeto, kupim ljetna 200 kn. nakon par dana moju bebu uzasno bole ledja, kupim nova disneyeva platim 800 kn, nakon par dana mucenja jer prvi kotaci stalno zapinju naslon od kolica pukne, ja izbezumljena pocnem vristati, plakati... prvo dijete,a vec moram kupiti cetvrta kolica, uzas. nista odem kupim peg perego pure platim 2000kn na snizenju sada je tocno godinu dana da ih imam,a vec su sva razdrmana,a moja beba jos nema ni 2 god. kad budem planirala drugo vjerojatno cu opet morati kupiti nova, svi vec misle da sam skrenila sto kupujem tolika kolica,a sto cu,ja nisam imala nikakvog iskustva,a trgovkinje hvala Bogu nista ne zele objasniti,savjetovati...

(Odgovor članu slisli)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koja kolica
21.3.2009 22:03:24   
rioss
imam per perego UNO i prezadovoljna samuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
21.3.2009 22:09:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sunce)
  Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!